Kylie Kozmetik Türkiye

Kadınların yeni gözdesi Kylie Cosmetics ürünleri henüz 2015 yılında kurulmuş olmasına rağmen büyük bir başarıya ulaştı. Biz de Amerikanpaketim.com olarak her gün sizler tarafından istisnasız Kylie Cosmetics paketleri almaya devam ediyoruz. Sizlerden gelen talep üzerine Kylie Cosmetics’in şöyle bir analizini yapalım istedik.


Kylie Kozmetik, Kardashian ailesinin genç, başarılı, internet fenomeni küçük yıldızının markası. Yaşı her ne kadar küçük (20) olsa da yaptıkları, şimdiden ailenin üzerine çıkmış durumda. Amerikanpaketim Amerika sevkiyat merkezimizin hemen yanı başında, 15 mil uzaklığında kurulan Kylie Cosmetics, her geçen gün açtığı mağazaları ile gerek Amerika içinde, gerekse Amerika dışında büyümeye devam ediyor.


Peki Türkiye’de olmayan ya da alternatif yollarla fahiş fiyatlara satılan Kylie Cosmetics ürünlerine, Amerika ile aynı fiyatlara nasıl sahip olacaksınız? Daha evvel de bahsettiğimiz gibi Amerikanpaketim olarak sizlere iki farklı ödeme yöntemi sunuyoruz.


1 - Benim Adıma Siz Satın Alın


Satın almak istediğiniz ürün linkini (örneğin : https://www.kyliecosmetics.com/collections/best-sellers/products/kylie-cosmetics-bronze-extended-kyshadow) ana sayfamızdaki ''Hemen Al'' kutucuğuna yapıştırıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma ekibimiz tarafından iletmiş olduğunuz linkteki ürün satın alınır. Satın alınan ürün sevkiyat merkezimize ulaştıktan sonra kargo ve varsa vergi bedeli hesaplanır ve tarafınıza iletilir. Kargo ödemenizi gerçekleştirmeniz ardından siparişiniz kapınıza teslim edilir.


2 - Kendim Satın Alacağım


Kylie Kozmetik kendiniz satın almış olduğunuz ürünü sevkiyat merkezimize teslim edilmek üzere kargolatabilirsiniz. Ürün sevkiyat merkezimize ulaştıktan sonra kargo ve varsa vergi bedeli hesaplanır ve tarafınıza iletilir. Kargo ödemenizi gerçekleştirmeniz ardından siparişiniz kapınıza teslim edilir. 


Size özel olarak tanımlanan Amerika adresiniz ile alışverişlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz: 1625 Franklin St. Unit A

Santa Monica, CA 90404- Kylie Kozmetik Türkiye 2018 Yaz koleksiyonunu keşfedin!


İNCELE


- Kylie Cosmetics markasının en yeni ürünlerini keşfedin!


İNCELE


- Kylie Cosmetics markasının çok satan ürünlerini keşfedin!


İNCELE
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Çok Satan Kylie Cosmetics Ürünleri

The Bronze Extented Palette | KYSHADOW

Kylie Cosmetics Bronze Genişletilmiş Kyshadow göz farı paleti, mükemmel Kylie görünümü yakalamak için yaratılmış. Her palette, Kylie'nin en sevilen bronz görünümünü yeniden yaratmak veya kendi başınıza özelleştirmek için birlikte kullanılabilecek 12 adet preslenmiş toz bulunmaktadır.

$45.00
SATIN AL

OG Trio | Lip Set

İçinde 3 farklı renkte ruj seti barındıran OG Trio Lip Set ile cezbedici dudaklara sahip olacaksınız. 


Ürünün içerisinde 3 çeşit bulunmaktadır:


- Candy K (Nude Pembe)

- Dolce K (Nude Bej)

- True Brown K (Çikolata Kahvesi)

$36.00
SATIN AL

Victoria | Matte Lip Kit

Kylie Cosmetics ''Victoria Mat Sıvı Ruj Dudak Kiti'' ile Kylie Jenner gibi dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Her dudak kitinde bir Mat sıvı ruj ve dudak kalemi bulunmaktadır.

$29.00
SATIN AL

KKW Creme Liquid Lipstick

KKW Creme Sıvı Ruj, istenen dudak yoğunluğuna göre oluşturulabilecek kapsama sahiptir. Bu eşsiz créme formül, lüks ve kremsi nemlendirici ve nemlendirici bileşenler içerir. Dudaklara çok hafif bir his verirken, doğal bir parlaklığa kavuşmasını sağlar.


İçerisinde 4 çeşit bulunmaktadır:


- Nude

- Şeftali Rengi

- Pembemsi

- Yoğun Nude

$45.00
SATIN AL

The Royal Peach Palette | KYSHADOW

Kylie Cosmetics Kyshadow preslenmiş toz göz farı paleti, mükemmel Kylie görünümünü yaratmak isteyenler için birebir! Ürün, Kylie'nin favori görünümünü yeniden oluşturmak veya kendi başınıza özelleştirmek için birlikte kullanılabilecek cezbedici 12 adet pudra göz farı ile birlikte gelir.

$45.00
SATIN AL