Rocky Patel Puro

Rocky Patel Puro

Yurt dışından sorunsuzca puro getirebileceğinizi, Türkiye’de size sunulan sınırdaki ürünlere mecbur olmadığınızı, uygun fiyatlara alabileceğinizi artık biliyorsunuz. Rocky Patel puroları da sizin için temin edip, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Rocky Patel Puro Hakkında

 

Rocky Patel, 1995 yılında kurulmuş ve Amerika Birleşik Devletleri menşeili olan yüksek kaliteli bir puro markasıdır. Markanın kurucusu olan Rakesh Patel aslında bir Hollywood avukatıdır. Film çekimleri sırasında aktörlerle vakit geçirirken purolarla ilgilenmeye başladı ve işe başlamak için yasal yönlerini araştırmaya koyuldu. Başlangıçta tamamen Rakesh Patel tarafından işletilen şirket, 2013'ten bu yana satış ve müşteri ilişkilerine başkanlık eden kardeşi Nish Patel ve üretim başkanı olan kuzeni Nimish Desai tarafından yönetiliyor.

 

 

Rocky Patel puroları başlangıçta Honduras’ta üretiliyordu. Rocky Patel daha sonra üretimi Nikaragua'ya genişletti ve burada hızlı bir büyüyerek kocaman bir fabrikaya dönüştü. 2000'lerin başında, Rocky Patel purolarının bazı modelleri piyasadaki en büyük purolardandı. Bu yüzden diğer pek çok puro üreticisi tarafından taklit edildi. 2010 yılında Patel, Napoli'de Burn by Rocky Patel adında bir puro içme salonu açtı. 2018 ve 2019 yıllarında Pittsburgh, Oklahoma City, Indianapolis ve Atlanta'da diğer salonları da peş peşe açıldı. 2020'de ise Napoli lounge, Dünya Puro Şampiyonası için ön hazırlıklardan birine ev sahipliği yaptı.

 

Rocky Patel Puro

 

Rocky Patel puroları adeta bir oklava gibi düz ve kusursuz bir görünüme sahiptir. Sargı üzerinde az miktarda yağ bulunur. Puro üzerindeki dikişler hiçbir şekilde görünmez. Üzerinde bulundurduğu rüstik damarlarıyla muazzam bir görünüme sahiptir. Rocky Patel puroları bir kaya kadar sert bir şekilde sarılmıştır. Tutulduğu zaman el üzerinde bir sopa tutuyormuş hissiyatı verir.

 

Rocky Patel Puro

 

İçerisinde barındırdığı aromalar hafiftir. Kremsi, sütlü çikolata, tereyağı, sedir, limon otu ve bir miktar beyaz biber içerir. Saman, ahır, hafif sütlü çikolata ve sigara tütünü notaları barındırmasının yanı sıra oldukça kremsi bir lezzete sahiptir. İçim sonrası ağızda bıraktığı tat uzun sürelidir. Birinci çeyrek ve ikinci çeyrek kısımlarında nota ve tat değişiklikleri meydana gelir. Bazı notalar daha ön plana çıkarken, bazı notalarsa yerini başka notalara bırakır.

 

Rocky Patel Puro

 

Rocky Patel, dünya çapında puro meraklıları için Honduras ve Nikaragua'daki tesislerine düzenlenen geziler kapsamında fabrika turu imkânı da sunuyor. Puro üretim operasyonlarının ardındaki tutkuya ilk elden tanık olarak tüketicilerine bir tür benzersiz deneyim vermeyi amaçlayan Rocky Patel, titizlik, yüksek emek ve kalite kontrolü konusunda son derece şeffaf.

 

Rocky Patel Puro

 

Rocky Patel Puro Satın Al

 

Peki nasıl satın alacaksınız, nasıl getirteceksiniz? İsterseniz Rocky Patel puroları siz satın alın, size vereceğimiz Amerika adresinize yönlendirin, sizin için gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edelim. Aşağıdaki videomuzdan detaylara ulaşabilirsiniz.

 

 

Benim için siz alamaz mısınız diye soruyorsanız, o da kolay. Sizin için biz satın alıyor, sizin için kargo işlemlerinizi yapıyor, sizin için gümrük süreçlerinizi yönetiyor, Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Bu servisimizin videosunu da hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp