Abercrombie’den Nasıl Sipariş Verilir?

Abercrombie & Fitch Hakkında Sipariş Detayları

Abercrombie, casual giyimin Türkiye’de en popüler markalarından biri olmuştur her zaman. Kalın kumaşlı hoodieleri ile girdi önce hayatımıza, sonra düşük belli eşofman altları, tshirtler, sahteleri derken hemen her yerdeydi. Ancak bunca sahtesine rağmen orijinal Abercrombie satın almak, Türkiye’de olmayan modellerini uygun fiyatlara, gümrük riski olmadan getirtmek istiyorsanız buyrun yazımızın devamına…


abercrombie


Orjinal Abercrombie Nerede Satılır?


Abercrombie, kendi sitesinde, belli başlı güvenilir department storelarda, amazon’da orijinal ürünlerini satmaktadır. Bu demek değildir ki diğerleri, özellikle ebay sahte satıyor. Ancak orijinal abercrombie sahibi olmak istiyor, Türkiye adresinize getirtmek istiyorsanız, beğendiğiniz ürünün kontrolü için sayfamızın sol altındaki whatsapp hattımızdan bize danışabilirsiniz.


orijinal abercrombie


Abercrombie Fiyatları?


Türkiye fiyatları, herkesin malumu vergilerden ötürü çok yüksek. Amerika’da ise durum oldukça farklı. Sürekli indirimleri olan Abercrombie tshirtler 9$’dan, sweatshirler 12$’dan, eşofman altları 10$’dan başlıyor. Detaylı bilgi için Abercrombie resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.


abercrombie türkiye


Abercrombie Nasıl Satın Alacağım?


İşte geldik dananın kuyruğunu kıstıracağımız kısma. Amerikanpaketim kullanıcıları, bu yazıyı okuyorsa `Aman canım, iki dakikalık iş` diyeceklerdir. Ancak bilmeyenler için bir parça karışık gelebilir. Amerikanpaketim üyeliğinizi oluşturmanız ardından, abercrombie’de satın almak istediğiniz ürünün linkini, Amerikanpaketim sepetinize atıyor ve siparişinizi tamamlıyorsunuz. Uzman satın alma ekibimiz, sizin için ürünü satın alıyor ve Türkoye adresinize sorunsuz şekilde teslim ediyor.


abercrombie fiyat


Gümrüğe Takılır Mı?


abercrombie amerika


Sürekli değişen gümrük mevzuatına rağmen, giyim ürünlerinde gümrük vergisi yoktur. Herhangi bir gümrük takılma riskiniz de olmayacaktır. Amerikanpaketim olarak tüm gönderilerimiz 10.000$’a kadar sigortalıdır. Bu sigorta paketinizin size hangi sebepten olursa olsun teslim olmaması durumunda iade edileceğini kapsar. Buna gümrük takılması da dahil. Her ne kadar takılmayacak olsa da, aklınızdaki o küçük ihtimali yanıtlamak adına, eğer takılırsa tüm ödemeniz iade edilecektir. Sanırım şimdi daha rahatsınız.


Aklıma Takılan Sorular Var


Olsun tabi, ve içinize de atmayın sorun bize. Memnuniyetle cevap vermek için sizden gelecek soruları bekliyor olacağız. Dilerseniz destek@amerikanpaketim.com adresimizden bize mail atabilir, dilerseniz de sayfamızın sol altındaki whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular