Kylie Kozmetik Türkiye

Kylie Kozmetik Türkiye

Kadınların yeni gözdesi Kylie Cosmetics ürünleri henüz 2015 yılında kurulmuş olmasına rağmen büyük bir başarıya ulaştı. Biz de Amerikanpaketim.com olarak her gün sizler tarafından istisnasız Kylie Cosmetics paketleri almaya devam ediyoruz. Sizlerden gelen talep üzerine Kylie Cosmetics’in şöyle bir analizini yapalım istedik.

 

Kylie Kozmetik, Kardashian ailesinin genç, başarılı, internet fenomeni küçük yıldızının markası. Yaşı her ne kadar küçük (20) olsa da yaptıkları, şimdiden ailenin üzerine çıkmış durumda. Amerikanpaketim Amerika sevkiyat merkezimizin hemen yanı başında, 15 mil uzaklığında kurulan Kylie Cosmetics, her geçen gün açtığı mağazaları ile gerek Amerika içinde, gerekse Amerika dışında büyümeye devam ediyor.

 

Peki Türkiye’de olmayan ya da alternatif yollarla fahiş fiyatlara satılan Kylie Cosmetics ürünlerine, Amerika ile aynı fiyatlara nasıl sahip olacaksınız? Daha evvel de bahsettiğimiz gibi Amerikanpaketim olarak sizlere iki farklı ödeme yöntemi sunuyoruz.

 

1 - Benim Adıma Siz Satın Alın

Satın almak istediğiniz ürün linkini (örneğin : https://www.kyliecosmetics.com/collections/best-sellers/products/kylie-cosmetics-bronze-extended-kyshadow) ana sayfamızdaki ''Hemen Al'' kutucuğuna yapıştırıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma ekibimiz tarafından iletmiş olduğunuz linkteki ürün satın alınır. Satın alınan ürün sevkiyat merkezimize ulaştıktan sonra kargo ve varsa vergi bedeli hesaplanır ve tarafınıza iletilir. Kargo ödemenizi gerçekleştirmeniz ardından siparişiniz kapınıza teslim edilir.

 

 

 

 

2 - Kendim Satın Alacağım

Kylie Kozmetik kendiniz satın almış olduğunuz ürünü sevkiyat merkezimize teslim edilmek üzere kargolatabilirsiniz. Ürün sevkiyat merkezimize ulaştıktan sonra kargo ve varsa vergi bedeli hesaplanır ve tarafınıza iletilir. Kargo ödemenizi gerçekleştirmeniz ardından siparişiniz kapınıza teslim edilir. 

 

 

- Kylie Kozmetik Türkiye 2018 Yaz koleksiyonunu keşfedin!

İNCELE

- Kylie Cosmetics markasının en yeni ürünlerini keşfedin!

İNCELE

- Kylie Cosmetics markasının çok satan ürünlerini keşfedin!

İNCELE

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

 

 

 

 


Bu blog 07/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp