Taser Bolt 2

Taser Bolt 2, son derece etkili bir savunma aracı olarak öne çıkıyor. Dünya çapında kullanımı yaygınlaşmış olan bu ürünü Türkiye’de bulmak zor. Fakat Amerikanpaketim olarak sunduğumuz hizmetlerden faydalanarak ürünü Amerika’dan, gümrükte takılmadan satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için yazımızı okuyabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

 

Taser Bolt 2 Hakkında

 

Taser markası, hizmetini şu şekilde dile getiriyor: “Dünyayı daha güvenli, daha insani bir yer haline getiren akıllı teknolojiler yaratıyoruz. Amacımız mermiyi eski haline getirmek ve sizleri de bu yolculuğun bir parçası olmaya davet ediyoruz.” Bu amaçla markanın ortaya koyduğu ürün Taser Bolt 2, en güvenilir ve yeni sivil savunma cihazlarından bir tanesi.

 

 

 

 

Taser Bolt 2’nin görünümü bir silahtan çok uzak. Gizli görünüm özelliği sayesinde taşıma dostu bir forma sahip. Silahtan en önemli farkı ise tabii ki öldürücü olmaması. Yaklaşık 5 metreye kadar güvenlik sağlayan Taser Bolt 2, kullanıcılarına saldırı anında güvenli bir alan sağlıyor. Yakın saldırılarda ise kontak bir sersemletici görevi görüyor. 

 

 

Taser Bolt 2

 

 

Taser Bolt 2’nin etki süresi yaklaşık olarak 30 saniye. 30 saniyeye kadar saldırganda tam kilitlenme ve hareketsizlik sağlayan silah bu özelliklerinin yanında pek çok güvenlik önlemine de sahip. Cihaz Axon Protect uygulamasıyla eşleştirildiği takdirde acil servis hizmetlerine otomatik olarak çağrı yapabiliyor. 

 

 

Taser Bolt 2

 

 

Bu nefsi müdafaa silahının en önemli özelliklerinden birisi ise “Güvenli kaçış değiştirme garantisi.” Şayet bir saldırıyla karşı karşıya kalırsanız, aygıtı ateşledikten sonra bulunduğunuz ortamda bırakıp hızlıca uzaklaşabilir ve güvenlik güçlerinden yardım alabilirsiniz. Şirket, nefsi müdafaa için ateşlendiği ve bu nedenle bırakıldığı takdirde ücretsiz olarak kullanıcılarına yeni ürün yolluyor.

 

 

Taser Bolt 2

 

 

Taser Bolt 2 kutu içeriğinde Taser Bolt2 aygıtı, bilek kayışı, 2 adet canlı kartuş, cihaza takılı 2 adet pil, kılıf tasma ve alıştırma hedefi bulunuyor. Aygıtın üzerinde emniyet kapağı, emniyet kilidi ve ateşleme düğmesi yer alıyor. 

Garantisi 1 yıl ve kullanım ömrü yaklaşık olarak 5 yıl olan Taser Bolt 2, değiştirilebilir CR123 lityum piller, 2. Sınıf kırmızı lazer, LED gibi teknik özelliklere sahip. Ürünle ilgili daha detaylı teknik bilgilere Taser’ın internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Taser Bolt 2

 

Taser Bolt 2 Sipariş Ver

 

Taser Bolt 2’yi ürünün kendi sitesinden ve diğer satış sitelerinden satın alabilirsiniz. Güvenli ve sorunsuz bir alışveriş isterseniz Amerikanpaketim olarak sizin için Taser Bolt 2 ürününü tedarik edebiliriz. Benim için satın al seçeneğiyle sizin adınıza satın alma işlemi yapabileceğimiz gibi, kendim satın alacağım seçeneğiyle ürünü başka bir siteden satın alıp, sevkiyat merkezimize kargolatarak bu işlemi siz de gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik yurt dışında geçerli bir kredi kartınız olmasa bile Amerika’dan alışveriş yapabilirsiniz. Detaylar videolarda ve WhatsApp iletişim hattımızda.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 29-06-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...