Farmacy Beauty

Farmacy Beauty

Türkiye’de size sunulan, dar bir seçenek alanından sıkılıp, katkısız, doğal güzellik ürünleri arıyorsanız, Farmacy Beauty de dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı sizin için kapınıza kadar getiriyoruz.

 

 

Farmacy Beauty Hakkında

 

Farmacy Beauty şirketinin en önemli misyonu güzelliğe ve doğallığa önem verirken doğayı da düşünmektir. Ürünlerinde temiz ve doğal formüller oluşturan Farmacy Beauty, kendi çiftliklerinde ürettikleri malzemeleri kullanırlar. İsrafı azaltmayı, gıda güvensizliğiyle mücadele etmeyi ve etik üretimi teşvik etmek için kendi tohumlarını kullanırlar.

 

 

Dünyaya iyi bakmak ve geleceği korumak adına ürünlerinin içeriklerini temiz tutarlar. Paraben, sülfat, SLS, SLES, ftalat, mineral yağlar ve formaldehit vb. gibi katkı maddelerini kullanmazlar.

 

Farmacy Beauty

 

Farmacy Beauty, Leaping Bunny sertifikalıdır. Bu, içeriklerinin, tedarikçilerinin, satıcılarının veya distribütörlerinin hiçbirinin herhangi bir nedenle hayvanlar üzerinde test yapmadıkları anlamına gelir. Ayrıca ürün içeriklerini net bir şekilde göstermeye yarayan ClearForMe şirketi ile ortaklıkları vardır. İçerik veritabanlarını yöneterek eksiksiz içerik şeffaflığını müşterilere sunarlar. 

 

Farmacy Beauty

 

Farmacy Beauty aynı zamanda Amerika’nın en büyük açlık yardım kuruluşu olan Feeding America’nın ortağıdır. Ülkelerindeki ve dünyadaki açlığı bitirmek için de savaşan bu kuruluşun etik değerleri oldukça yüksektir.

 

Farmacy Beauty

 

2022’ye kadar %100 karbon nötr nakliyeye sahip olacaklarını iddia eden Farmacy Beauty, bu sayede gönderilen her siparişin karbon emisyonlarını dengeleyerek her yıl atmosfere tonlarca CO2 girmesini önleyecektir.

 

Farmacy Beauty

 

Aynı zamanda 2022 yılına kadar %100 atıksız ambalaja sahip olma hedeflerine ulaşmaya çalışan Farmacy Beauty, PCR plastik, cam ve geri dönüştürülebilir malzemelere geçiş yapmıştır. Tüm kartonlarını FSC sertifikalı kâğıttan yapacak ve tüm ambalaj mürekkeplerinde soya veya bitkisel mürekkep kullanacaktır. Plastik ambalajlarının %80-%90’ı geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılacaktır. Sadece ‘Green Clean’ ürünlerinin kapağını %100 geri dönüştürülebilir hale getirdiklerinde atık depolama hacimlerini 10,4 ton azalttılar. Küçük bir değişimin kocaman bir fayda sağladığının farkında olan Farmacy Beauty, bu amaç doğrultusunda dünyaya büyük katkı sağlayacaktır.

 

Farmacy Beauty

 

Yüz temizleyicileri, tonikler, serumlar, nemlendiricler ve yağlar, maskeler, göz bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri ve dudak bakım ürünleri ve bu ürünlerin cilt tiplerine göre farklı çeşitleriyle, güzelliğe önem veren her bireyin tercihi olmaktadır.

 

Farmacy Beauty

 

Farmacy Beauty Sipariş

 

Farmacy Beauty ürünleri, birkaç department store’da, Amazon Amerika da dahil olmak üzere satılıyor. Bu da size her iki hizmetimizi de kullanma imkanı veriyor. Ancak bugün kısaca Benim İçin Satın Al hizmetimizden kısaca bahsedeceğiz. Yapmanız gereken oldukça basit. Yurt dışındaki istediğiniz ürünün bilgilerini bize iletiyorsunuz, sizin için satın alıyoruz, gümrük ve kargo işlemlerinizi yapıyor ve kapınıza kadar teslim ediyoruz. Gümrük işlemleriyle de sizi uğraştırmıyoruz. Takıldı, kaldı, masraf çıktı gibi dertleriniz olmuyor. Nasıl mı? Hemen aşağıdaki videolarımızda detayları görebilirsiniz.

 

 


Bu blog 26/07/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp