On Shoes

On Shoes

On Running, Amerika’da ve dünyanın pek çok ülkesinde hızla yaygınlaşan bir ayakkabı markasıdır. Türkiye’de de popüler olmaya başlayan bu markanın orjinal ürünlerine ulaşabilmek için Amerika’dan satın almak en doğrusudur. Amerikanpaketim olarak sizi On Shoes ürünleri ile buluşturabilir, Amerika’dan alışveriş yapabilmeniz için aracı olabiliriz.  Detaylar yazımızın devamındadır.

 

 

 

On Shoes Hakkında

 

Dünyaca ünlü markanın kuruluş merkezi İsviçre’dir. Koşu alanında iddiasını ortaya koyan marka, tüm bildiklerinizi ve deneyimlerinizi değiştirme konusunda oldukça hırslı ve azimli. 2010 yılında Zürih’te küçük adımlarla başladığı yolculuğuna her geçen sene büyüterek yola devam ediyor. 50’den fazla ülkede 7 milyondan fazla koşucu ve koşmayı seven herkesle buluşmayı başarmış bir marka. On Shoes grubunda ürettiği ayakkabılar ile bastığı yerde izini bırakıyor. 3 arkadaş; 

Oliver Bernhard, David Allemann ve Caspar Copetti bir araya geldi ve koşma sevgilerini devrim niteliğindeki fikirleri ile birleştirerek ortaya muazzam bir marka çıkardılar. On Shoes aslında bir koşu hikayesinin teknoloji ile buluşmuş hali. Cloud yani bulut adını verdikleri ve özel geliştirdikleri koşu ayakkabısı sizleri bulutların üzerindeymiş gibi hissettirme amacı güdüyor. Spor ve mühendislik harikası olarak nitelendirilen bu tasarım ayakkabılar, dünyada en iyi kaliteye sahip. 

 

 

 

 

Kendi arasında birkaç farklı seçeneği mevcut olan Cloud, kadın ve erkek kullanıcılar için mevcut. Kişilerin koşu potansiyellerinin ortaya çıkması açısından kıymetli bir tasarım. Cloudstratus, Cloudvista, Cloud X, Cloudflow, Cloud 5, Cloudmonster gibi hepsinin özelliği birbirinden farklı olan birçok seçenek kullanıcılara sunulmuş durumda. Cloudstratus maksimum yastıklama ve uzun süreli kullanım sağlarken Cloudvista patika koşuları ve hafif-kısa mesafeler için tasarlanmıştır. Bunun yanında Cloud X karışık spor egzersizleri ve hafiflik için üretilmişken Cloudflow Ultra hafiflik ve yol koşuları için üretilmiştir.  

 

 

On Shoes

 

On Shoes Türkiye Sipariş

 

On Shoes ürünlerini markanın kendi sitesinden ya da farklı Amerika’da hizmet veren diğer dijital platformlardan alabilirsiniz. Fakat Amerika’dan alınan ürünler gümrüğe takılabiliyor ya da adrese ulaşması çok uzun sürebiliyor. Amerikanpaketim olarak tüm bu problemleri ortadan kaldırarak ürünlere rahatça ulaşmanızı sağlıyoruz. Benim İçin Satın Al ve Kendim Satın Alacağım şeklinde iki farklı hizmet sunuyoruz. Bu doğrultuda ürünü siz sipariş edebilir ya da bağlantısını göndererek sizin adınıza almamızı talep edebilirsiniz. Ardından gümrük müşavirlerimiz ürünler ile ilgilenir ve paketini gümrükte takılmadan Türkiye’ye girer. Güvenli kargo hizmetimizle ürünlerin zarar görmesini engellenir. Ortalamanın altında kalan ücretlerimizle bütçenizi de zorlamayan bu hizmetlerimizden yararlanabilmek için WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 31/05/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp