Poshmark

Poshmark, son dönemlerde Türk kullanıcıların da sıklıkla ziyaret ettiği ve alışverişlerini gerçekleştirdiği hatta giymediklerini satışa çıkardığı 2. el giyim web sitesi. Türkiye’de yakın zamanda benzerleri çıksa da Poshmark, dünyanın en çok ziyaret edilen kullanılmış giyim mağazası olarak göze çarpıyor.

 

Poshmark üzerinde satış yapan bazı satıcılar ya Türkiye’ye göndermiyor ya da sizlerde gümrük takılma korkusu yaratıyor. Kimi zaman da kredi kartlarınızı kabul etmiyor. Ya da taksit yaptırmak isteyip yaptıramıyorsunuz. Tam bu noktalarda Amerikanpaketim olarak size Poshmark üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde yardımcı oluyoruz.

 

Amerikanpaketim’i hala bilmeyen kullanıcılarımız için kısaca açıklayalım yapmanız gerekenleri ;

1 – Poshmark websitesine girerek istediğiniz ürünleri beğeniyorsunuz.

2 – Ürün linklerini kopyalayarak Amerikanpaketim anasayfasındaki Hemen Al butonu yanındaki kutucuğa yapıştırıyorsunuz.

3 – Siparişinizi ister taksitle, ister banka havalesi ile tamamlıyorsunuz.

4 – Sizin için siparişinizi satın alıyor ve 5 gün içerisinde gümrüksüz kapınıza teslim ediyoruz.

 

 

 

 

 

Poshmark'tan #Amerikanpaketim aracılığıyla ürün getirmek için gerekli olan link: poshmark.com

 

 

 

 

15 bini aşkın takipçilerimizden biri olarak siz de sipariş vereceğiniz ürün size ulaştığında instagram hesabınızda paylaşın, bir sonraki siparişinizde kullanmak üzere 3$ ParaPuan kazanın.

 

Gümrüğe Takılma Riski Yok!

Yurtdışından sipariş vereceğiniz giyim ürünlerinde istisna olmaksızın gümrük vergisi ve takılma riski yoktur. Bu noktada Amerikanpaketim olarak tüm sorumluluğu alıyor, olası bir sorunda tüm masrafınızı iade ediyoruz.

 

5 Günde Adresinize Garantili Teslimat!

Yurtiçi teslimatlarımız sigortalı olarak UPS ile gönderilmekte olup, olası bir hasar ya da eksiklikte tüm sorumluluk tarafımıza aittir.

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz!

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 10-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...