Hermes Birkin

Hermes Birkin

Dünyanın en ikonik markalarından Hermes’in Birkin modelini Türkiye’de bulamadıysanız ya da fahiş fiyatlarla karşılaştıysanız, ister sıfır mağazadan, isterseniz güvenilir ikinci el ürünleri sorunsuzca adresinize nasıl getirteceğiniz detayları bu makalemizde.

 

 

Hermes Birkin Hakkında

 

Hermes, Paris’te kurulmuş lüks bir Fransız markasıdır. Hermes’e ait çanta modellerinden biri olan Birkin, adını İngiliz aktrist ve müzisyen Jane Birkin’den alıyor. Tamamen el yapımı olan Hermes Birkin çantalar, en iyi ustalar tarafından özel mesai ve işçilik harcanarak üretilmesinin yanı sıra yapımında hakiki deri ve kaliteli malzemeler kullanılır.

 

 

1980’li yıllardan bu yana Hermes Birkin, yüksek kalitesi ve fahiş fiyatlarıyla zenginlik sembolü haline geldi. 2020 yılında yapılan bir açık arttırmada, elmas ve egzotik deri kullanılarak üretilmiş bir Hermes Birkin çantası, 360 milyon dolara alıcı buldu. Hermes Birkin çantalar, oldukça sınırlı sayıda ve zamansız programlarla dağıtılır. Böylece her çanta birbirinden farklı ve kendine has eşsiz özellikler barındırır. Bu nedenle Hermes Birkin çantaların ikinci el piyasaları da oldukça aktiftir.

 

 

Tasarım ve İşçilikte Yüksek Standartlar

 

Yalnızca Fransa’da üretilen Hermes Birkin, kendin ait imzalı dikişler barındırır. Bütün Hermes Birkin çantaların üretim, parlatma ve boyama süreçleri el ile yüksek eğitimli usta zanaatkarlar tarafından yapılır. Bu sebeple tek bir çantanın yapımı günlerce sürebilir. Kullanılan deriler farklı tabakçılardan ve farklı cinslerden seçilir. Bu sayede her çantanın kendisine has bir doku ve kokusu bulunur. Deriler genellikle; dana, kertenkele, timsah ve devekuşu derilerinden oluşur.

 

 

Kullanıcı için tamamen eşsiz ve dünyada yalnızca kendi kullanımına özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli bir çanta sunar. 2014 yılı itibariyle dünya genelinde tüm zamanlarda üretilen toplam Hermes Birkin çanta sayısının 70 bin dolaylarında olduğu tahmin ediliyor. Özel olarak verilen çanta siparişlerinin ise temin edilmesi altı yıla kadar zaman alabiliyor. Bu özellikleriyle Hermes Birkin, yalnızca kullanıcılar değil aynı zamanda koleksiyoncular tarafından da tercih edilen bir çantadır.

 

 

Hermes Birkin, 25 – 30 – 35 ve 40 cm olarak üretilir. Bunlardan ayrı olarak 50 ve 55 cm ebatlarında seyahate özel çanta modelleri de mevcuttur. Ayrıca oldukça geniş bir renk yelpazesinde bulunabilir. Çantalar genellikle bir kilide ve anahtara sahiptir. Kilit ve benzeri metalik donanımlar Hermes Birkin çantalarda ekseriyetle görülür. Hermes Birkin çantalar iki adet kulpa sahiptir. Bu sayede Hermes markasının bir başka kült çanta modeli olan Kelly’den kolaylıkla ayırt edilebilirler.

 

 

Hermes Birkin Satın Al

 

Hermes Birkin satın almak için ilk alternatifiniz Amerika’daki mağazalar. Siz kullanıcılarımız sayesinde yılda 500.000$ ın üzerinde seyreden Hermes alışverişlerimiz ve Amerika Hermes’te oluşan kullanıcı profilimizle, istediğimiz mağazada, istediğimiz ürünü satın alabiliyor, ayırtabiliyor, getirtebiliyoruz. Amerika adresimize gelmesi sonrası zaten kolay. Tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim ediyoruz. Yapmanız gereken, Whatsapp hattımızda istediğiniz Hermes modelini iletmek. Model, renk, aksesuar rengi, ebat, deri türü gibi bilgileri iletmeniz ardından, sizin için araştırıyor ve genellikle bulup tedarik ediyoruz.

 

 

İkinci El Hermes Birkin

 

Kullanılmış Hermes Birkin istiyorsanız ise, güvenilir satıcılardan, isterseniz expert raporu da aldıraral siparişlerinizi alabiliyoruz. Tüm sorularınız için Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Hemen aşağıda servislerimizin nasıl çalıştığını da görebilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp