Alberta Feretti

Alberta Feretti

Kadın kıyafetleri ve aksesuarları üreten Alberta Feretti, sektörde ürünleriyle öne çıkıyor. Şık bir hava yakalamak isteyenler için Alberta Feretti ürünlerini sizin için teslim alıyor ve zahmetsiz, güvenli bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. Daha detaylı bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

Alberta Feretti Hakkında

 

Alberta Feretti’nin modaya yaklaşımı gerçek ve sert ancak tavır ve ruh hali bakımından yumuşak bir hava veriyor. Kısacası marka ürünlerinde sertliği kenara bırakmadan ve gerçeklikten uzaklaşmadan yumuşak tarafını göstermeyi iyi biliyor, bu zıt kavramları başarılı şekilde ürünlerinde kombine ediyor.

 

 

 

 

Organik şifondan mini, maksi, yırtmaçlı gibi çeşitli renkte elbiseler markanın ürün skalasında yer alıyor. Etek, gömlek, bluz, pantolon, ceket, tulum gibi kadın giyim ürünleri de çok çeşitli malzemelerden üretilmiş ve farklı tasarım ve renkleriyle ilgi çekiyor. Şapkalar, çantalar, sandaletler Alberta Feretti’nin ürettiği aksesuarlar arasında. Yazın sahilde dahi şıklığını gözler önüne sermek isteyenler için Alberta Feretti mayolar da üretiyor.

 

 

Alberta Feretti

 

 

Alberta Feretti’nin “Tatil Köyü 2023”, “2022 Öncesi”, “Güz Kış 2022”, “İlkbahar Yaz 2022”, “Tatil Köyü 2022” ve “Venedik’e Bir Övgü” isimlerinde koleksiyonları sitesinde yer alıyor. Tatil Köyü 2023 koleksiyonunda marka, kaba görünümü ve vücudun jest mimiklerini takip eden yumuşak hatlarını birleştiriyor. 2022 Öncesi koleksiyonunda ana tema gündelik yaşamın savaş alanında bere, çizme ve hassasiyetle çarpışan bir kadın. Venedik’e Bir Övgü’de Alberta Feretti, kuruluşundan bu yalan geçen 1600. Yıl kutlamaları vesilesiyle doğu ve batı arasında geçit konumunda olan ve tasarımlarında büyük bir emeği bulunan Venedik şehrine saygılarını sunuyor. 

 

 

Alberta Feretti

 

 

Güz Kış 2022 koleksiyonunda feminen gardırobunu yeni bir ışık altında inceleyen marka, kıyafetleri yeniden yorumlayarak onlara metalik bir ışıltı veriyor. İlkbahar Yaz 2022’de yumuşak ve doğal renkleri yakut, zümrüt, ametist gibi değerli taşların parıltısıyla aydınlatıyor. 

Alberta Feretti’nin internet sitesi üzerinden basındaki yerini öğrenebilmek, Alberta Feretti’yi tercih eden ünlülerin kombinlerini bulabilmek, koleksiyon videolarına ve ayrıntılarına ulaşabilmek ve ürünlerine detaylı şekilde göz atabilmek mümkün. 

 

 

Alberta Feretti

 

Alberta Feretti Türkiye Sipariş 

 

Farklı kombinler yaratmak ve üzerinizde tarz parçalar taşımak isteyenlerin tercihi Alberta Feretti’nin ürünlerini sizler için getiriyoruz. Amerikanpaketim aracılığıyla yapacağınız alışverişlerde sizleri tüm gümrük ve kargo işleri yükünden kurtarıyoruz. Sitemizde yer alan seçenekler “Benim İçin Satın Al” ve “Kendim Satın Alacağım” şeklindedir. Bu seçeneklerden istediğinizi seçerek yurt dışından güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Hizmetlerimizden nasıl yararlanacağınıza dair sitemizdeki videoları izleyebilirsiniz. Sorularınız olursa WhatsApp hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Bu blog 07/07/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp