Gucci Yeni Sezon

Gucci Yeni Sezon

Gucci’nin oluşturduğu yeni sezon kreasyonunu ve yenilikçi tasarımlarını sipariş vermek için başvurabileceğiniz en güvenilir adres Amerikanpaketim’dir. Sizler için gümrük, kargo, teslimat gibi işlemleri yürüten ve sorunsuz bir hizmet sunan Amerikanpaketim’i ve Gucci’nin yeni sezon parçalarını makalenin devamında görebilirsiniz. 

 

 

 

Gucci Yeni Sezon Hakkında

 

Son derece köklü ve global markalar arasında yer alan Gucci, Guccio Gucci tarafından kurulmuş ve giyim sektörüne yön vermiş bir firmadır. Modanın kalbi olan İtalya’da üretimlerine başlayan Gucci, kadın, erkek, çocuk giyim ve aksesuarları ile tanınmaktadır. Kozmetik ve ev aksesuarları ile tekstil ürünlerine ek girişimleri de olmuştur. 

 

 

 

 

Markanın her sezon başında çıkardığı yeni tasarımlar ve iş birlikleri ile değişik tarzlar ve kendine has moda ikonları oluşturmaktadır. Yeni sezon kadın giyim ve aksesuarlarında yer alan parçalar: renkli camlı güneş gözlükleri, kasketli boyun altı bağı olan şapkalar, maskülen formda günlük ayakkabı ve botlar, ayakkabıların desenleri ile uyumlu küçük-orta-büyük boy kol ve omuz çantaları, şık terlikler ve kısa tulumlar. Yeni sezon erkek giyim ve aksesuarlarında yer alan parçalar: sırt ve evrak çantaları, siyah ve kahve tonlarında trençkotlar, kareli gömlekler, klasik tarzda hırka-kazaklar. 

 

 

Gucci Yeni Sezon

 

 

Gucci yeni sezonda Disney ile iş birliği içinde bulunarak takılarında Disney karakterlerine yer vermiştir. Aksesuarlarda bulunan Donald Duck, Mickey Mouse gibi figürler, özellikle kolyeleri eğlenceli birer parçaya dönüştürmüştür. Kadınlar için tasarlanan mücevher formundaki takılarda ise ayrı ayrı satılan birbiri ile uyumlu kolye ve küpeler yer almaktadır. Hem birlikte hem de tek başına kullanılabilecek parçaların bulunduğu takılara, mücevher saatler de eşlik etmektedir. Krem rengi ve siyah olmak üzere iki adet takım olarak satılan iç çamaşırı da Gucci yeni sezon kadın iç giyimde yer almıştır. 

 

 

Gucci Yeni Sezon

 

 

Gucci genellikle iç giyim, üst ve alt giyim, aksesuar ve dış giyim olmak üzere tam bir uyum içinde olacak şekilde ürünler üretmektedir. Yine Gucci’nin ikonik parçalarından biri olan bambu saplı çantalar bu sezonda da yeni versiyonları ile satışa sunulmuştur. 

 

Gucci Yeni Sezon

 

Gucci Yeni Sezon Sipariş

 

Gucci yeni sezon ürünler arasından alışveriş yapmak için markaya ait ve markayla iş birliği içindeki web sitelerini kullanabilirsiniz. Bu sitelerden vereceğiniz siparişlerin gümrük işlemlerini ve kargo sürecini Amerikanpaketim olarak üstlenerek, ürünlerin gümrüğe takılma ve benzeri sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Benim İçin Satın Al hizmeti ile ürünü mağazasından teslim alarak gerekli ödeme işleminin ardından adresinize ulaştırıyoruz. Hizmet sürecini öğrenmek için aşağıda bulunan videoları seyredebilirsiniz. 

 

 

 

 

 


Bu blog 09/11/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp