Artisan Revere Knife

Artisan Revere Knife

İster restoran sahibi olun ister kendi mutfağınızın şefi, iyi bir bıçak seti mutfağın olmazsa olmazıdır. Artisan Revere Knife ise dünyanın en çok tercih edilen bıçaklarını üretiyor. Amerikanpaketim olarak biz ise Artisan Revere Knife ürünlerini adresinize kadar teslim ediyoruz.

 

 

Artisan Revere Knife Hakkında

 

Artisan Revere Knife, dünyanın en iyi bıçaklarını üretme misyonuyla 2019 yılında kurulmuş yüksek kaliteli bir bıçak üreticisidir. Amerika Birleşik Devletleri merkezli olan şirket, modern malzemeleri eski dünya işçiliği ile harmanlayarak muazzam bıçaklar üretiyor. Eski çelik uzmanı ve çelik yatırımcılarından oluşan bir ekibe sahip olan Artisan Revere Knife, mutfak bıçaklarının üretiminde günümüze kadar kullanılmış en iyi çelik olan Elmax üçüncü nesil toz çelik kullanıyor.

 

 

Arttırılmış kenar ömrü ve üstün ergonomik tasarımıyla çok daha kolay kesimler ve efektif kullanım vadeden Artisan Revere Knife, sunmuş olduğu 60 gün içerisinde kayıtsız şartsız geri iade olanağı ile ürünlerine olan güvenini açıkça ortaya koyuyor. Şef bıçağı ve soyma bıçağı seçeneklerinin yanı sıra bıçaklar için özel üretilmiş kın ve kılıflarla da fark yaratan Artisan Revere Knife bıçakları ile mutfakta çalışmanın hazzı da artıyor. Markanın tüm bıçaklarının üretimi, baştan sona Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılmaktadır.

 

 

Artisan Revere Knife tarafından üçüncü nesil Elmax endüstriyel süper çelikler kullanılarak yapılan şef bıçakları, ömür boyu kullanım imkânı verecek sağlamlıkta yapılır.  En zorlu malzemeleri her zamankinden daha hızlı parçalamak için inanılmaz derecede ince, keskin, hassas ve zekice bir şekilde tasarlanmış olan bu şef bıçakları, profesyonel şefler ve ev aşçıları için biçilmiş kaftandır.

 

 

Artisan Revere Knife soyma bıçakları ise, konforu en üst düzeye çıkartmak ve benzersiz bir deneyim sunmak için son derece hassas ve çevik bir şekilde tasarlanmıştır. Akıllı tasarımıyla bu soyma bıçakları, elden kaymadan ve herhangi bir zorlamaya gerek kalmadan oldukça efektif ve güvenli bir soyma işlemi gerçekleştirebilir. Şimdiye kadar tasarlanmış en ergonomik ve çok yönlü soyma bıçağı olarak ifade etmek abartılı olmaz.

 

 

Markanın kurucusu David Olkovetsky, şirketi kurmadan önce en iyi şef bıçağını bulmak için piyasayı taradı ve aslında böyle bir bıçak olmadığını fark etti. En pahalı seçeneklerin bile çoğunun, düşük kaliteli çelikten yapıldığını ve minimum standardı karşılayacak şekilde üretildiğini gördü. Bunun üzerine, bu alandaki çalışmalarını arttıran Olkovetsky, Artisan Revere Knife’ı kurmaya karar verdi.

 

 

Artisan Revere Knife Satın Al

 

Artisan Revere Knife ürünlerini Amerika’daki ebay’den amazon’a, department store lardan kendi sitesine kadar birçok siteden satın alabilirsiniz. Satın alırken ise her iki servisimizi de kullanabilirsiniz. İsterseniz Benim İçin Satın Al servisimizi kullanarak ürünü bize satın aldırabilir, isterseniz de Kendim Satın Alacağım servisimizi kullanarak sadece gümrük ve kargo hizmeti alabilirsiniz. Her iki serviste de tüm kargo ve gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacak olup, adresinize teslimatınız sağlanacaktır. Servislerimizin kullanımları için aşağıdaki videolarımızı inceleyebilirsiniz.

 

 


Bu blog 15/06/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp