Pat McGrath Labs Ürünlerini Satın Almak

Pat McGrath Labs Ürünlerini Satın Almak

Gece gündüz demeden kusursuz görünümlü makyajı herkes ister. Peki, bu kusursuz görünüme ışıltı ve sim katmaya ne dersiniz? Pat McGrath Labs ürünleri ile makyajınız kusursuz, ışıltılı ve simlerle dolu olacak.

 

 

Pat McGrath Labs Nedir?

Markanın kurucusu olan Pat McGrath, dünya genelinde en çok talep gören ve en etkili makyaj teknikleri kullanan bir sanatçıdır. Yaratıcı vizyonu sayesinde hem güzellik sektörüne hem de moda sektörüne küresel olarak büyük bir güç gösterisi yapmaktadır. Pat McGrath ilk ürününü 2015 yılıyla birlikte piyasa sürdüğü gibi hızlı bir şekilde ürün tükenmesi yaşamıştır. Bunun sebebi güzellik sınırlarını zorlayan teknikleri sunmaya devam etmesidir.

Pat McGrath Labs İş Birlikleri

Netflix'de yayınlanan Bridgerton dizisinin ikinci sezonu ile Pat McGrath diziye özel markasında koleksiyon ürünlerini çıkarttı. İkinci sezonun izleyicilerle buluştuğu anda piyasaya çıkan Pat McGrath Labs Bridgerton Koleksiyon ürünleri kullanıcılar tarafından büyük beğeniler kazanmıştır. Koleksiyonun içinde yer alan beş ürünün yanında ambalajların o dönemi hatırlaması ile koleksiyon bağımlılarının tüm dikkatini çekmiştir.

 

Pat McGrath Labs Ürünlerini Satın Almak

 

Pat McGrath Labs Türkiye’de Satılıyor Mu?

Birbirinden çok ödüle ev sahipliği yapan markanın sahibi ürünlerini dünya geneline yaymıştır. Lakin ülkemizde ürünler Sephora, Trendyol, Hepsiburada gibi online satış platformlarında satılmamaktadır. İnternetten detaylı bir şekilde araştırma yaptığınız zaman bazı ürünlerin Sephora’da satışı yapıldığı görülse de siteye girip baktığınızda ürünlerin tükendiğini görebilirsiniz.

 

Öte yandan Sephora gibi büyük mağaza zincirleri bile ürünlerin %100 orijinal olduğunu ispatlamazken, Trendyol, Hepsiburada ve benzeri yerlerde satıcı fazlalığından kaynaklı olarak orijinallik oranı %0’lara düşmektedir. Yüzünüze ve cildinize sürecek olduğunuz ürünlerin %100 orijinal olması gerekir. Çünkü orijinal kullanmadığınız tüm ürünler birbirinden farklı alerjin reaksiyonlar, cilt hastalıklar ve sivilce sorunları gibi nedenlere yol açmaktadır.

Pat McGrath Labs Ürünlerini Nereden Satın Alabilirsiniz?

Rengarenk makyaj ürünleri satın almak için Türkiye’ye gelmesini beklemenize gerek yok. Amerikanpaketim.com adresimize girerek dilediğiniz kadar Pat McGrath Labs ürünlerini satın alabilirsiniz.

Amerikanpaketim.com Adresi Kargo Ücretleri

Amerikanpaketim.com adresimizde 1 kilograma kadar olan kargo ücreti 19 dolardır. Mesela 25 dolarlık bir ürün satın almak istediğiniz zaman 10 dolarlık bir vergi ve 19 dolarlık bir kargo ücreti eklemeniz gerekmektedir. Tek bir ürün toplamda size 54 dolara denk gelmektedir.Lakin amerikanpaketim.com adresimizde tüm kargolarını birleştirerek ya da 1 kilogramın üstüne çıkartacak kadar ürünü sepetinize ekleyerek kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz. Öte yandan gümrük fiyatlarıyla ilgili detayları öğrenmek için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

 

Pat McGrath Labs Ürünlerini Satın Almak

 

Amerikanpaketim.com Ürün Sınırı

Birçok satış platformunda ürün satın alma limiti bulunmaktadır. Lakin amerikanpaketim.com adresinizde dilediğiniz kadar ürünü, dilediğiniz miktarda satın alabilirsiniz.

Amerikanpaketim.com Ödeme Sistemi

Birçok satıp platformunda yalnızca Amerika’da geçerli olan Paypal gibi ödeme sistemi bulunurken amerikanpaketim.com adresimiz size kolaylık sağlamaktadır. Adresimizde Türkiye’de kullanmış olduğunuz banka kartları ve kredi kartlarını kullanmanız mümkündür. Dilediğiniz bankadan dilediğiniz kart ile ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

Amerikanpaketim.com Adresi Pat McGrath Labs Ürün Fiyatları

Konu dolar olunca Türkiye’de ister istemez gözümüz korkmaktadır. Her geçen gün artan kurdan kaynaklı olarak baktığımız her ürünün de fiyatının arttığını düşünebilirsiniz. Lakin amerikanpaketim.com adresimiz Türkiye’de satın alacağınızdan daha da uyguna almanız mümkündür. İşte ürün fiyatları…

 

Pat McGrath Labs Ürünleri

Vergiler Dahil Fiyat ($)

Fiyat (₺)

Pat McGarth Labs Divine Blush: Legendary Glow Colour Balm

$40.00

₺ 1080,44

Pat McGrath Labs Midnight Voyage Jet-Set Eye Kit

$70.00

₺ 1890,76

Pat McGrath Labs Skin Fetish: Divine Bronzer

$32.00

₺ 865,66

Pat McGrath Labs Mothership X: Moonlit Seduction

$179.00

₺ 4842,27

Pat McGrath Labs MatteTrance™ Lipstick

$54.00

₺ 1460,80

Pat McGrath Labs Skin Fetish: Sublime Perfection Foundation

$96.00

₺ 2596,97

Pat McGrath Labs LUST: Gloss™

$40.00

₺ 1082,07

Pat McGrath Labs Divine Skin: Rose 001™ The Essence

$120.00

₺ 3246,22

Pat McGrath Labs Skin Fetish: Sublime Perfection Concealer

$47.00

₺ 1271,43

Pat McGrath Labs Skin Fetish: Highlighter + Balm Duo

$81.00

₺ 2191,20

 

Pat McGrath Labs ürünlerine amerikanpaketim.com adresimizden baktığınız zamanki fiyatlar yukarıda size belirttiğimiz tablodaki gibidir. Türkiye’nin lüks markalarından satın aldığınız zaman dilimindeki fiyatlardan daha uygun ve yakın olan Pat McGrath Labs ürünlerini amerikanpaketim.com adresimizden dilediğimiz kadar alabilirsiniz.

 

Pat McGrath Labs Ürünlerini Satın Almak

 

Gümrük Derdi Yok 

Amerikanpaketim.com adresimizden yapacak olduğunuz alışverişlerde gümrük derdini düşünmenize gerek yok. 'Ürünlerim gümrükten geçebilecek mi?', 'Yüklü miktarda gümrük vergisi ödeyecek miyim?' gibi sorular aklına gelebilir. Lakin şunu bilmelisiniz ki amerikanpaketim.com adresi olarak gümrükte uzman müşavirler kullanmaktayız. Uzman müşavirlerimizin yardımıyla da ürünlerinin gümrükte kalma, yüklü miktarda vergiler ödeme ya da birbirinden farklı evrak isteme sorunu ortadan kalkıyor. Aynı zamanda gönderilerimizi kurumsal olarak yaptığımız için dilediğiniz kadar ürün ve dilediğiniz kategoride ürün sipariş edebilirsiniz. Yani tek seferde birkaç parça Pat McGrath Labs ürünleri de alabilir ya da markanın tüm ürünlerini sepetinize ekleyip koleksiyonunuzu şenlendirebilirsiniz. 

Amerikanpaketim.com Kargo

Amerikanpaketim.com adresi olarak kolay alışveriş yapabilmeniz için size iki farklı seçenek sunmaktayız.

 

  • Benim İçin Satın Al: Ana sayfamızda yer alan sipariş oluştur butonuna istediğin ürün linkini yapıştırın. Açılan formu doldurduktan sonra sepetinize ekleyin. Ödeme işlemlerini yaptıktan sonra sipariş bilgilerinin bize ulaşması ile ürünleri sizin için satın alalım.

 

 

  • Kendim Satın Alacağım: Dilediğiniz websitesinden, dilediğiniz kadar ürünü sipariş edin. Sitemize üye olduktan sonra size verdiğimiz Amerika adresine ürünlerinizi kargolatın. Sevkiyat merkezimize kargolarınızın bilgilerini iletin. Barsa vergi ve kargo ücretini size ilettikten sonra ödemenizi yapın.

 

 


Bu blog 16/08/2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp