Cohiba Puro

Cohiba Puro

Cohiba puro, küba puroları arasında en yaygın olan, en çok bilinen ve en çok tercih edilen puroların başında gelmektedir. Türkiye’de bulmanın, hele ki orjinalini bulmanın oldukça zor olduğu içinde bulunduğumuz ortamda Amerikanpaketim olarak yine yardımınıza koşuyoruz.

 

 

 

Nedir Cohiba Puro?

 

Cohiba puroları, ilk olarak Fidel Castro için üretilmiştir. Çok uzun bir süre nasıl ve nerede üretildiği bilgisi sır gibi saklanan Cohiba purolarının yaprakları Vuelta Abajo bölgesinden gelmektedir. 1966 yılından beri üretimi devam eden Cohiba puroları, aynı zamanda devrimi de simgelemektedir. Ancak siz zaten Cohiba puroları hakkında birçok detaya sahipsinizdir. Bizden beklentiniz ise sadete gelmemiz ve bu purolara nasıl sahip olacağınız hakkında muhakkak. Merak etmeyin, yazımızın devamında nasıl ve nereden satın alacağınızı detaylıca anlatacağız.

 

 

Nerede Satılır?

 

Öncelikle Cohiba purolarına sahip olmak, Türkiye’de de rahatlıkla tüketmek hayal değil, hem de makul tutarlara. Cohiba Amerika’da hem mağaza hem de online satışı olan bir puro markası. Bu nedenle şanslısınız. Cohiba’nın kendi internet sitesinde de belirttiği aşağıdaki websitelerinden birinden istediğiniz Cohiba puro siparişinizi verebilirsiniz. Ancak burada bir ayrıma girerek bilgi vermekte fayda var.

 

 

Yukarıda görmüş olduğunuz websitelerinin tamamı Amerika yerleşkelidir. Amerika’da ise internet üzerinden puro siparişi vermeniz için 21 yaşının üzerinde olmanız ve bunu da kimliğinizle ispatlamanız gerekiyor. Tam da bu noktada, daha evvel Amerika’ya gelmiş, Amerika kredi kartı bulunan, Amerika ehliyeti ya da geçerli bir ID’si bulunan kullanıcılarımız kendi siparişlerini kendileri vererek, bizden sadece kargo ve gümrük hizmeti alabilirler. Nasıl mı?

 

 

Yapmanız gereken oldukça basit. İstediğiniz websitesinden siparişinizi veriyor, size verdiğimiz Amerika adresinize kargolatıyor, sitemiz üzerinden paketinizi oluşturuyorsunuz.

 

 

Paketiniz bize ulaştıktan sonra kargo ve vergi ücretini iletiyoruz. Ödemenizi tamamlamanız ardından ise Voila! paketinizi 3-8 iş günü içerisinde adresinize teslim ediyoruz. Gümrük, bilgi, belge, adet gibi hiçbir detayla uğraşmıyor, keyfinize bakıyorsunuz.

 

 

Eğer Amerika kredi kartınız yoksa, ID’nin yoksa üzülmeyin. Bunun da çözümü var. Yapmanız gereken oldukça basit. Yukarıdaki websitelerinden dilediğinize girin, Cohiba puronuzu seçin, linkini kopyalayın ve websitemize yapıştırın. Ödemenizi yapmanız ardından, siparişinizi satın alacağız. Sonrası ise yukarıda bahsettiğimiz gibi oldukça kolay.

 

 

Aklınıza muhakkak takılanlar olmuştur. Maliyet gibi, süre gibi, koşullar gibi, limitler gibi. Çekinmeden bize whatsapp hattımızdan ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 


Bu blog 13/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp