6pm'den Nasıl Alışveriş Yapılır

6pm, 1998 yılında kurulan, Las Vegas merkezli, dünyaca ünlü Zappos’u da arkasına alan bir giyim web sitesi. Türkiye’de birçok modasever 6pm websitesinin namını, indirimlerini ve ürün çeşitliliğini biliyor. Bizimkisi ise bilmeyenler anlatmak, bilenlere de bir yol daha keşfetmelerini sağlamak.

 

 

6pm Ne Satıyor

 

6pm, kadın giyimden erkek giyime, çocuk giyimden kozmetik ürünlere kadar geniş bir yelpazede ürün satışı yapıyor. Birçok ürün indirimde, bu nedenle fiyatları birçok websitesine göre çok daha uygun. Sürekli yayınlanan kupon kodlarını da kullanabilirsiniz. Marka ağında genelde Amerikan markaları mevcut, Michael Kors’tan Coach’a, Champion’dan Levi’s’a, Adidas’tan Nike’a aklınıza gelebilecek her marka mevcut.

 

 

6pm Türkiye’ye Gönderiyor Mu?

 

6pm Türk kredi kartlarını kabul ediyor, Türkiye’ye gönderim de yapıyor ancak gümrük işlemlerinin tarafınızdan karşılanması gerekiyor. Bu da 6pm kullanıcı Türk alışveriş tutkunlarının indirimli ürün sipariş verme heveslerini kırıyor. Ayrıca Türkiye’ye kargo ücretleri de biraz pahalı. Tam da bu noktada 6pm’den yapmak istediğiniz alışverişleriniz için `Amerika’daki arkadaşınız` Amerikanpaketim olarak biz devreye giriyoruz. Hem 6pm paketinizi teslim alıyoruz, hem gümrük işlemlerinizi biz üstleniyoruz, hem de uygun kargo ücretleriyle kapınıza kadar teslim ediyoruz. Amerikanpaketim ile daha evvel tanışmayanlar için buyrun yazımızın devamına…

 

 

6pm’den Nasıl Ürün Getirtirim?

 

Sanki Türkiye’de alışveriş yaparcasına kolay, hiç endişelenmeyin, arkanıza yaslanın ve Amerikanpaketim’den yapacağınız ilk alışveriş ile dünyaya açılan yeni kapınızın keyfini çıkarın. Öncelikle Amerikanpaketim’e üye olarak Amerika adresimize sahip olun. Buraya da küçük bir not olarak düşelim (1625 Franklin St Unit A Santa Monica, CA 90404). Ardından 6pm’den dilediğiniz ürünü sipariş verin ve teslimat adresi (Shipping Address) olarak Amerikanpaketim adresinizi verin. Paketinizi sizin için teslim alalim, eksik, hatalı ürün var mı kontrol edelim ve size bilgi verelim. Kargo ücretini de ödemeniz ardından Türkiye’deki adresinize sorunsuz şekilde express kargo ile teslim edelim. İşte 6pm’den alışveriş yapmak bu kadar basit.

 

 

Sizin Üzerinizden Satın Alabilir Miyim?

 

Dilerseniz 6pm’de sipariş vermek istediğiniz ürünün linki bize iletebilir ve sizin için satın almamızı da isteyebilirsiniz. Böylece vade farksız 3 taksite kadar siparişinizi taksitlendirmiş de olursunuz.

 

Giyim Ürünlerinde Gümrük Vergisi Öder Miyim?

 

Bu konuda da Amerika’daki arkadaşınız Amerikanpaketim size yardımcı olacak. 17 Mayıs 2019 tarihinde kaleme aldığımız bu yazıyı ne zaman okursunuz bilemeyiz ancak, bu yazı yayınlanana kadar bile Türkiye’de gümrük mevzuatı değişebilir! O nedenle websitemizin sol altında bulunan Whatsapp hattımızdan ya da [email protected] adresimize email göndererek güncel durum hakkında bilgi alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 11-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...