Bogavia Ürünleri

Bogavia Ürünleri

Yurt dışından kozmetik ürünleri gelmez, cilt bakım ürünleri gelmez, gümrükten geçmez diyenlere inat Bogavia ürünleri de dahil dilediğiniz kozmetik ve cilt bakım ürününün gümrük işlemlerini de yaparak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Bogavia Hakkında

 

Bogavia, Floransalı eski bir yemek şefi ve bütünsel sağlık uzmanı olan Alison Ragusa tarafından kurulmuş bir güzellik markasıdır. Amerika Birleşik Devletleri merkezli olan markanın ürünleri, tamamen taze ve doğal malzemeler kullanılarak üretiliyor. Adriyatik Denizi’nin güzelliğinden ilham alan Bogavia, muazzam bir hidrasyon deneyimi için bitkilerin gücünü ve saflığını kullanarak parlak sonuçlar alınmasına yardımcı olur.

 

 

Başlangıçta bir şef olan Ragusa, yemek tutkusu ile müşterilerinin daha iyi cilt ve daha parlak saçlara giden yolu, beslenmeleriyle desteklemeye çalıştı. Ailesinin sahip olduğu güzellik merkezi içerisinde “güzellik barı” adı altında cilt ve saç sağlığı için faydalı olabilecek bitki bazlı bir yemek menüsüne sahip kafeterya açmıştı. Daha sonra ise güzellik departmanının tüm yönetimini kız kardeşiyle beraber üstlendi.

 

 

Lüks, doğal ve bitki bazlı güzellik ürünleri pazarında bir boşluk gören Ragusa, Bogavia'yı yaratmak için gerekli ilhamı bu sayede almış oldu. Amacı, Kiehl'in organik, doğal ve daha iyi bir versiyonunu yaratmaktı. Bu yüzden Bogavia'yı yaratmak için, bitki bazlı bir Akdeniz şefi olmasıyla güzellik ve spa sektöründeki deneyim ve bilgilerini harmanladı.

 

 

Bogavia, hafif hissi ve muazzam yapısı ile tüm farklı kadın türlerine hitap ediyor. Hiçbir kadın iyi bir cilde sahip olmak için ağır hissetmek istemez. Bogavia ürünleri, her kadının arzu ettiği ferahlatıcı ve ağırlıksız bir hissiyata sahip. Bogavia’nın temizleme yağı ve makyaj çıkarıcı ürünleri cildi nazikçe temizler ve yüz, göz ve dudak makyajını tek bir uygulamada yapar. Ayrıca cildi inanılmaz derecede yumuşak, pürüzsüz ve nemli bırakır.

 

 

Sakin, dengeli temiz ve etkili bir karışıma sahip olan Bogavia ürünleri ile cilt yenilenirken kirler temizlenir. Besleyici ve nemlendirici yağları arasında; ayçiçeği tohumu, zeytinyağı, meyve, argan, jojoba, yosun, nergis ve gül bulunur. Temiz ve kuru ellerle 8-10 dokunuş şeklinde uygulanabilir. Tüm yüz ve gözlere masaj yapılır. Ilık su veya yumuşak bir süt ile uygulanabilir. Uygulama sonrasında iyice durulanır ve sonrasında toner, serum veya nemlendirici ile cilt bakım rutini tamamlanabilir.

 

 

Vegan formülü, bitki bazlı yapısı ve hayvanlar üzerinde deney yapmayı içermeyen üretim ve test yöntemleriyle son derece çevre dostu olan Bogavia, parabenler, kimyasal koruyucular, yapay kokular, sodyum lauril sülfat, silikonlar, mineral yağ, glüten veya soya olmadan Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilir.

 

 

Bogavia Sipariş

 

Bogavia ürünlerini Amazon da dahil olmak üzere birçok websitede bulabilirsiniz. Dolayısıyla isterseniz Kendim Satın Alacağım servisimizi kullanabilir, siparişlerinizi kendiniz satın alabilir, Amerika sevkiyat merkezimize yönlendirebilirsiniz. Gelen paketinizin gümrük ve kargo işlemlerinizi yaparak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Dilerseniz ise Benim İçin Satın Al servisimizi kullanabilir, sipariş vermek istediğiniz ürün bilgilerini bize iletebilirsiniz. Sizin için satın alacak, kargo ve gümrük işlemlerinizi yapacak ve adresinize teslim edeceğiz.

 

Bu blog 08/07/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp