Emma Lewisham

Emma Lewisham

Cildine hak ettiği değeri vermek isteyenlerin tercihi Emma Lewisham ürünlerini sizin için satın alıyor, tüm gümrük işlemlerinizi yapıyor, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Emma Lewisham Hakkında

 

Emma Lewisham, banyo dolabında bulunabilecek her türlü ürünün etik, sürdürülebilir ve tamamen doğal olarak üretilmesi için çalışmalar yapar bir markadır. Emma, hamile olduğu sırada hiperpigmentasyonu önlemek amacıyla kullandığı bir ürünün canlı dokularda kanserojen etki yaptığını öğrendikten sonra 2019 yılında kendi adını taşıyan ve tamamen doğal ürünler üreten markasını kurmaya karar verdi.

 

 

Emma Lewisham, ürettiği %100 temiz, sağlıklı ve güvenli cilt bakım ürünleri, kullandığı malzemeler ve etkili sonuçlarıyla lüks cilt bakımı isteyen kadınlar tarafından övgüyle bahsedilen bir marka haline gelmiş durumda. Emma Lewisham, bilimsel olarak desteklenen formülleriyle doğallık ve cilt bakımının bir arada olabileceğini kanıtlayan yeni bir düşünce tarzını somutlaştırıyor. Yeşil teknoloji ile güçlendirilmiş, yıllarca süren araştırma ve yeniliklerden esinlenen yüksek performanslı cilt bakımı vadeden Emma Lewisham, bilimsel olarak kanıtlanmış formüllerin yanı sıra gözle görülebilir ve hissedilebilir sonuçlara da önem gösteriyor.

 

 

Emma Lewisham ürünleri, dünyanın en ikonik lüks markalarından daha iyi performans gösterecek şekilde üretilmiş ve bu durum bağımsız laboratuvarlar tarafından doğrulanmıştır. Bilim, sağlık ve güzelliği bir araya getirme misyonuyla hareket Emma Lewisham’ın politikası; sürdürülebilir olma taahhüdü, iyi üretim uygulamaları, insanlara adil muamele ve çevre için mümkün olan en iyi paketleme çözümlerine de uzanıyor. Emma Lewisham tarafından üretilen tüm ürünlerin malzemeleri; sürdürülebilir, organik ve bilinçli üreticilerden elde edilen en yüksek kaliteye sahip malzemelerdir.

 

 

Emma Lewisham tarafından üretilen ürünler arasında; temizleyici jeller, yüz yağları, nemlendiriciler, doldurucular, güneş koruyucular, cilt serumları, aydınlatıcılar ve bazı aksesuarlar yer alır. Vadettiği doğallık ve etkili çözümlerin yanı sıra son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Emma Lewisham’ın ürünlerinin büyük bir bölümü tamamen vegandır. Küçük bir bölümü ise yalnızca bal mumu içerir.

 

 

Tüm ürünler, birbirleri ile sinerji içinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Bu sebeple, Emma Lewisham ürünleri belirli bir rutin dahilinde güvenle kullanılabilir. Emma Lewisham; sabah rutini ve akşam rutini olmak üzere tavsiye ettiği cilt bakım rutinlerini ve nasıl yapılmaları gerektiğini detaylıca açıklayan bir kataloğa sahip. Aynı zamanda cilt bakım ipuçları da bu katalog içerisinde yer alıyor.

 

 

Emma Lewisham Sipariş

 

Emma Lewisham ürünlerini birkaç farklı kozmetik websitesinden, Emma Lewisham kendi sitesinden ya da amazon / ebay gibi sitelerden satın alabilirsiniz. Türk kredi kartlarınızı kullanabildiğiniz için de her iki hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. İsterseniz siz satın alın, isterseniz bize satın aldırın, hiçbir gümrük problemi yaşamadan adresinize teslim ediyor olacağız. Detayları aşağıdaki videolarımızda inceleyebilirsiniz.

 

 


Bu blog 22/06/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp