Rolex Datejust Sipariş

Yatırım ürünlerinden olan Datejust model Rolex saatleri, gümrük uygulamalarını ve vergi işlemlerini sizler için tamamladığımız Amerikanpaketim hizmetlerinden yararlanarak satın alabilirsiniz. Güvenilir alışveriş imkânı sunan Amerikanpaketim servislerinin detaylarını ve Rolex Datejust koleksiyonunu yakından tanımak için makaleyi keşfetmeye devam edin. 

 

 

 

Rolex Datejust Hakkında

 

İsviçre kökenli Rolex firması, lüks saat ve aksesuar alanında dünya çapında ünlenen bir marka haline gelmiştir. Kuruluşundan bu yana kadın ve erkek saatleri üreten Rolex, hemen tüm saat türlerinde değerli taş ve pırlantalı tasarımlarıyla ünlüdür. Klasik modellerinin yanı sıra her tarza uygun birçok farklı ürün opsiyonu da bulunmaktadır. 

 

 

 

 

1919 yılından itibaren hem kaliteli işçiliği hem de benzersiz tasarımlarıyla global düzeyde geniş satış rakamlarına ulaşan Rolex, 2021 koleksiyonuna Datejust model saat çeşitlerini de eklemiştir. Göz alıcı görünümleri, kadın ve erkek versiyonları ile Datejust serisi Rolex’in yeni trendleri arasına girmiştir. 

 

 

Rolex Datejust Sipariş

 

 

Datejust koleksiyonu Rolex’in Datejust II, Datejust 41 ve Datejust Turn-O-Graph modellerinin tümünü kapsayan geniş bir derlemedir. Rolex Datejust koleksiyonda saatlerin belirli özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerden bazıları:

  • Yivli çerçeveler: saatlerin su geçirmezliğini sağlamak için kullanılan ve vida ile kadrana tutturulan yivli çerçeveler, aynı zamanda saatlere estetik bir görünüm de sağlamaktadır. 
  • Cyclops lensler: saatlerin tarih ve zaman göstergelerini 2,5 kat büyüten cyclops lensler okumayı kolaylaştırmaktadır. 
  • Materyal zenginliği: sarı altın, beyaz altın, rose altın, pırlanta, elmas, istiridye çeliği gibi materyallerle hazırlanan saat çerçeveleri Rolex’ in ayırt edici görünümlerini oluşturmaktadır.
  • Donanım farklılığı: 3235 kalibre mekanizmasıyla üretilen Rolex Datejust koleksiyon ürünleri, otomatik kurmalı bir işleyişe sahiptir. Bu özellik ekstra uğraş gerektirmeden otomatik ayar imkânı sunar. 

 

 

Rolex Datejust Sipariş

 

 

31 mm, 36 mm ve 41 mm ebatlarındaki Rolex Datejust saat modellerinin sarı, gri ve gold renkli malzemelerden oluşan tasarımları, zıt dizaynları bir araya getirerek orijinal görünümler ortaya çıkarmıştır. 

 

 

Rolex Datejust Sipariş

 

 

Rolex Datejust ve diğer saat modelleri 5 yıllık garantilidir. Çarpma ve darbelere karşı ekstra güvenlikli dış yapıları sayesinde Rolex saatler ömürlük kullanıma göre tasarlanmaktadır. 

 

 

Rolex Datejust Sipariş

 

Rolex Datejust Sipariş

 

Rolex Datejust siparişlerinizde yurt dışı alışverişlerini kolaylaştıran Amerikanpaketim servislerini deneyimleyebilirsiniz. Kendim Satın Alacağım ya da Benim İçin Satın Al hizmetlerinden dilediğinizi seçerek hızlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Tüm vergi, teslimat ve gümrük uygulamalarını kolaylıkla tamamlayan Amerikanpaketim servisleri, hem ekstra vergi ödemelerinin çıkmadığı hem de kargolarınızın gümrüğe takılmadığı güvenilir bir sipariş süreci oluşturmaktadır. Servislerle ilgili diğer bilgilendirmelere aşağıda bulunan videolardan ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Bu blog 14-12-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...