iRestore

iRestore

iRestore markasına ait ürün siparişlerinde tercih edeceğiniz Amerikanpaketim hizmetiyle keyifli bir alışveriş deneyimi sürebilirsiniz. 2 farklı hizmet kanalıyla birlikte gümrük, kargo ve vergi işlemleriniz tamamlanarak, ürünlerinizin yurt dışından güvenli bir şekilde teslimatı gerçekleştirilmektedir. Yazımızın devamından Amerikanpaketim servislerini ve iRestore ürünlerini daha yakından tanıyabilirsiniz. 

 

 

 

iRestore Hakkında

 

Saç dökülmeleri için klinik tedavi sağlayan iRestore, 2003 yılında kurulmuştur. Yenilikçi teknolojiler, lazer tedavisi ve terapi yöntemleri kullanılarak çeşitli sebeplerle dökülen saçların onarılması ve tekrar büyümesi sağlanmaktadır. 

 

 

 

 

Hem kadın hem de erkekler için uygulanabilen iRestore tedavileri, ilaçsız ve sağlıklı bir şekilde saç uzatma vadetmektedir. Temel ve profesyonel tedavi olmak üzere iki farklı başlık türüyle dökülen ve azalmış saçların eski görünüme kavuşturulması hedeflenmektedir. Lazer başlıkların çalışma prensibi saç çizgisini, şakak bölgesini ve alt saç çizgisini kapsayan başlığın ışın ve ısı ile saçın büyüme, dökülme ve dinlenme işlemlerinden büyüme aşamasında kalmasını sağlamaktadır. Böylelikle devamlı olarak büyümeye elverişli bir ortamda duran saç formu dökülmelerin, saç incelemelerinin ve kelleşmenin önüne geçmektedir. Lazer tedavisinin etkilerinin görülmesi süresi saç seyrekliğine göre 3 ila 6 ay arasında değişiklik göstermektedir. Cihaz üretimi ve kullanımı FDA onaylıdır. 

 

 

iRestore

 

 

Lazer başlıklarının her yerde kullanılabilir ve taşınabilir olması en önemli özelliklerindendir. Ürün haricinde satılan pil ve şarj aparatları ile birlikte başlıkların evde kendi kendini tedavi etmek isteyenler için oldukça pratik bir kullanım şekli bulunmaktadır. Pek çok kullanıcısının memnun kaldığı, olumlu sonuçlar elde ettiği ve kısa sürede istenilen etkiyi görebildikleri lazer başlıklar 4 yıl garantilidir. 

 

 

iRestore

 

 

Lazer başlığı ile tedavinin yanı sıra diğer iRestore saç bakım ürünleriyle de saç büyümesi desteklenmektedir. Şampuan, saç kremi, vitamin sakızları, biotin ve saç serumundan oluşan iRestore ürün segmenti, ürünlerin hem tek hem de kit halinde satıldığı bir alternatif sunar. Uygun fiyatlı iRestore saç bakım ürünleri hem kalite hem de hızlı etki için son derece kullanışlı ürünlerdir.  

 

 

iRestore

 

 

Markaya ait ürünlerin Amerika bölgesi içerisinde 40$ üzeri siparişlerinde kargo ücreti bulunmamaktadır. 

 

 

iRestore

 

iRestore Sipariş 

 

Yurt dışından sipariş etmek istediğiniz iRestore saç ürünleri için Amerikanpaketim’in hazırlamış olduğu iki servisten alışveriş türüne uygun olan hizmeti seçebilirsiniz. Kendim Satın Alacağım servisi ve Benim İçin Satın Al servisi ile beraber ürünleriniz için gümrük uygulamaları, kargo işlemleri ve vergi ödemeleri hazır hale getirilmektedir. Güvenilir yurtdışı alışveriş sitesi Amerikanpaketim’i aşağıya eklenmiş olan bilgilendirme videolarından keşfedebilir, iRestore alışverişlerine başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

whatsapp