Koh Gen Do Kozmetik

Koh Gen Do, cildinizin doğal yenilenme ve gelişme yeteneğini beslemek ve korumak için gezegenin en değerli bitkilerini Japon cilt bakım teknolojisiyle birleştirir. Amerikanpaketim olarak Koh Gen Do ürünlerini sizin için tedarik ediyoruz. Yazının devamında Koh Gen Do ve Amerikanpaketim hizmetleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

 

Koh Gen Do Hakkında

Tokyo'da doğup dünyanın dört bir yanındaki film setlerinde büyüyen Koh Gen Do, oyuncuların yoğun makyajlar yüzünden ciltlerinin bozulduğuna şahit oldu. Ülkesinin köklü cilt bakımı geleneklerinden ilham alarak, ekran üzerinde ve dışında parlak bir cilt sunmak için tasarlanmış saf ve sağlıklı bir cilt bakımı serisi üzerinde çalışmaya başladı. Kısa süre sonra cilt bakımının faydalarını renkli bir kozmetik serisine genişletti ve ikonik, kırmızı borulu nemlendirici fondötenini yarattı.

 

Koh Gen Do Kozmetik

 

 

Otuz yılı aşkın bir süre sonra Koh Gen Do, profesyonel makyaj sanatçıları arasında favori olmaya devam ediyor ve gişe rekorları kıran filmlerin setlerinde düzenli olarak bulunabiliyor. Ekranda ve ekran dışında başarımızın sırrı ise çok basit. Doğal özlerle zenginleştirilmiş sağlıklı, nemli cilt, hayatta olduğu gibi kamerada da taze görünüyor. Koh Gen Do'nun kalbinde, cildinize uyguladığınız her şeyin parlak canlılığını beslemesi gerektiği inancı vardır. 

 

 

Koh Gen Do Kozmetik

 

Koh Gen Do ürünleri cildinizin parlaklığını besler ve artırır. Koh Gen Do ürünleri cildin doğal iyileştirme yeteneklerini zenginleştirir, cildinizi yumuşak, sıkı, pürüzsüz ve güzelleştirir. En son Japon cilt bakım teknolojisi ve şifalı bitki bazlı bileşenlerle desteklenen formüller, tek bir damla makyaj olmadan bile parıldayan taze,nemli bir cilt için cildi besler ve onarır. Çığır açan Japon cilt bakım teknolojisine güvenenen ve cildinize sürdüğünüz her şeyin cildinizin sağlığına katkıda bulunması gerektiği inancından suni bileşenlerden, kokulardan, sentetik pigmentlerden ve petrol bazlı mineral yağlardan kaçınıyor.

 

Koh Gen Do Kozmetik

 

Koh Gen Do Türkiye Satın Al

Koh Gen Do ürünlerine nasıl ulaşırım diye soruyorsanız, dilediğiniz ürünü sizin için Amerika'dan tedarik ediyor ve adresinize gönderiyoruz. Sizin için satın alan ve işleri sizin için kolaylaştıran sistemimizden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Koh Gen Do ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 06-04-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...