Abercrombie’den Nasıl Sipariş Verilir?

Abercrombie, casual giyimin Türkiye’de en popüler markalarından biri olmuştur her zaman. Kalın kumaşlı hoodieleri ile girdi önce hayatımıza, sonra düşük belli eşofman altları, tshirtler, sahteleri derken hemen her yerdeydi. Ancak bunca sahtesine rağmen orijinal Abercrombie satın almak, Türkiye’de olmayan modellerini uygun fiyatlara, gümrük riski olmadan getirtmek istiyorsanız buyrun yazımızın devamına…

 

abercrombie

 

Orjinal Abercrombie Nerede Satılır?

 

Abercrombie, kendi sitesinde, belli başlı güvenilir department storelarda, amazon’da orijinal ürünlerini satmaktadır. Bu demek değildir ki diğerleri, özellikle ebay sahte satıyor. Ancak orijinal abercrombie sahibi olmak istiyor, Türkiye adresinize getirtmek istiyorsanız, beğendiğiniz ürünün kontrolü için sayfamızın sol altındaki whatsapp hattımızdan bize danışabilirsiniz.

 

orijinal abercrombie

 

Abercrombie Fiyatları?

 

Türkiye fiyatları, herkesin malumu vergilerden ötürü çok yüksek. Amerika’da ise durum oldukça farklı. Sürekli indirimleri olan Abercrombie tshirtler 9$’dan, sweatshirler 12$’dan, eşofman altları 10$’dan başlıyor. Detaylı bilgi için Abercrombie resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

 

abercrombie türkiye

 

Abercrombie Nasıl Satın Alacağım?

 

İşte geldik dananın kuyruğunu kıstıracağımız kısma. Amerikanpaketim kullanıcıları, bu yazıyı okuyorsa `Aman canım, iki dakikalık iş` diyeceklerdir. Ancak bilmeyenler için bir parça karışık gelebilir. Amerikanpaketim üyeliğinizi oluşturmanız ardından, abercrombie’de satın almak istediğiniz ürünün linkini, Amerikanpaketim sepetinize atıyor ve siparişinizi tamamlıyorsunuz. Uzman satın alma ekibimiz, sizin için ürünü satın alıyor ve Türkoye adresinize sorunsuz şekilde teslim ediyor.

 

abercrombie fiyat

 

Gümrüğe Takılır Mı?

 

abercrombie amerika

 

Sürekli değişen gümrük mevzuatına rağmen, giyim ürünlerinde gümrük vergisi yoktur. Herhangi bir gümrük takılma riskiniz de olmayacaktır. Amerikanpaketim olarak tüm gönderilerimiz 10.000$’a kadar sigortalıdır. Bu sigorta paketinizin size hangi sebepten olursa olsun teslim olmaması durumunda iade edileceğini kapsar. Buna gümrük takılması da dahil. Her ne kadar takılmayacak olsa da, aklınızdaki o küçük ihtimali yanıtlamak adına, eğer takılırsa tüm ödemeniz iade edilecektir. Sanırım şimdi daha rahatsınız.

 

Aklıma Takılan Sorular Var

 

Olsun tabi, ve içinize de atmayın sorun bize. Memnuniyetle cevap vermek için sizden gelecek soruları bekliyor olacağız. Dilerseniz [email protected] adresimizden bize mail atabilir, dilerseniz de sayfamızın sol altındaki whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 11-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...