Lagos

Lagos

Bünyesinde; sadeliği, ihtişamı, pırıltıyı ve zarafeti bir arada bulunduran Lagos, son zamanlarda popülaritesini arttıran takı ve aksesuar markasıdır. Bilezik, küpe, kolye, yüzük ve daha birçok takı ürünüyle müşterilerine kaliteli ürünün kapılarını aralayan Lagos, bu muhteşem deneyime tüm dünyayı ortak etmeyi hedefliyor! Siz de bu muhteşem deneyime sahip olmak için siparişinizi oluşturabilir, sipariş ettiğiniz ürünün gümrükte herhangi bir problemle karşılaşmaması için Amerikanpaketim üzerinden destek alabilirsiniz.  

 

 

 

Lagos Hakkında

 

Usta kuyumcu Steven Lagos tarafından kurulan Lagos, 1977 yılından beri değerli malzemeleri birleştiren, ince takıları uzman işçilik ile modern ve ikonik stiller halinde piyasaya sunan bir markadır. Lagos markası bünyesinde bulundurduğu bilezik, küpe, kolye, yüzük gibi ürünleri değerli taşlarla sentezleyerek ortaya harika işler çıkarmaktadır. 

 

 

 

 

Lagos’un bir diğer dikkat çeken özelliği ise imza niteliğindeki Havyar Sanatıdır. Havyar Sanatı, her koleksiyonda ve her stilde görülebilen, dikkat çekici parlak boncuklara sahiptir. Havyar Sanatıyla tasarlanan ürünler akıllara geldiği üzere sadece bileklik ile sınırlı değildir. Steven Lagos hemen hemen tüm takı ve aksesuar ürünlerinde Havyar Sanatını kullanmış ve müşterilerine sevdirmiştir. 

 

 

Lagos

 

 

Havyar Sanatının en çok kullanıldığı ve müşteriler tarafından beğenilerek sıkça tercih edilen ürünler ise; bilezikler, küpeler, yüzükler, kolyeler ve özellikle akıllı saat kordonlarıdır. Lagos markası, kendisiyle özdeşleşmiş olan Havyar Sanatını akıllı saatlerin kordon kısımlarına da entegre ederek bu alanda da iddialarını sürdürmeye devam etmektedir. 

 

 

Lagos

 

 

Lagos, sıra dışı tasarımlarıyla, benzersiz renk uyumlarıyla akıllı saatlere zevk katmayı vadediyor! En güzel, en özel günlerinizde kendinizi daha iyi hissetmek, tüm gözler üzerinizde olsun istiyorsanız Lagos sizlerle. En özel günlerinizde en çok değer verdiklerinizi Lagos’un eşsiz aksesuarlarıyla şımartın!

 

 

Lagos

 

Lagos Türkiye Sipariş

 

Siz de bu benzersiz deneyime ortak olabilir ve Lagos ürünlerini doğrudan Amerika’dan satın alabilirisiniz. Amerikanpaketim sayesinde gümrükte çıkabilecek olası olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz. Amerikanpaketim size güvenilir iki yöntem sunar. Birinci yöntem, satın almak istediğiniz ürünün linkini Amerikanpaketim’e iletirsiniz ve Amerikanpaketim o ürünü sizin için satın alarak güvenli bir şekilde Türkiye’deki adresinize ulaşmasını sağlar. İkinci yöntem ise bizzat ürünü siz satın alma işlemini gerçekleştirirken teslim adresi olarak Amerikanpaketim’in size vereceği adresi kaydedersiniz. Bu sayede ürün Amerikanpaketim’e ait sevkiyat adresine kargolanır. Daha sonra gerekli işlemlerin ardından ürün hızlı kargo ile Türkiye’deki adresinize güvenli bir şekilde ulaştırılır. Amerikanpaketim hakkında daha fazla bilgi almak için WhatsApp hattımız üzerinden ulaşabilir, ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu blog 09/06/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp