Universal Nutrition Supplements

Universal Nutrition Supplements

Universal Nutrition Supplements, sporcu gıdaları denildiğinde herkesin bilmediği ancak işini bilen sporcuların tercih ettiği en özel markalardan biri. Amacımız diğer markaları kötülemek ya da Universal Nutrition Supplements’I öne çıkarmak değil. Türkiye dağıtım ağı çok geniş olmadığı için, Türkiye’deki sporcular ya da besin takviyesi kullananlar, kendilerine sunulanı tercih etmek zorunda kalıyorlar. Ancak yurt dışı, özellikle Amerika’daki sporcuları takip eden, güncel besin takviyelerinden haberdar olmak isteyen sporcu gıdaları takviyeleri kullananlar Universal Nutrition Supplements’i nereden ve nasıl tedarik edeceklerini öğrenebilmek için internette aradılar da aradılar. Şimdi size bomba gibi bir haberimiz var, tabi bilmeyenler için Amerikanpaketim ile Universal Nutrition Supplements ürünlerini getirtebilirsiniz. Nasıl mı? O da yazımızın devamında. Hali hazırda Amerikanpaketim kullanıcılarımız nasıl getirteceklerini zaten biliyorlar, bizimle ilk defa tanışanlara da nasıl sipariş verebileceklerini hem aşağıdaki videomuzda, hem de yazımızın devamında açıklayacağız.

 

 

 

 

 

Peki nasıl getirteceksiniz Universal Nutrition Supplements ürünlerini? İster kendiniz satın alarak sevkiyat merkezimize gönderin, ister bizim yani Amerikanpaketim üzerinden satın alarak getirtin, sporcu gıdalarında ürün bedeli üzerinden %30 gümrük vergisi ücreti vardır. Örneğin 10$ değerindeki bir supplement için 3$ gümrük vergisi ödemeniz gerekmektedir. Ancak korkmayın, Amerikanpaketim olarak tüm gümrük işlemlerinizi hiçbir ekstra hizmet bedeli talep etmeden kendi gümrük ekibimiz tarafından yapıyoruz. Sizden herhangi bir bilgi ya da belge talep edilmiyor, 5 iş günü içerisinde tüm işlemleri tamamlanarak adresinize teslim ediyoruz.

 

Amerikanpaketim ile ilk kez tanışanların aklında `Nasıl Yani` konuşma balonu oluştu bile. Arkasına da eklediler `Amerika’dan sporcu gıdası getirtebilir miyim yani?`. Cevap veriyoruz EVET! Bu ve bunun gibi aklınıza takılan tüm sorular için 5 farklı iletişim yönteminden size uygun olanını seçin ve bize ulaşın, tüm sorularınızın cevaplarını verelim.

 

2 – [email protected] E-mail hattımız

3 – Sosyal media destek hattımız

4 - +1 424 270 53 08 Los Angeles WhatsApp hattımız

5 – Sağ alt köşedeki Canlı Chat hattımız

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 09/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp