Lululemon

Amerika'dan nasıl ürün getirebilirim? Bu sorunun cevabı artık basit. Amerikanpaketim olarak dilediğiniz ürünü sizin için temin ediyor ve evinize kadar kargoluyoruz. Örneğin atletik giyim sektörünün en bilinen markalarından biri olan Lululemon ürünlerini sitemiz üzerinden satın alıp sorunsuz bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Amerika'dan sipariş verme ve Lulelemon markası hakkında daha fazla bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz

 

 

Lulelemon Hakkında

Lululemon 1998 yılında kurulan, kadınlar ve erkekler için kendi kendini tanımlayan yoga esinli bir spor giyim şirketidir. Ayrıca performans gömlekleri, şortlar, pantolonlar ve yoga aksesuarları da dahil olmak üzere çeşitli spor kıyafetleri üreterek adından söz ettirmeyi başarmıştır. Yüksek performanslı, teknik tescilli kumaşları ve yenilikçi yapım teknikleri benzersiz bir his, uyum ve performans sunmayı hedefler. Her dikiş ve ayrıntı dikkatlice düşünen Lulelemon, tüm ürünlerini titizlikle test eder.

 

 

Tescilli kumaşları, yenilikçi tasarım konseptleri ve işlevsel teknolojileri ile performansınızı potansiyelinizin en üst seviyesine çıkarmanızı sağlar. Lulelemon yoga taytları, siz ruhunuzu dinlendirirken size aynı oranda huzur vererek seansınızı tamamlamanızı yardımcı olur. Bir kere kullandıktan sonra size vazgeçemeyeceğiniz bir deneyim sunar. Lulelemon yoga taytları rahat olmasının yanı sıra tasarımlarıyla şık bir görünüm kazandırır.

 

Lululemon

 

Lulelemon, sürdürülebilir malzemeler kullanarak daha sağlıklı bir dünya için de çalışmalarını sürdürüyor. LanzaTech, Genomatica ve Mylo Konsorsiyumu dahil olmak üzere bir dizi önde gelen sürdürülebilir malzeme yenilikçisi ile ortak olarak çalışan, fosil yakıtlara olan bağımlılığımızı azaltmamıza ve karbon emisyonlarını azaltmamıza yardımcı olmayı hedefliyor. Lulelemon, ürünlerini sporcuların isteklerini ve görüşlerini dikkate alarak onlarla beraber ve onlar için tasarlıyor. 

 

Lululemon

 

Spor kıyafetlerinin yanı sıra aksesuar da üreten Lulelemon, özellikle ürettiği 3d yoga matı ile büyük beğeni topladı. Lulelemon yoga matı, en zor pozlarda bile en uygun vücut pozisyonunu yönlendirmek için haritalanmış ve test edilmiş bölgelerle yüksek hizalama sağlamak için en son teknolojiyi kullanmıştır. En çok terch edilen ürünlerinden biri olan Lulelemon yagı matı, yoga yaparken performansınızı yukarı çıkarmanıza yardımcı olacaktır. 

 

Lululemon

 

Lulelemon Türkiye Satın Al

Lulelemon ürünlerini satın almak veya yurt dışından nasıl getiririm diyorsanız, Amerikanpaketim Amerika'dan ürün getirme işini sizin için kolaylaştırıyor. Tek tuşla dilediğiniz ürünü Amerika'dan evinize kargolatabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Lulelemon ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu blog 06-03-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...