Sol de Janeiro Amerika'dan Satın Alın

Sol de Janeiro Amerika'dan Satın Alın

Cildimiz, bedenimize ait en önemli alandır. Cildimize vermiş olduğumuz önem ise hayati bir konudur. Güneşin zararlı ışınları, çevresel etkenler ve diğer olumsuz faktörlerle, cildimiz ciddi bir şekilde zarar alabilmektedir. Lakin endişelenmenize gerek yok, bu zararların üstesinden gelmek, cildinizi sağlıklı ve sanlı tutmak mümkündür. İşte Sol de Janeiro ile tanışmanız için büyük fırsat sizlerle!

 

Sol de Janeiro’nun ürünleri kullanarak, hem cildinizi koruyabilir hem de kendinizi şımartabilirsiniz. Yazımızda cildinizi sağlıklı ve parlak nasıl göstereceğinizi dair ipuçları ve kolayca satın alabileceğiniz bir noktalar sizleri bekliyor.

Eşsiz Alışveriş Deneyimi; Amerikanpaketim.com’da!

Amerika’dan getirmek istediğiniz her ürün amerikanpaketim.com adresimizle bir tık uzağınızda. Giyimden supplementlere, ev eşyalarından elektroniğe kadar her şeyi rahatça eviniz konforunda sipariş edebilirsiniz.

 

 

Sol de Janeiro ürünlerini de artık amerikanpaketim.com adresimizden hiçbir gümrük işlemleriyle uğraşmadan kolayca sipariş verebilirsiniz. Amerikanpaketim.com adresimiz, taşıma ve gümrük hizmetlerini bir arada sunarak, gümrük işlemleri konusunda hiçbir problemle karşılaşmanız mümkün değildir. Tüm bu avantajlarla birlikte siparişlerinizi uygun fiyatlarla ve büyük kazançlarla elde edebilirsiniz.

Sol de Janeiro’nun Eşsiz Hikayesi

2015 yılında Marc Capra ve Heela Yang tarafından doğan Sol de Janeiro, benzersiz ve eğlenceli yaklaşımı ile tanınan güzellik markasıdır. New York merkezli olan bu marka, kozmetik dünyasında adını hızla duyurdu.

 

Lakin Sol de Janeiro’nun hikayesi yalnızca kendi başarısını değil, uluslararası bir düşünce ve strateji ile büyüme yolunca dönemece girmiştir. Fransız güzellik markası olan L’Occitane, Sol de Janeiro’nun çoğunluk hissesini de satın alarak bu eşsiz yolculuğa katılmıştır. İş birliği sayesinde, güzellik endüstrisinde yenilikçi bakış açıları doğmaya başlamıştır.

Sol de Janeiro ile Sürdürebilirlik Dünyasına Yolculuk

Sol de Janeiro, doğal güzelliği ve çevreyi koruma misyonunu birleştirerek, ürünlerinde yüksek standartlar gözetmektedir. Bunlar;

 

 • Hayvanlar Üzerinde Test Yapılmaz: Sol de Janeiro, ürünlerinin geliştirilme aşaması boyunca hayvanlar üzerinde test yapmayı kesinlikle reddeder.
 • Sürdürülebilir Kaynaklı Malzemeler: Malzemeleri özenle seçer ve sürdürebilir kaynaklardan temin eder. Bu yüzden doğal kaynakların her türlü korunmasını sağlar.
 • Küresel Kaynaklı Malzemelerin ABD Üretimi: Ürünlerinde kullanılan tüm malzemeler, ABD’de üretilmektedir. Bu durum hem yerel ekonomileri destekler hem de karbon ayak izini azaltmaktadır.

 

Sol de Janeiro Amerika'dan Satın Alın

 

 • Pareben Olmadan Formüle Edilir: Sol de Janeiro ürünleri pareben içermemektedir. Bu sayede cilt dostu ve sağlıklı seçenekler sunmaktadır.
 • Sülfatsızdır: Ürünlerde sülfat içeriği bulunmaz. Bu sayede cildiniz kuruma işlemine girmeden derinlemesine temizlenir.
 • Ftalatlar Olmadan Formüle Edilir: Cilt ve çevre dostu olduğu için ftalat içermez.
 • Mineral Yağ Olmadan Formüle Edilir: Cilt sağlığına zarar vermemek için mineral yağ içermemektedir.
 • Mikroplastik Bulunmaz: Sol de Janeiro ürünlerinde mikroplastik içermeyerek, deniz ve su kaynakları koruma hedefine katkı sağlar.

 

Sol de Janeiro, doğal güzelliği kucaklayan bir marka olarak yalnızca insanların cilt sağlığına değil, aynı zamanda çevreye de büyük bir saygı göstermektedir.

Temiz Cilt, Temiz Doğa, Temiz Sol de Janeiro

Sol de Janeiro’nun ürün formüllerinde, tatlı dokular, etkili formülasyonlar ve benzersiz koku bileşenleriyle yalnızca cilt bakımınıza kayıt katmakla kalmaz, aynı zamanda da maksimum etki sunmaktadır. Her bir bileşen özenle seçilirken, insan sağlığına ve çevre korumaya verilen önem içinse ayrı bir vurgu hak etmektedir.

 

Sol de Janeiro, güzellik ve bakımın da ötesinde bir deneyim sunmaktadır. Bu yüzden;

Zulümsüz ve Vegan

 • PETA sertifikalı hayvan testi yoktur.
 • Zulümsüzdür.
 • Balmumu içeren Brezilya Kiss Cupuaçu Dudak Yağı dışındaki tüm ürünler vegandır.

 

Sol de Janeiro Amerika'dan Satın Alın

 

Dermatolojik Test Edilmiştir

 • Tüm ürünler dermatologlar tarafından cilt tahrişi, alerji ve hassasiyet aşamalarıyla test edilmiştir.
 • Tüm ürünler uzun süre kullanılabilmek için etkililik ve formül bütünlüğü açısından test edilmiştir.

 

Uysal

 • Gıda, İlaç ve Kozmetik yasasına uygundur.
 • Koliforniya Prop 65 uyumludur.
 • Toksik Olmayan Kozmetik Yasası uyumludur.
 • AB ve Birleşik Krallık Kozmetik Mevzuatına uygundur.
 • Hawaii Resif Yasası’na uygundur.

 

İşte yukarıda listelediğimiz özelliklerden kaynaklı olarak Sol de Janeiro ürünlerini satın almanız gerekmektedir.

Amerikanpaketim.com Adresimizde Sol de Janeiro Ürün Fiyatları Nelerdir?  

 

Sol de Janeiro Ürünleri

Vergiler Dahil Fiyatları

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream

$ 67.00

Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist

$ 53.00

Sol de Janeiro Beija Flor Renewing Body Wash

$ 36.00

Sol de Janeiro Rio Deo Aluminum-Free Deodorant Cheirosa 62

$ 22.00

Sol de Janeiro Sol Cheirosa 62

$ 109.00

Sol de Janeiro Brazilian 4 Play Moisturizing Shower Cream-Gel 1 Liter

$ 91.00

Sol de Janeiro Brazilian Kiss Cupuaçu Lip Butter

$ 25.00

 

Sol de Janeiro’dan Hangi Ürünler Satın Alınabilir?

Sol de Janeiro’nun ürünleri, cilt sağlığınıza ve çevreye fayda sağlamakla kalmaz, aynı zamanda da amerikanpaketim.com adresimizden uygun fiyatlarla sahip olmanıza neden olabilir. 150 dolarlık küçük bir cilt bakım bütçesi ayırarak Sol de Janeiro’nun eşsiz ürünlerini satın alabilirsiniz. Bu ürünler;

 

 • Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist: Her şeyin başlangıcı kokudur. Sadece 53 dolara antep fıstığı, tuzlu karamel ve vanilyanın eşsiz birleşimindeki bu kokuya sahip olabilirsiniz.
 • Sol de Janeiro Beija Flor Renewing Body Wash: Yenileyici, kremsi bir vücut yıkama ürünü ile sizlerleyiz. Yenilenen cilt esnekliğini destekler ve ciltteki nemi yeniler. Bu güzel ürüne ise yalnızca 36 dolara sahip olabilirsiniz.

 

Sol de Janeiro Amerika'dan Satın Alın

 

 • Sol de Janeiro Rio Deo Aluminum – Free Deodorant Cheirosa 62: Koltuk altında oluşan kötü kokulara elveda demeye hazır olun. Alüminyum içermeyen formüllü bu güzel ürünü 22 dolara satın alabilirsiniz.
 • Sol de Janeiro Brazilian Kiss Cupuaçu Lip Butter: Yumuşak ve öpüşmeye hazır olan dudaklar sizlerle. Dudaklarınızı korumak ve derinlemesine nemlendirmek üzere bu ürüne yalnızca 25 dolara sahip olabilirsiniz.

 

Yukarıda saydığımız dört ürün toplamda size 136 dolara gelmektedir. Geriye kalan tüm paranızla kargo ücretlerinizi ve gümrük ücretlerinizi karşılayabilirsiniz. Bununla birlikte bu dört mükemmel ürüne sahip olarak cildinize kusursuzluk yaratabilirsiniz.

Neden Amerikanpaketim.com Adresinden Satın Almalıyım?

 • Üye olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Aynı zamanda birçok firmada olduğu gibi Amerika adresinizi almak için de herhangi bir ücret ödemesi yapmanıza gerek yoktur.
 • Amerikanpaketim.com adresimizden yapacak olduğunuz tüm işlemleriniz 256 SSL ile koruma altındadır.
 • Amerika’ya kargo yapan her web sitesinden ya da satıcıdan alışveriş yapma şansınız vardır.
 • Benzer sitelerin aksine kargı ücretimiz 1 kilogram için 40 dolar değil 19 dolarlık bir ücret ödemeniz yeterlidir.
 • Tüm kargo işlemlerimiz Express kargo ile teslim edilmektedir.

 

Amerikanpaketim.com Adresinde Hangi Sitelerden Alışveriş Yapılabilmektedir?

Amerikanpaketim.com adresimiz üzerinden Amerika’ya teslimat yapan her siteden alışveriş yapılması mümkündür. Aynı zamanda adresimizin bünyesinde bulunan web sitelerine de tek tek göz atabilirsiniz.

 

Sol de Janeiro Amerika'dan Satın Alın

 

Amerikanpaketim.com Adresindeki Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Tüm ödemelerinizi dilediğiniz yerli ya da yabancı kredi kartı üzerinden tek çekim yapabilirsiniz. Ek olarak bankanız üzerinden havale işlemlerinde bulunabilir ya da coin hesaplarınızdan ödeme yapabilirsiniz.

Amerikanpaketim.com’da Siparişler Kaç Günde Teslim Edilir?

Siparişiniz kargo emri verilmesinin ardından gümrük işlemlerine bağlı olarak 3 – 8 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.

Amerikanpaketim.com Adresinden Nasıl Sipariş Verilir?

Alışveriş deneyimini en uç noktalara taşımak isteyen Amerikanpaketim.com adresimiz sizin için iki farklı sipariş seçeneği sunmaktadır.

 

 • Benim İçin Satın Al Seçeneği: Ana sayfamızda yer alan ‘Sipariş Oluştur’ butonuna satın almak istediğiniz ürünün linkini giriniz. Açılan sipariş formunu detaylı bir şekilde doldurarak ürünü sepetinize ekleyiniz. Ödeme adımlarının ardından sipariş vermek istediğiniz ürün bilgilerinin bize ulaşmasını bekleyiniz. Bilgilerle birlikte ürünü sizin için satın alalım. Kargo ödemelerinizin ardından en hızlı şekilde ürün Türkiye’deki adresinize teslim edilsin.

 

 

 • Kendim Satın Alacağım Seçeneği: Dilediğiniz web sitesinden dilediğiniz ürünleri sipariş edin. Ardından size vermiş olduğumuz Amerika adresinize ürünlerin gönderimini sağlayınız. Sevkiyat merkezimize kargolanmış olan paket bilgilerinizi bize iletin. Paketin içeriği ve ölçülerini kontrol etmemizden sonra, kargo ve vergi ücretlerini size iletelim. Ödeme işlemlerinizin ardından en hızlı şekilde siparişinizi Türkiye’deki adresinize teslim edelim.

 

 


Bu blog 27/09/2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp