Dr. Jart Ürünleri

Dr. Jart Ürünleri

Mükemmel ve kusursuz bir cilt için iyi içeriklerle ile formüle edilmiş ürünleri tercih etmek bu yolda yapmanız gereken ilk şey, bu yüzden Lüks kategorisinde bulunan Dr. Jart Cilt bakım ürünlerini sizler için araştırdık. Dr. Jart cilt bakım ürünleri ile ilgili aklınıza takılan her şey bu sayfada.

 

 

 

 Dr. Jart Ürünleri Hakkında

 

2005 yılında mimar Leeo Lee tarafından kurulan Dr. Jart bir cilt bakımı firmasıdır. Seul’de mimar olarak çalışırken yüz bakımı sırasında karşısına çıkan bir leke kremini dikkatini çekmiştir. Keşfetmiş olduğu krem makyajın yüzdeki etkilerine sahip olmasının yanı sıra bir cilt bakımı ürünü olmasıyla da çok dikkatini çekmiştir. Ürün günlük hayatımızdaki bakımlarımızı basitleştirmenin yanı sıra çok kolay bir hale getirmektedir. Mimarlık bölümümden ayrılan Leeo bu görmüş olduğu kremi tekrar yorumlamak için birçok laboratuvarda çalışmış yeterli bilgiye ulaşmasının ardından Dr. Jart’ı kurmuştur.

 

 

 

 

40’tan fazla ülkede hizmet veren Dr. Jart’ın merkezi Kore’dedir. Dr.Jart ürünlerini meydana getirirken mikrobiyoloji, kültür, sanat ve malzeme bilimleri gibi birçok bilimden faydalanarak kendi laboratuvarlarında geliştirmiş olduğu tescilli bileşenleri elde etmiştir.

 

 

Dr. Jart Ürünleri

 

 

Ceramidin bu laboratuvarlarda üretilmiştir. İçerisinde 5 seramidinin bir karışımından elde edilmektedir. İçerisinde özel geliştirilmiş formüller sayesinde su kaybınızı önlemek için cildinizi nemlendirir ve cildinizin nem bariyerlerini güçlendirmeye yardımcı olur.

 

 

Dr. Jart Ürünleri

 

 

Cicapair Tiger Grass’ın onarıcı gücünü kullanarak çok özel bir şekilde formülize edilmiştir. Ürün cildinizin görünümünü yumuşatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olmaktadır. Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika’ya kadar birçok ülkede büyük ilgi gören Cicapair hala en iddialı ürün olmaya devam etmektedir.

 

 

Dr. Jart Ürünleri

 

 

Vital Hydra Solution Dr. Jart’ın ürettiği yüz maskelerinden yalnızca bir tanesidir. Bu maskeler tedavileriyle dünyaca ün salmışlardır. Çeşitli problemlere çözüm olabilen maskeler birçok alternatif sunmaktadır. Yenilikçi, son derece etkili maskeler dışlarına kaplanan eğlenceli, renkli ve şaşırtıcı ambalajlarıyla da dikkat çekmektedir.

 

 

 

Dr. Jart Ürünleri

 

 

Dr. Jart tarafından kurulan Filterspace gelen misafirlerine bambaşka bir deneyim yaşatmaktadır. Gelen misafirlere daha kapıdan içeri girer girmez arıtılmış su barları, hava duşları ve daha birçok şey sunan Filterspace bu konuda büyük fark yaratmıştır. 

 

 

Dr. Jart Ürünleri

 

 

Filterspace içerisinde bulunan uyku laboratuvarı ve onarım projeleri ile cilt bakımını farklı boyutlarla ele alarak kullanıcıların her türlü ortamda denemeler yapmasını sağlamaktadır. İnsanlara yalnızca cilt bakım ürünleri satmak yerine onlara farklı deneyimler sunan ve bu deneyimleri hayata geçirmelerine yardımcı olan Dr. Jart bu alanda da kendisini ispatlamıştır.

 

 

Dr. Jart Ürünleri

 

Dr. Jart Satın Al

 

Sipariş vermek istediğiniz ürünü seçin, linkini kopyalayın ve Amerikanpaketim formunuza yapıştırın. Sizin için ürünü satın alacak, paketiniz Amerika adresimize ulaştığında bilgi vereceğiz. Paketinizi gümrük ve kargo ödemelerini yapmanız ardından, Türkiye adresinize teslim edeceğiz. Keyifli alişverişler.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp