Best Buy Online Alışveriş Nasıl Yapılır

Best Buy Alışveriş

Best Buy, Amerika’nın en büyük elektronik marketlerinin başında gelmesinin yanı sıra uygun fiyatları ve ürün çeşitliliği ile elektronik alışverişleri websiteleri arasında başı çekiyor. Fakat Türk kullanıcıların için bir küçük dezaantajı var, Amerikapaketim olarak biz ise bu dezavantajı, avantaja çevirmenizi sağlıyoruz. Nasıl mı? Hadi başlayalım.


best buy


Elektronik Ürünler Gümrüğe Takılır Mı?


Best buy ile ilgili detaylara girmeden evvel önce bir klişeyi yıkalım. Cep telefonu dahil, aklınıza gelen hiçbir elektronik ürün Amerikapaketim ile gümrüğe takılmaz. Çünkü biz ürünleri doğrudan, sizin adınıza göndermiyoruz. Önce Türkiye’deki sevkiyat merkezimize, oradan adresinize gönderiyoruz. Dolayısıyla yasal ve resmi ithalatını yapıyoruz. Bu da bireysel olarak hızlı kargo taşımacılığında taşınmayan ürünleri de gönderebilmemizi sağlıyor. Dolayısıyla Best Buy kazan siz kepçe, dilediğiniz ürünü, dilediğiniz adette sipariş verebilirsiniz.


best buy


Best Buy’dan Nasıl Alışveriş Yapacağım?


Best Buy’da ürünü beğendiniz, sipariş vermeye hazırsınız, tam ödeme sayfasına geldiniz, o da ne Türk kredi kartınızı kabul etmiyor. Üzülmeyin, Amerikapaketim var. Tek yapmanız gereken Best Buy’da sipariş vermek istediğiniz ürünün linkini kopyalayarak Amerikapaketim sepetinize eklemek. Bundan sonraki işlemler için arkanıza yaslanın ve bekleyin, kalanı bizde. Videolu anlatım için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.


best buy


Kargo Fiyatları Ne Kadar?


Kargo fiyatları 1 kg’a kadar 19$, sonraki her 1 kg için 10$ dır. Örneğin bir cep telefonu 19$, bir fotoğraf makinesi 29-39$, bir projeksiyon cihazı ortalama 49$’dır. Bu ödemeyi, ürün bize ulaştığında yapıyor olacaksınız.


best buy


Hızlıca toparlayalım, adım adım Amerikapaketim’i yeni ziyaret eden kullanıcılarımıza Best Buy’daki bir ürünü Amerikapaketim üzerinden nasıl satın alacağınızı anlatalım.


1 – Best Buy’daki ürünün linki kopyalıyorsunuz.


2 – Amerikapaketim sepetinize bu linki yapıştırıp, siparişinizi oluşturuyorsunuz.


3 – Satın alma ekibimiz sizin için ürünü satın alarak Amerika’daki sevkiyat merkezimize gönderiyor.


4 – Paketiniz ulaştığında kontrolleri sağlanarak, kargo ve varsa vergi ücreti tarafınıza email olarak iletiliyor.


5 – Kargo emrinizi vermeniz ardından express kargo ile gümrük takılma riski olmadan adresinize teslim ediliyor.


best buy


İşte bu kadar basit. Aklınıza takılan tüm sorular için whatsapp hattımızdan ya da eposta adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Aşagidaki videomuzu izleyebilirsiniz.