Gucci Bloom

Gucci, tüm dünyada kendisini ispatlamış binlerce çeşit ürünüyle yıllardır herkese hitap eden bir marka haline gelmiştir. Gucci Bloom ise Gucci’nin özel parfüm serisidir. Farklı kokulara özel olarak tasarlanmış hafif Gucci Bloom’ları tercih etmek isterseniz gümrük ve kargo işlemlerini sizler için üstleniyoruz. Sorunsuz alışveriş keyfi için detaylar yazının devamında.

 

 

 

Gucci Bloom Hakkında

 

Gucci Bloom tasarımcısı olan Alessandro Michele Bloom ürünleri için şu ifadeleri kullanıyor: “Bloom fikri çiçeklerden doğdu çünkü çiçeklere takıntılıyım; çiçek esansları eski bir dünyanın parçasıdır. Bloom, bir bahçede yürüyüş ve bu yürüyüşe eşlik eden şeylerin bir anısı olarak vücuda getirildi.” 4 Farklı Bloom ürünü farklı şekillerde tasarlanmış ve genel itibarla herkese hitap edeceği öngörülmüştür.

  • Gucci Bloom Eau de Toilette: Çiçeklerle bezenmiş büyülü bir bahçeden ilham alan Bloom orijinal kokusu olan Eau de Toilette harika ve hafif bir hediye tercihi olabilir.
  • Gucci Bloom Profumo di Fiori Eau de Parfum: Sihrin çiçek açtığı bir rüya bahçesinde hissi veren Profumo di Fiori Alberto Morillas tarafından ortaya çıkarılan Bloom dünyasının Alessandro Michele tarafından tasarlanmış en gözde üyelerinden bir tanesidir.
  • Gucci Bloom Ambrosia di Fiori Eau de Parfum: Adını Yunan tanrılarından alan canlı çiçek kokusu ile bezenmiş ve Bloom tarzına topraksı bir kalite getiren en önemli formüllerden bir tanesidir. Velvety orris ve Damascena gülünün sıcak ve zengin kokusunu şişeye doldurmuştur.
  • Gucci Bloom Eau de Parfum: Usta parfümcü Alberto Morillas tarafından ortaya çıkarılan Bloom’un klasik temsilcisi olan Eau de Parfum çiçeklerle dolu bir bahçenin zengin kokusunu yakalamayı amaçlamıştır.

 

 

 

 

Tamamen farklı bileşenlerle hazırlanmış alanının en başarılı çalışmaları arasında gösterilen 4 adet parfüm Gucci Bloom’un gözde üyelerini oluşturuyor. Tasarımcısı tarafından çiçek sevdasının en iyi şekilde şişeye konulmuş şeklini yansıtan parfümler 100 ml özel şişelerinde satışa sunulmaktadır.

 

 

Gucci Bloom

 

Gucci Bloom Satın Al

 

Gucci Bloom ürünleri yurtdışından geleceğinden dolayı bazı durumlarda kargo ve gümrük işlemleri alıcı için bir eziyete dönüşebiliyor. Amerikan paketim olarak bizler, alıcının bu durum karşısında mağdur olmasının önüne geçiyor ve tüm süreci titizlikle yönetiyoruz. Benim için satın al servisimiz ile dilediğiniz Gucci Bloom’u sizler için satın alıyor, gümrükten geçiriyor ve Türkiye adresinize kadar teslim ediyoruz. Kendim satın alacağım servisimiz ile satın alacağınız ürünün yine kargo ve gümrük işlemlerini üstleniyoruz. Her şekilde sorunsuz teslimat için Amerikan paketim servislerinden yararlanmak isterseniz tanıtım videolarına göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 10-08-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...