Messika

Messika

Messika Paris dünyanın çeşitli bölgelerinde kadınlar tarafından sevilen bir marka. Dünyaca ünlü yıldızların tercih ettiği bu markanın eşsiz takılarına siz de ulaşabilirsiniz. Markanın ürünlerini sizler için Türkiye’ye sorunsuz bir şekilde getiriyoruz. Detayların tümü yazının devamında.

 

 

 

Messika Hakkında

 

Messika Paris, 2005 yılında Valérie Messika tarafından kurulmuştur. Messika, asırlık pırlantaları yeni ve genç bir hale dönüştürerek olabilecek en havalı şekli verdiğini iddia ediyor. Kadınlar için kadın tarafından sloganıyla piyasaya ilk ürünlerini sunmaya başladığı yıllardan bu yana büyük ilgi gördü ve halen de büyük ilgi görmeye devam ediyor. Paris ikonlu takı markasının bugüne kadar ortaya koyduğu eşsiz mücevher parçaları 6000’den fazla. Hal böyle olunca ünlüler camiasında da Messika ürünleri kullanılmaya başlandı. Örnekler şu şekilde:

  • Selena Gomez: Sephora Nadir Güzellik etkinliği için Paris’e yaptığı gezi sırasında Opera bölgesinde Messika takıları ile görüntülere yakalanmıştı.
  • Adele: Londra’daki British Summer Time’da sahnede şarkılarını seslendirirken Messika elmas parçaları son derece göz alıyordu.
  • Luma Grothe: 75. Cannes Film Festivali esnasında zarif tül elbisesine çok yakışan Messika yüksek mücevherleri ile harika bir uyum içerisindeydi.
  • Josephine Skriver: Skriver da 75. Cannes Film Festivalinde göz alıcı kıyafetlerine Messika takılarını eklemişti. 
  • Nina Dobrev: Çarpıcı aktris Amfar Galasında Monot imzalı elbisesiyle birlikte Messika elmas setini takınmıştı.
  • Ciara: 28. Amfar Galasında Amerikalı şarkıcı Ciara da Messika’nın mücevherleriyle görüntülenmişti.
  • Claire Holt: Yine 75. Cannes Film Fesstivalinde görüntülenen bir ünlü olan Avustralyalı aktris beyaz gümüş bir elbise ile Messika’nın göz kamaştıran takılarını tercih etmişti.

 

 

 

 

En son üzerinde Messika pırlantaları görülen ünlüler bu şekildeydi. Daha ismi sayılmayan Rihanna, Gigi Hadid, Katy Perry gibi dünyaca ünlü pek çok isim de bu listede yer alıyor. Paris esintisinin hissedildiği markanın yukarıda da belirtildiği gibi binlerce çeşit mücevheri var. Bu mücevherlere her geçen gün ise yenisi ekleniyor.

 

 

Messika

 

Messika Paris Türkiye Sipariş

 

Messika Paris’in internet adresinden doğrudan alışveriş mümkün olsa da gümrük ve kargo işlemleri can sıkıcı olabiliyor. Amerikanpaketim olarak sizlere iki farklı servis sunuyor ve ABD’den sorunsuz alışveriş imkânı tanıyoruz. Benim için satın al servisi ile ürünü sizler için satın alıyor ve adresinize teslim ediyoruz. Kendim satın alacağım servisi ise ürünü satın alacağınızda kargo ve gümrük işlemlerini bizim üstlendiğimiz servisimizdir. Her iki şekilde de ürünü sorunsuz bir şekilde Türkiye adresinize ulaştırıyoruz. Servislerimiz hakkında detaylı bilgi için videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 23/08/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp