Harrison’s Bird Foods

Harrison’s Bird Foods

Evcil hayvanlar için doğru yemler ve doğru mamalar oldukça önemlidir. Harrison’s Bird Foods evcil kuşlar için organik yem imkânı sunuyor. Amerikan paketim olarak bu yemleri Türkiye adresinize ise sorunsuz bir şekilde biz ulaştırıyoruz. Detaylar içeriğin devamında. 

 

 

Harrison’s Bird Foods Hakkında

Harrison’s Bird Foods markasını, 1967 yılında Lowa Eyalet Üniversitesinden mezun olarak Veteriner Hekim olan Greg Harrison kurdu. 1969 yılında Florida’da kendi özel küçük hayvan muayenehanesini kurmuş olan Harrison çeşitli türler için hizmet veriyordu. 1973 Yılında gelindiğinde büyük bir kuşçu dükkanında klamidoz adı verilen salgının meydana çıkmasıyla yardım için çağırıldı. Bu salgının önüne geçmek için çalıştığı esnada evcil kuşlara karşı tutkusu başladı.

Devamında evcil kuşlar üzerine bir dizi çalışmaya ya katıldı ya da kendisi çalışmalar yürüttü. Markanın temelleri de böylece atılmış oldu. Sonuç olarak, 1988 yılında Dr. Harrison başkanlığında Harrison’s Bird Foods markası meydana çıktı.

 

Harrison’s Bird Foods

 

Belirli bir misyon ve vizyona uygun olarak kurulduğu günden beri faaliyetlerini genişleterek sürdüren HBF, tüm evcil kuş türleri için yem seçeneği sunuyor. Tüm faaliyetler uzman ekipler tarafından yönetildiği için geçiş yemleri de sunuluyor. Yalnızca kuşlar değil, evcil hayvanların tümü yem değişikliğini belirli şartlar altında yapmak zorundadır. Ani yem değişiklikleri hayvanların sindirim sistemlerini bozmakta ve bazı sağlık sorunlarına sebebiyet verebilmektedir. Harrisons’s Bird Foods markasında geçişe özel yemler bulmak da mümkün.

Harrison’s Bird Foods, kuşunuzun ömür boyu bakımı ve doğru beslenmesini sağlayan özel formüller sunmaktadır. Kuş alanında uzman veteriner hekimler ve kuş besleme uzmanları iş birliğinde ortaya çıkarılan formüllerin amacı kuş sağlığıdır. Bu sebeple tüm HBF ürünleri; sertifikalı, organik ve GDO’suz bir şekilde formüle edilmiştir. Buna ek olarak formüller çoğunlukla çok az takviye gerektirir veya hiç takviye gıda gerektirmezler.

 

Harrison’s Bird Foods

 

Dr. Greg Harrison veteriner hekim olmasının yanı sıra 34 yıllık deneyim sahibi, sertifikalı bir kuş uzmanıdır. Ekibiyle birlikte yürüttüğü bu formüller aynı zamanda koruyucu tıp içermektedir. Markanın odağında yalnızca kuş sağlığı bulunmaktadır.

Afrika grileri, Amerikan papağanı, Amazonlar, Kakadular, Sultan Papağanları ve Muhabbet Kuşları gibi pek çok türe özel yemler bulunmaktadır. Bu yemlerin her biri kuş boyutları ve ihtiyaçlarına göre sınıflandırılmıştır. Yetişkin ve yavrular için farklılık gösteren beslenme değerleri de dikkate alınarak böyle ayrı bir sınıflandırma da mevcuttur.

Tüm yönleriyle evcil kuş sağlığı merkezli bir marka olarak uzun yıllardır dünyanın çeşitli bölgelerinde yemlerini sunmaktadır.

 

Harrison’s Bird Foods

 

Harrison’s Bird Foods Türkiye Satın Al

Harison’s Bird Food organik kuş yemlerini Türkiye’den sipariş etmek için pek çok seçeneğiniz var. Fakat yurtdışından gelen bir ürün olacağı için karşılaşacağınız da pek çok sorun var. Bu sorunlarla karşı karşıya kalmamanız için bizler, “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” servislerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Kargo ve gümrük işlemlerinde sorun yaşamamak adına servislerimizin kullanım videolarını izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Bu blog 01/11/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp