The Inkey List

The Inkey List cilt ve saç bakım ürünlerine sahip olmak için Amerikanpaketim hizmetlerinden dilediğinizi seçerek alışverişe başlayabilirsiniz. İlgili siparişlerde bulunan gümrük uygulamalarını, kargo işlemlerini ve vergi ödemelerini sizler için üstlenen servis kanallarımızı öğrenmek ve The Inkey List bakım ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi elde etmek için yazıyı incelemeye devam edin. 

 

 

 

The Inkey List Hakkında

 

The Inkey List 2018 yılında faaliyetlerine başlayan saç ve cilt bakım ürünleri üreten uygun fiyatlı bir markadır. Bir İngiliz şirketi olan The Inkey List, cilt ve saç bakımı için gerekli olan tüm ürünleri bünyesinde barındıran geniş bir ürün segmentine sahiptir. Ürün çeşitlerinden bazıları:

 • Akne ve sivilce izleri için bakımlar,
 • Siyah nokta için temizleyiciler,
 • Kırışıklık ve çizgiler için kremler,
 • Nemlendiriciler, 
 • Saç dökülmesi için bakımlar,
 • Mat ve kuru saçlar için şampuanlar,
 • Saç derisi tedavileri vb. 

 

 

 

 

Tüm ürünleri 15$ altında bulunan fiyatlara sahip The Inkey List bakımları, birçok farklı cilt sorununa yönelik olarak kullanılabilmektedir. Ürünlerin tamamı vegandır. Ürün ambalajları ve kutuları ise geri dönüştürülebilir özelliktedir. Bu sayede The Inkey List çevreye duyarlı bir marka haline gelmiştir. 

 

 

The Inkey List

 

 

Cildi derinlemesine temizleyen, daha sağlıklı bir görünüme kavuşturan ve doğal içeriklerden oluşan The Inkey List bakım ürünleri tek tek satıldığı gibi set versiyonuyla da satılmaktadır. Tam bir cilt bakım rutini oluşturmaya yarayan bu kitler birlikte ve düzenli kullanımda kısa bir süre içerisinde gözle görülür farklar oluşturmaktadır. 

 

 

The Inkey List

 

 

En çok tercih edilen The Inkey List ürünleri arasında:

 • Kaolin Kil Maskesi,
 • E, B ve C Vitaminli Nemlendirici,
 • Siyah Noktalar İçin 4’lü Temizlik Kiti,
 • Peptit Hacim Veren Saç Tedavisi,
 • PCA Bond Onarıcı Saç Bakımı ürünleri yer almaktadır.  

 

 

The Inkey List

 

 

Ürünlerin spesifik olarak cilt ve saçlarda hangi amaca hizmet ettiği, kullanım önerisi ve hangi cilt türleri için uygun olduğu bilgi bölümlerinde detaylı olarak aktarılmaktadır. Benzer şekilde set halinde bulunan ürünlerin kullanım sıraları ve içinde yer alan maddeler de bilgilendirme kısmında belirtilmektedir. 

 

 

The Inkey List

 

 

Markanın web sitesi üzerinden oluşturulan her 35$ üzeri siparişte kargolar ücretsizdir. Kargo gönderimleri ABD ile sınırlıdır. 

 

 

The Inkey List

 

The Inkey List Türkiye

 

Yurt dışından tedarik etmek istediğiniz The Inkey List saç ve cilt bakım ürünleri için Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al kanallarını kullanabilirsiniz. Her iki Amerikanpaketim hizmetinde de ürünler için oluşturulan gümrük ve vergi işlemlerini hızlı bir şekilde tanımlanmaktadır. Teslimatını güvenilir bir şekilde yaptığımız siparişlerinizde Amerikanpaketim ile alışverişin keyfine varabilirsiniz. Aşağıdaki bilgilendirme videolarından hizmet çerçevemizi daha yakından tanıyabilir, Amerikanpaketim güvencesiyle yurt dışı siparişlerini hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Bu blog 07-04-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...