Youth to the People

Youth to the People

Bir cilt bakımında olması gereken tüm ürünleri bulabileceğiniz Youth of the People oldukça doğal içerikli ürünler sunmaktadır. Cilt bakım ürünlerinin siparişlerinde sizler için üstlendiğimiz gümrük işlemleri, teslimat ve tedarik işlemleri için yazının devamında bulunan bilgilendirmeleri okuyabilirsiniz.

 

 

 

Youth to the People Hakkında

 

Youth of the People 2015 yılında Kaliforniya’da kurulan profesyonel cilt bakım ürünleri üreten bir markadır. Bitkisel özler ve doğal antioksidanlar kullanılarak hazırlanan cilt bakım ürünleri temiz içeriklere sahiptir.

 

 

 

 

Giyim kategorisindeki Youth of the People ürünlerinden bazıları:

  • Sweatshirt,
  • Şapka,
  • Tişört,
  • Çanta.

Cilt bakım kategorisindeki Youth of the People ürünlerinden bazıları:

  • Arındırıcı yüz maskeleri,
  • Makyaj temizleme balsamı,
  • C vitaminli serum,
  • Nemlendirici yüz kremi,
  • Nemlendirme etkili yüz yağı,
  • Tonik vb.

Ürünlerin ne sıklıkta ve ne şekilde kullanılacağı hem yazılı hem videolu şekilde ürün bilgi bölümlerinde yer almaktadır.

 

 

Youth to the People

 

 

Tüm Youth of the People cilt bakım ürünleri vegandır. Ürün içeriğinde glüten bulunmamaktadır. Ürünler her cilt tipine hitap etmektedir. Beraber kullanılması tavsiye edilen cilt bakım ürünleri set şeklinde satılmaktadır. Ürünlerin tamamı için geçerli olan raf ömrü 2 yıl, ürün açıldıktan sonraki kullanım ömrü ise 1 yıldır. Cildinizde problem yaşadığınız durumlar için 5 farklı başlık altında size uygun ürünler önermektedir. Cilt ihtiyaçları için verilen 5 başlık şu şekildedir:

-Yenileme ve Yatıştırma,

- Nemlendirme,

- Aydınlatma ve Parlatma,

- Derinlemesine Temizlik Sağlama,

- Gözenek ve Aknelerden Arındırma.

 

 

Youth to the People

 

 

Youth of the People ürünleri geri dönüştürülebilir özelliktedir. Markaya ait hiçbir ürün hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Youth of the People web sitesindeki ürün siparişlerinde sadece Amerika bölgesi dahildir. Sephora gibi kozmetik marketlerden Youth of the People cilt bakım ürünlerini satın alabilirsiniz.

 

 

Youth to the People

 

 

Youth of the People resmi internet sitesi üzerinden ücretsiz cilt danışmanlığı hizmetini kullanarak, cilt tipinizi keşfetmeniz ve buna uygun Youth of the People ürünleri hakkında bilgi almanız mümkün. Youth of the People sitesi üzerinden 25$ - 250$ aralığında hediye kartlarının satışları da mevcuttur.

 

 

Youth to the People

 

Youth to the People Satın Al

 

Sizin sadece ödeme işleminde rol aldığınız, Amerikanpaketim uygulaması olarak Youth of the People markalı ürünlerin tüm tedarik süreçleriyle ilgilenen servislerimiz bulunmaktadır. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al hizmetleri ile gümrük işlemlerinden teslimata kadar yurt dışı alışverişinizi kolaylaştırmayı amaçlamaktayız. Kargolarınızın 25.000$’ a kadar sigortalandığı ve yaşanabilecek herhangi bir aksaklık durumunda tüm ödemenizin iade edileceği garantilenmektedir.

 

 

 

 


Bu blog 27/10/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp