Prada Ayakkabı

Prada markası 1900’lü yılların başlarında Milano’da doğmuş ve o dönem ünü tüm Avrupa’ya yayılmış, günümüzde ise lüksün sembolü haline gelmiş dünyaca ünlü bir marka oldu. Prada markasının temellerini atan Mario Prada olmasına rağmen, markanın ulaştığı popülariteye sahip olmasını sağlayan torunu Miuccia Prada olmuştur. Adeta bir kış uykusunda olan markanın yitip giden vizyonunu Miuccia Prada başka bir boyuta taşıyarak, markayı Gucci, Chanel gibi devlerin arasına yeniden sokmayı başarıyor. Prada ayakkabı ve Prada çanta markanın ilk dikkati çeken ürün gamlarından.

 

İlk zamanlarında suya dayanıklı malzeme kullanılarak üretilen çantaları ile yeniden popüler olan Prada, 2000’li yıllara gelindiğinde en iyi ilk on markanın içinde yer almayı ve yerini kalıcılaştırmayı başarmıştı bile.

 

Prada her yaşa hitap etmeyi ilke edinmiş, ancak özellikle genç erkekler için Prada spor kıyafetleri ve Prada ayakkabı erkek modellerinde yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır. Rahatlığın ve şıklığın aynı anda vücut bulduğu marka, moda öncüsü olduğundan diğer pek çok marka tarafından da yakından takip edilmekte ve taklit edilmektedir. Sürekli yaratıcı modelleri üretilen Prada ayakkabı ve Prada çanta modelleri moda dünyasında adeta trend belirleyici olmuştur.

 

Prada ayakkabı fiyatı denildiğinde tabi ki akla oldukça yüksek rakamlar gelmektedir. Bir moda fenomeni, bir tarz, üst değer bir marka olarak bakıldığında Prada size azımsanmayacak  bir değer katacak. O nedenle vereceğiniz her ücreti layığıyla karşılayacak ve sizi doğru kombinlerle ikonik bir objeye çevirmiş olacaktır.

 

 

 

Prada ayakkabı erkek ve kadın modelleri için Amerikanpaketim.com sizin tüm alışverişlerinizde en büyük destekçiniz olacağını garanti etmektedir. Siparişlerinizi Amerikanpaketim.com ile iki şekilde oluşturabilirsiniz. ‘Benim yerime satın alın’ derseniz; istediğiniz ürünün linkini kopyalayıp, Amerikanpaketim.com anasayfadaki boşluk bölümüne yapıştırarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ödemenizi ister kredi kartına 3 taksitle yapabilir, isterseniz havale/eft ile gönderebilirsiniz. Uzman satın alma ekibimiz istediğiniz ürünü temin ederek Los Angeles sevkiyat merkezimize ulaşmasını sağlayacaklardır. Ürünleriniz sevkiyat merkezimize ulaştıktan sonra ürünün kargo bedeli ve eğer mevcutsa gümrük vergi tutarları tarafınıza iletilecektir. Bu işlemlerin onayı ve ödemesinin ardından ürünleriniz tarafınıza en hızlı ve güvenli şekilde ulaşması için tarafınıza kargolanacaktır.

 

Eğer ‘Kendim satın almak istiyorum’ derseniz, ürünü Los Angeles merkez ofis adresimize kargolatabilirsiniz. Yine ürününüzün merkez ofisimize ulaşmasının ardından kargo bedeli ve eğer mevcutsa gümrük vergi tutarları size iletilecektir. İşlem onayınızın akabinde size hızla ulaşabilmesi için kargoya verilecektir.

 

Merak ettiğiniz sorularınız, talepleriniz ve sevkiyat sistemi ile ilgili bilmek istediğiniz her konuda bize  +1(424) 270 53 08 numaralı WhatsApp hattımızdan Los Angeles sevkiyat merkezimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Telefon dışında bizlere mail yoluyla da ulaşmanız mümkün. [email protected] adresine de yine her türlü soru ve talebiniz için mail gönderebilirsiniz.

 

Sadeliğin ve şıklığın bir araya geldiği Prada ayakkabı, Prada çanta, Prada gözlük modellerine sitemizdeki kategorilerden listeleyip ulaşabilir ve böylece sizler de en uygun fiyatlara bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 09-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...