Versace Dylan Blue

Versace Dylan Blue

Amerikanpaketim’in hizmetleri Versace Dylan Blue parfüm alışverişinizde işlem kolaylığı sunan kanallarıyla siparişlerinize yardımcı olmaktadır. Yurt dışından yapılan tüm alışverişlerin vergi, kargo ve gümrük işlemlerini üstlenen servislerimiz ile güvenli alışverişin keyfine varabilirsiniz. İçeriği okumaya devam ederek Versace Dylan Blue ve Amerikanpaketim hizmetleri hakkında gerekli bilgilendirmelere ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Versace Dylan Blue Hakkında

 

Lüks giyim ve aksesuar markası Versace ilk üretim ve satışlarına 1978 yılında başlamıştır. Bir İtalya markası olan ve günümüzde mağazalar zinciri bulunan Versace’nin çalıştığı stilist ve tasarımcılar da bir o kadar ünlüdür. Versace dünyasında giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar, ev/yaşam ürünleri ve sayısız ürün çeşitliliği bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Hem kadın hem de erkekler için özel olarak üretilen Versace parfümleri de adından söz ettiren kokulara sahiptir. Odunsu, narenciye özlü, vanilyalı, çiçek esansları ile hazırlanan parfümeri ürünleri, imza Versace logosuyla oluşturulmuş şık parfüm şişelerinde müşterileriyle buluşmaktadır. Kaliteli esans çeşitleriyle koku hafızası oluşturan parfümler, anlaşmalı mağazalar ve markaya ait resmî web sitelerinden temin edilebilmektedir. 

 

 

Versace Dylan Blue

 

 

Uzun süreli kalıcılığa sahip Versace parfüm ve kolonyalarına taze ve ferah esanslar da hakimdir.  Adaçayı, sümbül, gül ve limon özü gibi yoğun olmayan Versace parfümlere ilgi de oldukça fazladır. Erkekler için 11 farklı koku seçeneği, kadınlar için ise 8 farklı koku seçeneği bulunmaktadır. Markaya ait parfümlerde genellikle koyu renkli şeffaf cam şişelere altın sarısı parfüm kapağı eşlik etmektedir.  

 

 

Versace Dylan Blue

 

 

Versace parfüm koleksiyonunda bulunan Dylan Blue, erkekler için hazırlanmış güçlü bir kokudur. Dylan Blue içerisinde greyfurt, bergamot, turunçgiller, papirüs ağacı özü, karabiber, safran ve mineral esansı barındırmaktadır. Oldukça erkeksi bir kokuya sahip Dylan Blue parfümü, bir o kadar da cesur bir tercihtir. 

 

 

Versace Dylan Blue

 

 

50 ml ebatlarındaki estetik bir mavi cam şişede muhafaza edilen bu koku, 72$ fiyatından satışa sunulmaktadır. Diğer tüm Versace parfümleri gibi Dylan Blue parfüm de rağbet gören bir kokudur. Hem görüntü hem de koku olarak kendini gösteren Dylan Blue, Akdeniz ferahlığını da çağrıştırmaktadır. Tek boyutta satılan Dylan Blue, tütsü ile taçlandırılmış bir koku esansına sahiptir. 

 

 

Versace Dylan Blue

 

Versace Dylan Blue Satın Al 

 

Dünyaca ünlü Versace parfümlerinden Dylan Blue isimli erkek parfümünü satın almak istediğinizde yapmanız gereken Amerikanpaketim’in sunduğu servislerden alışverişinize uygun olan kanalı seçmektir. Kendim Satın Alacağım kanalı ve Benim İçin Satın Al kanalı ile hem alışverişleriniz daha güvenli bir teslimatla adresinize ulaştırılır, hem de gümrük, kargo ve vergi işlemleri Amerikanpaketim tarafından tamamlanır. Aşağıdaki videoları seyrederek hizmetlerimiz hakkındaki soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp