Buck Bone Organics

Amerikanpaketim’le vereceğiniz yurtdışı siparişlerinizin gümrük, kargo ve vergi işlemleri hizmetlerimiz kapsamında üstlenmektedir. Buck Bone Organics markalı ürünlere ulaşmak ve güvenilir bir sipariş süreci oluşturmak için sizler için hazırlanan servis kanallarımızı kullanabilirsiniz. Hizmetlerimizle ve Buck Bone Organics ürünleriyle ilgili bilgilendirmeler için yazının devamını takip edebilirsiniz.

 

 

Buck Bone Organics Hakkında

 

Buck Bone Organics markası 2014 yılında kurulmuştur. Amerika kökenli olan marka köpekler için doğal, sağlıklı ve faydalı ürünlerin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Ürünler köpek bisküvisi, çiğneme çubukları, çiğneme boynuzları ve öğütülmüş boynuz tozlarından oluşmaktadır. 

 

 

 

 

Buck Bone Organics ürünlerinde kullanılan ana malzemeler arasında geyik boynuzları yer almaktadır. Yaban geyikleri mevsimsel değişikliklerden dolayı yılda bir kez boynuzlarını doğaya dökerek yenilerler. Geyik boynuzlarının yapısı köpeklerin çiğneme işlevi için ideal formdadır. Geyik boynuzunun köpek mamalarında ve çiğneme içgüdülerinde kullanılmasının temel sebebi budur. 

 

 

Buck Bone Organics

 

 

Köpek türleri 5-20 kilo arası küçük, 20-40 kilo arası orta, 40-60 kilo arası büyük ve 60 kilo üzeri ekstra büyük olarak değerlendirildiğinde mama ve ısırma çubuklarının ya bu ölçülerle birebir alınması ya da bir üst boyuta uygun alınması önerilmektedir. Tavsiye edilmeyen ölçü ise köpeğin kilosunun altında mama ve ısırma çubuğu alınmasıdır. 

 

 

Buck Bone Organics

 

 

Köpeklerin farklı çiğneme stillerine göre satın alınan çiğneme boynuzlarının kullanım süresi 1 günden 1 aya kadar değişkenlik göstermektedir. Çiğneme boynuzları yavru köpekler için de idealdir. Ürünlerin geyik boynuzu dışında elma ve nane aromalı olan boynuz tozları bulunmaktadır.  

 

 

Buck Bone Organics

 

 

Çiğneme boynuzlarının içerisinde koruyucu maddeler, antibiyotik ve büyüme hormonu bulunmamaktadır. Ürün bileşenleri %9.9 oranında fosfor, %38 oranında protein ve %18 oranında kalsiyum barındırmaktadır. Fosfor bileşeni sayesinde köpeklerin diş mineleri de temizlenerek bakterilerden arındırılmış olur. 

 

 

Buck Bone Organics

 

 

Çiğneme boynuzlarının son tüketim tarihi köpeklerin yutabilecek kadar küçültülmesiyle eş zamanlıdır. Bu durumda tüketilmesi durdurulmayan çiğneme boynuzları köpekler için zararlı olabilir. Aynı zamanda çiğneme boynuzunu bölmek veya parçalamak isteyen köpekler için de tüketilmesi durdurulmalıdır. 

 

 

Buck Bone Organics

 

 

Buck Bone Organics web sitesinden yapılan ilk alışverişte %5 indirim yer almaktadır. Markaya ait ürünlerin gönderimleri Amerika Birleşik Devletleri eyaletleri ile sınırlıdır. 

 

 

Buck Bone Organics

 

 

Buck Bone Organics Sipariş

 

Amerikanpaketim kanallarıyla yapacağınız alışverişlerde ister Kendim Satın Alacağım servisini, isterseniz de Benim İçin Satın Al servisini tercih edebilirsiniz. Buck Bone Organics markalı ürünler için kullanacağınız her iki servisimizde de gümrük uygulamalarının, vergi ödemelerinin ve kargo işlemlerinin tamamlandığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Talep ettiğiniz Buck Bone Organics ürününün linkini Amerikanpaketim üzerinden bizlere ulaştırdığınızda ve ürüne ait ödemeleri gerçekleştirdiğinizde sipariş süreciniz başlatılmaktadır. Kapsamlı bilgilendirme içeriklerine aşağıdaki videolardan erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 06-04-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...