Kachava

Kachava

Son günlerin en popüler markalarından olan Kachava ürünlerini sizin için satın alıyor, kargo ve gümrük işlemlerinizi yapıyor, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Kachava Hakkında

 

Kachava, bitki bazlı yemek ikameleri konusunda uzmanlaşmış bir besin takviyesi markasıdır. Kachava’dan bir torba toz satın alabilir ve anında bir miktar tozu su ile karıştırıp sallayarak hızlıca kendiniz için bir öğün oluşturabilirsiniz. Kachava shakeleri protein açısından oldukça zengindir. Kachava ürünlerindeki protein; sarı bezelye, tam tahıllı kahverengi pirinç, kinoa, amarant tohumu ve diğer bitki bazlı kaynaklar dahil olmak üzere farklı bileşenlerden gelir. Ayrıca her bir shake içiminde vücuda dokuz gram lif alınır. Lif ise; tam tahıllı yulaf, çiya tohumları ve diğer benzer bileşenlerden gelir.

 

 

Ürünlerin içerindeki vitaminlerin ise önemli bir kısmı meyvelerden gelir. Bu meyveler sayesinde shake bazı antioksidanlar ile donatılmış olur. Hindistan cevizi, yaban mersini, ahududu, kiraz ve daha fazlası dahil olmak üzere malzemeler arasında çeşitli meyveler bulunur. Ayrıca etkileyici miktarda organik sebze de Kachava ürünlerinde yerini alır. Sebzeler; hazırlanan öğünün vitamin ve mineral içeriğine katkıda bulunur. Bu sebzeler pancar, havuç, ıspanak, lahana, lahana, yeşil biber, kereviz, sarımsak, yeşil soğan ve daha fazlasından oluşur.

 

 

Kachava, sindirim sağlığınızı çeşitli prebiyotik bileşenlerle de destekleyecektir. Bu bileşenler arasında inulin, Lactobacillus Rhamnosus ve Lactobacillus Acidophilus bulunur. Sindirime yardımcı olan farklı enzimlere de sahip olan Kachava; amilaz, proteaz, selülaz, laktaz ve lipaz içerir.

 

 

Ürünün su ile karışmasına yardımcı olmak için hindistancevizi sütü tozu bulunur. Bu bileşenler sayesinde her seferinde kremsi bir shake elde edilir. Lezzet için çikolata veya vanilya arasında seçim yapılabilir. Ayrıca Kachava ürünlerinin tatlandırılmasında tamamen doğal maddeler kullanır. Bu sayede yapay maddeler içermeyen vegan bir üründür. Koruyucu madde, süt ürünü, soya ve diğer katkı maddelerini içermemesinin yanı sıra aynı zamanda tamamen glütensizdir. Bu yönleriyle Kachava, diyet kısıtlaması veya alerjiye sahip olan insanlar için mükemmel bir seçimdir.

 

 

Her torba 15 öğün hazırlamak için yeterli toz içerir. Bir shake yapmak için yalnızca iki kaşık toz yeterlidir. Bir shake içerisinde yaklaşık 250 kalori bulunur. Su ekleyerek birkaç dakika içinde bir shake hazırlanabilmesine rağmen bu ürünün tadını çıkarmanın başka yolları da vardır. Shake’in besin değerini arttırmak ve tadını daha da iyileştirmek için Hindistan cevizi suyu veya badem sütü eklenebilir. Ayrıca hazırlama sırasında taze meyve veya sebze eklemek de diyete çeşitlilik ve zenginlik kazandırabilir. Ek olarak biraz yulaf ile birleştirerek tercihe bağlı olarak yoğurt gibi ürünlerle de tüketilmesi mümkündür.

 

 

Kachava Sipariş

 

Kachava ürünlerinizi şimdilik sadece kendi sitesi satışa sunuyor. Ancak merak etmeyin, Türk kredi kartları da geçerli olduğundan her iki servisimizi de kullanabiliyorsunuz. İsterseniz siz satın alın, Amerika adresimize gönderin, isterseniz bize satın aldırın. Her iki opsiyonda da tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi biz yapıyor olacağız. Gümrük takılma riskiniz olmadan adresinize teslim edeceğiz. Servislerimizin videolarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 25/05/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp