Best Buy Online Alışveriş Nasıl Yapılır

Best Buy, Amerika’nın en büyük elektronik marketlerinin başında gelmesinin yanı sıra uygun fiyatları ve ürün çeşitliliği ile elektronik alışverişleri websiteleri arasında başı çekiyor. Fakat Türk kullanıcıların için bir küçük dezaantajı var, Amerikanpaketim olarak biz ise bu dezavantajı, avantaja çevirmenizi sağlıyoruz. Nasıl mı? Hadi başlayalım.

 

best buy

 

Elektronik Ürünler Gümrüğe Takılır Mı?

 

Best buy ile ilgili detaylara girmeden evvel önce bir klişeyi yıkalım. Cep telefonu dahil, aklınıza gelen hiçbir elektronik ürün Amerikanpaketim ile gümrüğe takılmaz. Çünkü biz ürünleri doğrudan, sizin adınıza göndermiyoruz. Önce Türkiye’deki sevkiyat merkezimize, oradan adresinize gönderiyoruz. Dolayısıyla yasal ve resmi ithalatını yapıyoruz. Bu da bireysel olarak hızlı kargo taşımacılığında taşınmayan ürünleri de gönderebilmemizi sağlıyor. Dolayısıyla Best Buy kazan siz kepçe, dilediğiniz ürünü, dilediğiniz adette sipariş verebilirsiniz.

 

best buy

 

Best Buy’dan Nasıl Alışveriş Yapacağım?

 

Best Buy’da ürünü beğendiniz, sipariş vermeye hazırsınız, tam ödeme sayfasına geldiniz, o da ne Türk kredi kartınızı kabul etmiyor. Üzülmeyin, Amerikanpaketim var. Tek yapmanız gereken Best Buy’da sipariş vermek istediğiniz ürünün linkini kopyalayarak Amerikanpaketim sepetinize eklemek. Bundan sonraki işlemler için arkanıza yaslanın ve bekleyin, kalanı bizde. Videolu anlatım için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

 

best buy

 

Kargo Fiyatları Ne Kadar?

 

Kargo fiyatları 1 kg’a kadar 19$, sonraki her 1 kg için 10$ dır. Örneğin bir cep telefonu 19$, bir fotoğraf makinesi 29-39$, bir projeksiyon cihazı ortalama 49$’dır. Bu ödemeyi, ürün bize ulaştığında yapıyor olacaksınız.

 

best buy

 

Hızlıca toparlayalım, adım adım Amerikanpaketim’i yeni ziyaret eden kullanıcılarımıza Best Buy’daki bir ürünü Amerikanpaketim üzerinden nasıl satın alacağınızı anlatalım.

 

1 – Best Buy’daki ürünün linki kopyalıyorsunuz.

 

2 – Amerikanpaketim sepetinize bu linki yapıştırıp, siparişinizi oluşturuyorsunuz.

 

3 – Satın alma ekibimiz sizin için ürünü satın alarak Amerika’daki sevkiyat merkezimize gönderiyor.

 

4 – Paketiniz ulaştığında kontrolleri sağlanarak, kargo ve varsa vergi ücreti tarafınıza email olarak iletiliyor.

 

5 – Kargo emrinizi vermeniz ardından express kargo ile gümrük takılma riski olmadan adresinize teslim ediliyor.

 

best buy

 

İşte bu kadar basit. Aklınıza takılan tüm sorular için whatsapp hattımızdan ya da eposta adresimizden bize ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 11-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...