Liquid IV

Liquid IV

Sizi hayatta tutan, vücudunuzun tüm ihtiyaçlarını sağlayan serum içeriğini, gün içerisinde kolaylıkla içmek istemez miydiniz? Liquid IV tam olarak bunu sağlıyor. Suyla karıştırarak, vücudunuzun tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak sağlıyor.

 

 

Liquid IV Hakkında

 

Amerika’da kurulmuş olan Liquid IV, içecek karışımları üreten bir markadır. Liquid IV Hücresel Taşıma Teknolojisini (CTT) kullanarak, su ve vücuda yararlı besin maddelerini kan hücrelerine daha hızlı bir şekilde ulaştırma göreviyle tüketilen sıvılardan oluşan toz karışımlar satmaktadır.

 

 

Liquid IV ürünleri GDO, Glüten, Soya, Süt ve Süt Ürünleri içermemektedir. Günlük olarak ihtiyaca yönelik çinko, C, B3, B5, B6 ve B12 vitaminlerini sağlar. Ürün bileşenlerinin içinde sodyum, potasyum ve glikoz bulunmaktadır. Liquid IV ürünleri kendi kategorilerinde WHO (Dünya Sağlık Örgütü) standartlarını karşılamaktadır.

 

Liquid IV

 

Su insan vücudu için son derece önemli bir hayat kaynağıdır. Liquid IV ürünleri ile daha çok su içmek ve bir sudan alınabilecek en yüksek düzeyde verimi elde edebilmek hedeflenmiştir. Enerji verici, uyku sorunu giderici, bağışıklık sistemi güçlendirici ve hidrasyon destekleyici türlerde ürünleri mevcuttur. Vücuda yararlı besin maddelerini diğer spor takviye içeceklerine göre çok daha hızlı ve doğrudan emilim sağlamayı vadetmektedir.

 

Liquid IV

 

Vücuda alınan tüm vitamin ve minerallerin direkt olarak geri dönütleri olmayabilir. Bunun için destekleyici ürünler tercih edilmektedir. Özellikle vitamin eksikliği yaşayan kişiler için, yan etkisi olan ilaçlar yerine Liquid IV gibi takviye ürünler çok daha yararlıdır. Oldukça az sayıda katkı maddesi bulunan Liquid IV ürünleri bu sebepten de tercih edilmektedir.

 

Liquid IV

 

Ürünler birden fazla kez kullanıma uygundur. Bir kutusu ile üç bardağa bölüştürülebilen içecekler elde edilebilmektedir. Paket halinde de satılan türleri bulunmaktadır. Tüketim kolaylığı için birden çok çeşidi bulunan Liquid IV takviyeleri, limon, zencefil, mandalina, çarkıfelek meyvesi gibi türlerde satılmaktadır. Takviyelerin su ile birleştikten hemen sonra tüketilmesi önerilmektedir. İçecek karışımını buzdolabında saklama süresi maksimum 2 gün olarak belirlenmiştir.

 

Liquid IV

 

Liquid IV markasının tüm ambalajlamaları geri dönüştürebilir ve sürdürülebilirdir. Doğaya zarar veren maddelerden oluşmamaktadır. Markaya ait tüm ürünlere, Liquid IV resmi internet sitesinden ve anlaşmalı olduğu çevrimiçi alışveriş sitelerinden ulaşılabilmektedir.

 

Liquid IV

 

Bunların yanı sıra Liquid IV adına düzenlenen susuzluk çeken ülkelere, temiz su bulunmayan ve birçok insanın içme suyundan yararlanamadığı bölgelerde yardım kampanyaları yapılmaktadır.

 

Liquid IV

 

Liquid IV Sipariş

 

Liquid IV siparişlerinizi birçok sitede bulabilirsiniz. Ancak önerimiz tabii ki Amazon Amerika. Costco’da da gayet iyi fiyatlara bulabileceğiniz Liquid IV ürünlerini sipariş vermek için her iki hizmetimizi de kullanabilirsiniz. Hangi hizmetimizi kullanırsanız kullanın, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim ediyor olacağız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek adına aşağıdaki videolarımızı izleyebilirsiniz.

 

 

Bu blog 10/08/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp