Cetaphil

Cetaphil

Cetaphil, 70 yıllık tecrübesiyle Amerika’nın en çok satan cilt temizleyici ve bakım ürünlerinin başında geliyor. Cetaphil, geniş bir ürün yelpazesi yerine, üretmiş olduğu ürünleri en iyi şekilde ve en iyisini üretme çabasıyla 70 yıldır sektörünün lideri olmaya devam ediyor. Türkiye’de bilinirliği gittikçe artan, siz kullanıcılarımızın satın alımlarının giderek artmasıyla Amerikanpaketim olarak bizim de dikkatimizi çeken Cetaphil’in en çok satan ürünlerini sizlerle paylaşacağız.

 

Cetaphil, başlıca cilt temizleyici ve nemlendirici ürünleriyle kullanıcılarının beğenisini kazanmış durumda. 

 

En çok tercih edilen ürünleri ;

  • Cetaphil Gentle Skin Cleanser
  • Cetaphil Moisturizing Cream
  • Cetaphil Gentle Skin Cleansing Cloths
  • Cetaphil Daily Advance Lotion
  • Cetaphil PRO Gentle Body Moisturizer

 

Amerikanpaketim olarak eğer kullanıcımızsanız, tüm kozmetik ihtiyaçlarınızı hiçbir zorlukla karşılaşmadan getirtebildiğinizi zaten biliyorsunuz. Eğer yeni bir kullanıcımızsanız ve henüz bir alışverişinizi olmadıysa, Cetaphil ürünleri dahil tüm bakım ve kozmetik ihtiyaçlarınızı, yurtdışından kolaylıkla getirmenize yardımcı oluyoruz.

 

Amerika’dan ya da dünyanın herhangi bir yerinden kozmetik ürünleri satın almak istiyorsanız, yapmanız gerekenleri basitçe anlatmaya çalışacağız.

 

Amerikanpaketim üzerinden iki farklı satın alma opsiyonunuz mevcut ; Benim Adıma Siz Satın Alın ya da Kendim Satın Alacağım. Eğer sizin için satın almak istediğiniz ürünü bizim satın almamızı istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey sipariş vermek istediğiniz ürünün linkini anasayfamızdaki Hemen Al butonu yanındaki kutucuğa yapıştırarak, butona tıklamak.

 

 

Ardından, eğer varsa ürün seçeneklerinden dilediğinizi seçmeniz ve Sepete Ekle butonuna tıklayarak siparişi tamamlamanız yeterli olacaktır. Satın alma ekibimiz sizin için, satın aldığınız ürünü, ilgili linkten temin edeceklerdir.

 

 

Ürününüz tarafımıza ulaştığında kargo bedeli ve varsa vergisi hesaplanarak tarafınıza iletilecek, onayınız ardından 5 iş günü içerisinde Türkiye’deki adresinize teslim edilecektir. Ürün Amerika’dan tarafınıza kargoya verildikten sonra hiçbir ek masraf ya da belge talep edilmeyecektir.

 

Cetaphil’in en çok satan ürünleri tanımadan evvel tüm sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz ;

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp