Royal Collagen

Royal Collagen

Amerika’dan getirmek istediğiniz Royal Collagen ürünü için hızlı alışveriş imkânı sunan Amerikanpaketim hizmetleriyle satın almalarını gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli bir servis kanalıyla birlikte tedarik edilen ürünleriniz için gümrük, kargo ve vergi işlemleri hazır hale getirilmektedir. Royal Collagen ürün özelliklerini ve Amerikanpaketim  kanallarını yazımızı takip ederek keşfedebilirsiniz.

 

 

 

Royal Collagen Hakkında

 

1996 yılından bu yana takviye gıda alanında faaliyetlerini sürdüren BrunoMD, kolajen tozları ve besin desteği de sunmaktadır. Reçetesiz olarak satılan BrunoMD ürünleri, İtalya’da lider ilaç firmaları arasında üçüncü sırada yer almaktadır. 

 

 

 

 

Royal Collagen Peptid, BrunoMD markasına ait ürün portföyü arasında en çok tercih edilen takviye üründür. Bir kolajen takviyesi olan Royal Collagen Peptid, birçok fayda sağlamaktadır. 30 porsiyonluk kutularda satılan Royal Collagen, 5’i 1 arada takviye ürün olarak geçmektedir. 

 

 

Royal Collagen

 

 

 

Royal Collagen Peptid eklem, kemik, cilt, tırnak ve saç sağlığını iyileştirerek geliştirmektedir. Doğal bileşenlerle hazırlanmış olan takviye ürünün kolajen desteği sayesinde kemik ve eklem yapısı yenilenir ve daha sağlıklı hissedilir. 

 

 

Royal Collagen

 

 

Ürünün vadettiği tırnak ve saç sağlığını iyileştirmeye yönelik hizmetiyle, daha parlak, canlı ve dayanıklı saç ve tırnak yapıları inşa edilmektedir. Saçların ve özellikle kırılgan tırnak formunun çok daha sağlam bir şekilde uzayabilmesi için Royal Collagen takviyesi en ideal çözümlerden biridir. 

 

 

Royal Collagen

 

 

Royal Collagen Peptid içerisinde ağırlık olarak kolajen kompleksi, C vitamini ve kırmızı turuncu (portakal) kompleksi yer almaktadır. Vücudun doğal yollarla kazanamadığı kolajen desteğini Royal Collagen takviyesi ile karşılamak ve daha zinde bir vücut formuna kavuşmak oldukça kolaydır.  

 

 

Royal Collagen

 

 

Royal Collagen’in her gün tok veya aç olarak günde en fazla 2 kere kullanılması tavsiye edilmektedir. Ürün bileşenlerine, diğer detaylara ve sağladığı faydalara ambalaj üzerindeki açıklama bölümünden ve BrunoMD web sitesinden ulaşmak mümkündür.  

 

 

Royal Collagen

 

Royal Collagen Satın Al

 

Satın almak istediğiniz Royal Collagen ürünü için en pratik ve kolay alışveriş hizmeti Amerikanpaketim servisleriyle sağlanmaktadır. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al olmak üzere iki farklı hizmet alternatifiyle gümrük uygulamalarının, vergi ödemelerinin ve kargo işlemlerinin tamamlandığı bir alışveriş imkanı sunulmaktadır. Amerikanpaketim güvencesiyle ürünlerinin gecikmesi, gümrüğe takılması veya kapıda ekstra vergi ödemelerinin talep edilmesi gibi durumlarla karşılaşılmamaktadır. Alt tarafta yer alan bilgilendirme videolarından aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.

 

 

 

 

 


Bu blog 09/08/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp