Crep Protect Spray

Crep Protect Spray

Amerikanpaketim’de bu haftaki konumuz, son dönemin gözde ürünü ''Crep Protect Spray''. Birçok ünlünün paylaşımı ardından, son yılların tartışmasız en gözde DJ’i, DJ Khaled’in de reklamını yaptığı Crep Protect Spray birkaç gündür en yoğun talep alan ürünlerin başında geliyor.

 

 

Teknolojinin hızla geliştiği içinde bulunduğumuz dönemde, sahip olduklarımızın ömrünü artırma fikri hemen her üründe uygulanıyor. Crep Protect Spray ise ayakkabılarımızın "bodyguard"lığına talip.

 

Kimimizin yüzlerce, kimimizin binlerce lira ödediği ayakkabılarımız çok uzun süre geçmeden kirlenip, tüm güzelliğini ve çekiciliğini kaybediyor. Birçoklarımız sırf bu sebeple en çekici olan sneakers rengi olan beyazdan uzak duruyor. Crep Protect Spray ise tüm bunlara çözüm oluyor. Markanın yayınladığı birkaç testten birini aşağıda görebilirsiniz. Amerikanpaketim olarak bu tarz konularda fikir beyan etmeyiz ancak çağın ilerisinde olan bu ürünü tüm ekip olarak biz de denedik. Sonuç: İnanılmaz! Aşağıda izleyeceğiniz videolar, genelde markaların abartısı şeklinde çekilir. İddia ediyoruz, mütevazı çekimler olmuş!

 

 

Peki Crep Protect Spray’i nasıl sipariş vereceksiniz? Yapmanız gereken çok basit! Ürünü kendiniz sipariş vererek Amerikanpaketim Los Angeles sevkiyat merkezimize göndereceksiniz. Sizin için kargo ve vergisini hesaplayacağız ve adresinize teslim edeceğiz. Ya da aşağıdaki linkten alımınızı tamamlayacaksınız. Her iki durumda da herhangi bir ek ödeme, gümrük riski taşımayacaksınız. Tüm işlemleriniz tarafımızdan gerçekleştirilecek.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp