Yana Collagen

Artık hayatımızın içine giren kolajen, birçok farklı formda servis ediliyor. Image Skincare ise Yana Collagen ile cildimize nüfuz ediyor. Doğrudan cildimizi doğal yollarla gençleştiren Yana Collagen ürününü nasıl sipariş vereceksiniz, gümrük işlemleri gibi tüm sorularınız bu yazımızda.

 

 

Yana Collagen Hakkında

 

YANA, kanıtlanmış bileşenler ve akıllı bitkisel içeriklerle güçlendirilmiş bir klinik cilt bakımı markası olan Image Skincare’in, sağlıklı görünen bir cilt için temel unsurları geri kazanmaya yardımcı olmak üzere içten dışa doğru çalışan bir kolajen takviyesi ürünüdür.

 

 

Bir protein türü olan kolajen, bağ dokusu hücreleri olarak tanımlanan fibroblastlar ve diğer hücreler tarafından oluşturulur. İnsan vücudundaki dokularda bol miktarda bulunan kolajenin temel fonksiyonu, bağ dokularını güçlendirmek, cilde sıkılık ve esneklik kazandırmaktır. Vücuttaki kolajen miktarının azalmasıyla bu eksikliğe bağlı olarak ciltte gözle görülür bir matlaşma, kuruluk, sarkma ve kırışıklık oluşabilir. Çevresel faktörlerin yanı sıra doğal bir süreç olan yaşlanma da vücuttaki kolajen miktarının azalmasına yol açar. Kolajen takviyesi bu gibi durumlar için çözüm niteliğindedir.

 

 

YANA kolajen takviyesinin bireysel sonuçları yaş, cinsiyet, cilt tipi ve durumu, birlikte kullanılan ürünler, sağlık geçmişi, konum, yaşam tarzı ve diyet gibi birden çok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir ancak bağımsız araştırmalar ve deneyler, Yana Daily Collagen Shots kullanan bireylerden olumlu geri bildirimler alındığını göstermektedir.

 

 

42-64 yaş arası 21 kadın katılımcı ile 4 haftalık klinik çalışma süresi boyunca gerçekleştirilen bağımsız bir deneyde katılımcılar 28 Günlük takviyesi kullanmıştır. Tamamen tüketici paneline dayan bu deneme sürecinde katılımcılar 1 kez 1 şişe (0.5 fl oz / 15 mL) YANA Beauty Liquid tüketmiştir. Image International Manufacturing verilerine göre tüketicilerin % 100'ü cilt hidrasyonunda, % 76'sı cilt elastikiyetinde,  %71'i ise göz çevresindeki ince çizgiler ve kırışıklıklarda gözle görülür bir iyileşme olduğunu belirtmiştir.

 

 

YANA Daily Collagen Shots hem cildin nem ihtiyacını gidererek kuruluğun giderilmesi hem cildin esnekliğini sağlaması hem de cildin kırışıklıklar ve çizgiler ile kaybedilen ışıltısının yeniden kazanılabilmesi için çok yönlü bir tedavi edici nitelik sunmaktadır.

 

 

Yana Collagen Satın Al

 

Satın alma işleminizi ise oldukça kolay hale getirdik. Hemen aşağıdaki linkimize tıklayarak sipariş verebilirsiniz. Ancak yine de genel olarak her iki servisimiz hakkında da kısaca aşağıdaki videolarımızdan bilgi alabilirsiniz. Doğrudan satın almak için ise aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Yine aşağıda aklınıza takılan sorular için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu blog 09-03-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...