Adidas Wales Bonner

Adidas Wales Bonner

Adidas’ın Wales Bonner ile yapmış olduğu koleksiyon parçalarını satın almak için kargo, gümrük ve vergi işlemlerini üstlendiğimiz servislerimizi seçebilirsiniz. Yurtdışı ürün alışverişlerinde hızlı hizmet sunan Amerikanpaketim servislerine ve Adidas yeni koleksiyonlarına yazının devamından ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Adidas Wales Bonner Hakkında

 

1949 yılından beri spor aksesuar ve giyim alanında hizmet eden Adidas, ünlü modelist Grace Wales Bonner ile birlikte hazırladığı yeni koleksiyonunu satışa sunmuştur. Wales Bonner koleksiyonunda 5 ana ürün yer almaktadır. Ürünlerin tasarım ve dizaynında 1980’ler modası ilham alınmıştır. Retro görünüm, Adidas rahatlığı ile birleştirilerek erkek spor giyim kategorisi için yeni ürünlere imza atmıştır. 

 

 

 

 

Koleksiyon ürünleri aşağıdaki parçalardan oluşmaktadır:

  • Fermuarlı eşofman üstü
  • Eşofman altı
  • Tshirt
  • Samba ve Nizza Lo model iki adet ayakkabı 

Wales Bonner koleksiyonundaki giyim ürünleri %100 pamuklu olduğundan, plastik materyallerin doğaya zarar vermesi engellenerek çevre dostu spor giyimleri tasarlanmıştır. Mavi-siyah desenli fermuarlı eşofman üstünde ve krem rengi t shirt S-M-L-XL olmak üzere 4 farklı beden alternatifi bulunmaktadır. Krem rengi eşofman altında S-M-L olmak üzere 3 farklı beden alternatifi bulunmaktadır. 

 

 

Adidas Wales Bonner

 

 

Spor ayakkabıların beyaz, krem ve pembe renkli Nizza Lo modeli klasik Adidas görünümde bağcıklı ve kauçuk yapılı formdadır. Bağcık altındaki kumaşta Adidas logosu yer almaktadır. Spor ayakkabıların siyah, yeşil ve krem renklerinde, gri tabanlı Samba modeli hem spor hem şık bir görünümde tasarlanmıştır. Deri ve süet malzemeleri kullanılarak hazırlanan Samba model ayakkabı Nizza Lo modeliyle benzer olarak bağcıklı ve kauçuk yapıdadır. 

 

 

Adidas Wales Bonner

 

 

Wales Bonner koleksiyonundaki eşofman üstü hariç diğer ürünlerde krem rengi ton ile uyum yakalanmıştır. Eşofman üstü ise Wales Bonner logosu taşıyan tek parçadır. Fermuarlı eşofman üstü kapitone deseni ve geniş cepleri ile dönem giysilerini andıran formu sayesinde, tüm koleksiyon ürünleri gibi oldukça talep görmüştür. 

 

 

Adidas Wales Bonner

 

 

Adidas alışverişlerine geçerli ürün bedeni uymaması halinde ücretsiz iade imkanından yararlanabilmektedir. Resmî web sitesinden yapılacak Wales Bonner alışverişlerinde 150 ₺ üzeri siparişlerde kargo ücreti bulunmamaktadır. Adidas ürünleri 6 taksite kadar sunulan ödeme kolaylığı ile satın almak mümkündür. 

 

 

Adidas Wales Bonner

 

Adidas Wales Bonner Sipariş

 

Adidas spor giyim ve ayakkabı ürünlerinin Wales Bonner katkılarıyla yeniden tasarlanmış versiyonlarını satın almak için Amerikanpaketim’in hazırlamış olduğu Benim İçin Satın Al veya Kendim Satın Alacağım hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Ürünlere ait gümrük işlemlerinin yanı sıra kargo ve vergi uygulamaları da bahsedilen servis başlıkları altında tamamlanmaktadır. Hizmetlerin detaylı açıklamaları için aşağıya eklenmiş olan videoları seyrederek bilgi sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp