Ubiquinol Getirtmek

Ubiquinol Getirtmek

Gün geçmiyor ki teknoloji ve tıp gelişmesin, hayatımıza yeni hastalıklar, yeni tedavi çözümleri, yeni supplement ürünleri girmesin. Ubiquinol da bunlardan biri. Bildiğiniz gibi Amerikanpaketim olarak tüm gıda takviyesi ihtiyaçlarınızda size yardımcı oluyoruz. Gümrük endişenizi ortadan kaldırıyoruz. Ancak henüz bizi tanımayanlar ya da Ubiquinol hakkında bilgi sahibi olmayanlar için detaylar bu makalemizde.

 

 

Ubiquinol Hakkında

 

Ubiquinol veya CoQ olarak da bilinen Ubiquinol, elektron anlamında oldukça zengin olan bir çeşit koenzimdir. Koenzim ise vücuttaki hücrelerin tamamında üretilen ve hücreye ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayan ATP senteziyle alakalı vitamine benzer bir maddedir. Vitamine benzer olarak ifade edilmesinin sebebi, insan vücudunun Ubiquinol’ü sentezleyebilmesi sebebiyle vitamin olarak sınıflandırılmamasından kaynaklanmaktadır. Ubiquinol, günlük aktivite ile tüketilen ve yaşlandıkça giderek azalan doğal hücresel enerjiyi yenilemenize yardımcı olabilir. Ubiquinol, doğal enerji seviyelerini sürdürmeye destek olur.

 

 

Ancak bilinmelidir ki Ubiquinol bir vitamin takviyesi gibi enerji artışına ihtiyaç duyduğunu düşünen insanlar için hızlı bir çözüm değildir. Aksine kalbiniz ve akciğerleriniz gibi önemli organlarınızın hücrelerinde doğal enerji üretimini desteklemek ve sürdürmek için zaman içinde yavaş çalışır ve buna bağlı olarak en verimli optimal seviyede çalışmasına destek sağlar.

 

 

Vücudunuzun Ubiquinol seviyesi düşükse, vücudunuzun doğal Ubiquinol oranını doldurması üç haftaya kadar zaman alabilir. Dolayısıyla hemen bir fark görmeyi beklememeniz gerekir. Elbette ki hücresel enerji seviyeleriniz zamanla yükseldikçe, yorgunluk belirtilerinizde azalma ve performansınızda kısmi artışlar gerçekleşebilir.

 

 

Ubiquinol seviyeleri kan plazmasında geri yüklenmeye başladıkça, pek çok kişi takviyenin başlamasından itibaren yaklaşık beş gün sonra yorgunluk belirtilerinde azalma ve enerji artışı gördüğünü bildirmektedir. 40 yaşın üzerindeki kişilerin Ubiquinol üretimi ciddi oranda azaldığı için, takviye sonrası gençlere oranla daha net gelişmeler hissedebilirler.

 

 

Tavsiye edilen günlük Ubiquinol kullanımı, her insanın kendi yapısına ve ihtiyaçlarına göre değişim göstermektedir. Yaşlılar ve kendisini oldukça yorgun hissedenler ilk etapta günde 200 mg Ubiquinol takviyesi ile başlayabilirler. Yaklaşık iki hafta sonrasında dozun 100 mg olarak ayarlanmasının ideal olduğu düşünülmektedir. Takviyeyi ne zaman alacağınızın ciddi bir önemi olmamakla beraber çoğu kişi kahvaltıdan sonra almayı tercih etmektedir.

 

 

Ubiquinol Satın Al

 

Ubiquinol, farklı supplement markaların kendi bünyelerine dahil ettiği bir gıda takviyesi. O nedenle bu noktada size yol göstermek, şu marka daha iyi demek pek doğru olmaz. Ancak en çok tercih edilen Qunol markasıdır. Bu ürünleri sizin için satın alıp, adresinize kadar tüm gümrük işlemlerinizi de yaparak teslim ettiğimizi biliyorsunuz. Ancak bilmeyenler için sizden herhangi bir reçete benzeri belge istemiyor, belirttiğimiz tutarlar dışında sürpriz masraflarla canınızı sıkmıyoruz. Tüm masraflarınızı öğrenmek, Ubiquinol hakkında başka sorularınız varsa sormak için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Hemen aşağıda nasıl sipariş vereceğinizi detaylıca anlatmaya çalıştık, keyifli seyirler.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp