St. John's Wort (Sarı Kantaron Otu)

St. John's Wort (Sarı Kantaron Otu)

St. John's Wort yani sarı kantaron otu olarak bildiğimiz mucizevi öz aslında doğadan gelen, yüzyıllarca insan psikolojisinin, içsel yapısının çalkantılı halini dengeleyen, sakinleştiren organik bir bitkidir. St. John's Wort günümüzde doğal bir takviye biçimi olarak çeşitli bileşenlerle ya da sadece sarı kantaron özü olarak satılmaktadır. St. John's Wort yara iyileştirici olarak kullanılsa da asıl etkisini özellikle başlangıç ve orta düzey depresyonlar için, günlük yaşamın stresinden uzaklaşabilmek adına sakinleştirici olarak, kimi antidepresanlara istinaden doğal bir yöntem olarak kullanılmaktadır.


St.


St. John's Wort yani sarı kantaron otunun her ne kadar doğal bir şey olsa da diğer ilaçlarla kullanılırken (örneğin aynı zamanda antidepresan, tansiyon ilacı kullanılıyorsa) mutlaka uzman tavsiyesiyle kullanılması öneriliyor Amerikanpaketim.com olarak bizim önerimiz de bu yönde. Amerikanpaketim.com olarak bizim bir diğer önerimiz ise St. John's Wort gibi içeriği doğal olması gereken bir ürünü alırken orijinallik konusunda çok hassas davranmanız, fiyat olarak da iyi bir araştırmacı olmanız gerektiğinden yana olacaktır. Çünkü günümüzde içeriği doğal olan şeylere karşı talep fazla olduğu için bu konularda el altından piyasaya sürülen ne idüğü belirsiz, üzerine bir de çok pahalı satılan ürünler çoğalmıştır.


St.


Her şeyden ziyade St. John's Wort gibi pek yaygın olmayan ürünler yurt içinde ulaşımı zor olması ya da zaten yurt dışından sipariş edilerek satışı yapıldığı için çok daha pahalı piyasaya sürülebilmektedir. Örneğin 120 kapsül orijinal ve en güvenilir markaların St. John's Wort (Sarı Kantaron Otu) ürünleri Vitacost.com gibi dünyanın en güvenilir takviye, vitamin sitesinde 7.99 dolarken yurt içinde bu fiyat 60 kapsül için 2-3 katına çıkabilmektedir. Üstelik bu tip ürünleri bazı insanlar daimi olarak kullanmak zorundadır. 


St.


Burada her halükarda çözüm önerisi şudur ki St. John's Wort gibi hassas ürünler, supplementler / vitaminler de dahil olmak üzere kozmetikten elektroniğe tüm ürünler gümrüğe takılma riski olmadan Amerikanpaketim.com sayesinde yurt dışından sipariş verilebilir. Hem de diyelim 15-20 adet St. John's Wort’u aynı pakete koydunuz ve 1 kg’ı geçmedi, aynı gümrük ücretini ödüyorsunuz. İsterseniz 10 adet St. John's Wort ya da aynı pakete ayakkabı, kozmetik ürünleri koyabiliyorsunuz. İsterseniz farklı kategorilerde paketler de oluşturabiliyorsunuz. Süreç şu şekilde işlemektedir;


St.


St. John's Wort ya da başka ürünleri isterseniz satın alıp adres olarak Amerikanpaketim.com’un Amerika’daki adresini teslimat yeri olarak gösterin (kendim satın alacağım yöntemi), isterseniz almak istediğiniz ürünün linkini bize gönderin (internet sitemizdeki benim için al kısmından) sizin adınıza satın alalım, her iki seçenekle de bize ulaştıktan 3-8 iş günü içinde Türkiye’deki adresinize teslim edelim. St. John's Wort ve her alışverişiniz lisanslı aracı kurum olduğumuz için gümrüğe takılmadan, sorunsuz bir şekilde size ulaşacaktır. Her ürün herhangi bir hasar ihtimaline karşı tarafımızdan sigortalıdır.Ödemelerinizi isterseniz kredi kartıyla tek çekim, taksitle ya da havale yoluyla yapabilirsiniz. O anda ödediğiniz toplam ücret dışında (gümrük ve kargo bedeli dahil) gümrükten geçerken vs. extra ücret ödemezsiniz.Daha önce Amerikanpaketim.com aracılığıyla yurt dışından sipariş vermediyseniz aklınıza takılması normal. Lütfen bize internet sitemizdeki whatsapp ve [email protected] adreslerinden yazın. Youtube ve instagram adreslerinden takip edin. Keyifli ve sağlıklı alışverişler dileriz.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım

Bu blog 12/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp