FoliGrowth Vitamin

FoliGrowth Vitamin

Klinik olarak geliştirilen Advanced Trichology’nin FoliGrowth Vitamin saç formülü ile sağlıklı ve gür saçlara kavuşmak mümkün. FoliGrowth Vitamin ürününü sizler için Amerika’dan tedarik ediyoruz. Güvenilir ve kolay hizmetimiz hakkında detaylı bilgiyi yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

 

 

 

FoliGrowth Vitamin Hakkında

 

Saçlarımız dökülmeye başladığında panik olup yanlış bakım teknikleri ya da yanlış ürünlerle saçımızı daha da yıpratabiliyoruz. Dökülen saçlara uygulanacak bakımdan önce saçların dökülme tipleri öğrenilmelidir. Advanced Trichology’nin saçların farklı dökülme nedenlerine yönelik özel olarak geliştirdiği ürünleri ile bilimsel dayanağa sahip bir bakım yapabilmek mümkün.  

 

 

 

 

Advanced Trichology, 2002 yılından bu yana saç dökülmesi kliniğinde özel olarak geliştirilen saç dökülmesine tedavi olarak kullanılan ürünleriyle sektörde kendini kalite konusunda kanıtlamış bir markadır. Amerikan Saç Dökülmesi Derneği'nin Güvenilir Marka statüsüne layık görülen ilk besin takviyesi markası olma ünvanını gururla taşıyan marka, gelişmiş trikoloji bilim dalıyla ilgilenen dermatolog ve trikologlara çalışılarak ürünlerini üretmektedir. 

 

 

FoliGrowth Vitamin

 

 

Güvenilirliğiyle sıkça tercih edilen Advanced Trichology’nin, saç büyümesini iyileştirecek ve saç derisine fayda sağlayacak bir tedavi imkânı sağlayan birçok farklı ürününü markanın sitesinden içerikleriyle birlikte inceleyebilme imkânı bulunuyor. Ayrıca markaya ait sitede saçınızın dökülme nedenini saptayacak kısa bir testi çözerek de saçlarınıza en uygun ürünü kullanmanız mümkün hale geliyor.

 

 

FoliGrowth Vitamin

 

 

Saçın yaşam döngüsüne bağlı olarak günde 100 saç telinin dökülmesi normalken, bu orandan fazla olan saç dökülmeleri ciddiye alınmalı ve tedavi edilmelidir. Birçok farklı nedenin yol açabildiği saç dökülmesi problemi, uygun tedavi ve takviyelerle giderilebilir. Farklı saç dökülmesi tiplerine göre farklı içeriklere sahip ürünleriyle edilen Advanced Trichology, saçlarınızı ihtiyacı olan besinlerle besler. 

 

 

FoliGrowth Vitamin

 

 

FoliGrowth Vitamin: Bitkisel içeriğiyle dikkat çeken FoliGrowth Vitamin ürünü; 28 farklı bitki ve vitamin kombinasyonundan oluşmaktadır. Advanced Trichology'nin Evrimsel Saç Dökülmesi Enstitüsü’deki klinik çalışmalarıyla geliştirilen ve etkinliği kanıtlanan vitamin takviyesi, dünyadaki en yaygın saç dökülme türü olan besleyici saç dökülmesinin önüne geçmek için özel olarak tasarlandı. 

 

FoliGrowth Vitamin

 

Yeteri kadar beslenemeyen saçların köküne tutunamaması sonucu meydana gelen bu dökülme tipi, saçı uygun vitaminlerle besleyerek engellenebiliyor. İçerisinde; D3 vitamini, demir ve B vitamini yer alan kapsüller saç kökünün beslenebilmesini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Hem erkeklerin hem kadınların kullanımına uygun bu ürün, saç büyümesini hızlandırır ve saçın dolgunluğunu geri kazanmasına yardımcı olur. 

Bağışıklık sistemini, vücudun demir dengesini, tiroid desteği ve saç uzamasını destekleyici birçok vitamini içinde barındıran FoliGrowth Vitamin; saç dökülmesine savaş açar. Toplamda 90 kapsül içeren bir şişe, günde 2 kere alınacak şekilde tam 30 gün boyunca kullanılabilir. 

 

 

FoliGrowth Vitamin

 

FoliGrowth Vitamin Türkiye Satın Al

 

Amerikanpaketim ile yapacağınız Advanced Trichology, FoliGrowth Vitamin tabletlerini sizler için tüm gümrük ve kargo işlemlerini hallederek adresinize teslim ediyoruz. Can sıkıcı yurtdışı alışverişi sürecinin yerine, sitemizdeki “Benim İçin Satın Al” veya “Kendim Satın Alacağım.” seçeneklerinden birini tercih ederek güvenli alışverişinizin tadını çıkarabilirsiniz. Hizmetlerimizle ilgili detaylı anlatıma aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 31/08/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp