Airthings Air Quality Monitor

Amerikanpaketim servisleriyle Airthings marka Air Quality Monitor ürününün yurt dışı siparişlerini tamamlayabilirsiniz. Alışverişlerinizdeki gümrük uygulamaları, vergi ödemeleri ve adrese teslim kargo işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek konforlu bir alışveriş deneyimi sunan Amerikanpaketim hizmetleri hakkında bilgilendirmelere ve Airthings Air Quality Monitor ürün özelliklerine ulaşmak için makaleye göz atabilirsiniz. 

 

 

 

Airthings Air Quality Monitor Hakkında

 

Airthings 2008 yılında kurulmuş olan Amerika kökenli bir şirkettir. İç mekanlar için hava temizleyici ürünler üreten ve satışlarını gerçekleştiren Airthings’in hem ev için hem de iş yerleri için hava temizleme cihazları bulunmaktadır. Solunan havada bulunan radon soygaz ve diğer insan sağlığını olumsuz olarak etkileyen maddeleri filtreleme ve ortamın havasını yenileme özelliğine sahip Airthings hava temizleyiciler, aynı zamanda hava kalitesini de artırmaktadır. 

 

 

 

 

Evlerde kullanılan 4 Airthings hava temizleyici cihaz modellerinden en çok satılan ve rağbet gören ürün ise Air Quality Monitor’dür. Müşterilerinden yüksek memnuniyet oranlarına ulaşarak beğeni alan Airthings Air Quality Monitor, pille çalışmaktadır. Bluetooth üzerinden tüm mobil cihazlar ile entegre olarak kullanılabilen Airthings Air Quality Monitor, kablosuz bir cihazdır. Bu sayede gösterge paneli estetik olarak oldukça elverişlidir. 

 

 

Airthings Air Quality Monitor

 

 

IFTTT, Google Asistan ve Amazon Alexa ile uyumlu olarak çalışan hava temizleyici, ortam havasını aktaran verilerle ne kadar sağlıklı bir nefes alışveriş olduğunu göstermektedir. Havada bulunan kimyasallara yoğunlaşarak ev ortamının ve havasının daha kaliteli bir hale gelmesine yardımcı olur. 

 

 

Airthings Air Quality Monitor

 

 

Yeterince havalandırılmayan, tozların uçtuğu ve karbondioksitle kaplı ortamlarda nefes darlığı, hapşırık gibi problemlerin önüne geçen Airthings Air Quality Monitor, aynı zamanda havada bulunan kimyasallar sebebiyle oluşan kanser riskini de büyük ölçüde engellemektedir. Radon dedektör sistemini yer aldığı cihazda her türlü ortamın hava kalitesi iyileştirilmektedir. 

 

 

Airthings Air Quality Monitor

 

 

229.99 $ üzerinden satışı olan Airthings Air Quality Monitor’ün, pratik bir kullanıcı paneli bulunmaktadır. Açık ve anlaşılır şekilde kurulum sağlanan hava temizleme cihazı uzun ömürlü kullanıma son derece uygundur. Time dergisinde 2019 yılında yılın icadı olarak ödül almış olan Airthings Air Quality Monitor’ün sensörlü göstergesi sayesinde cihaza dokunmadan bile ortam verilerini öğrenmek mümkündür. 

 

 

Airthings Air Quality Monitor

 

Airthings Air Quality Monitor Türkiye

 

Türkiye’den sipariş etmek istediğiniz Airthings markasına ait Air Quality Monitor ürünü için Amerikanpaketim’in sunduğu Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al servislerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Her iki hizmet kapsamında da siparişleriniz için oluşturulan vergi, kargo ve gümrük işlemleri tamamlanarak güvenilir bir alışveriş imkânı sağlanmaktadır. Satın alma ve teslim işlemleri ilgili ürün linkinin tarafımıza ulaştırılması ve gerekli ödemelerin gerçekleştirilmesinin ardından başlamaktadır. Aşağıdaki videolardan Amerikanpaketim servisleriyle ilgili daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 04-04-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...