Romeo y Julieta Puro

Romeo y Julieta Puro

Romeo y Julieta puroları arayıp da bulamıyor musunuz, nasıl getireceğim, orjinalini nasıl bulacağım diye mi düşünüyorsunuz? Amerikanpaketim olarak Romeo y Julieta purolar dahil dilediğiniz puro siparişlerinizi, gümrük işlemlerinizi de tamamlayarak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Romeo y Julieta Puro Hakkında

 

William Shakespeare'in trajik romanının adını taşıyan Romeo y Julieta'nın köklü bir puro markası olarak kökenleri 1875'e kadar uzanıyor. Küba menşeili marka, 20.yüzyılın ilk yıllarında yetenekli bir organizatör olan Don ‘Pepin’ Rodríguez yönetiminde uluslararası üne kavuştu. 1946 yılında iyi bir puro içicisi olan dönemin İngiltere başbakanı Winston Churchill’in Havana’yı ziyaret etmesinden sonra marka ürettiği Churcill’s serisini Winston Churchill’e ithaf etti. Bu durum Rome y Julieta’nın ününe ün kattı. 21. yüzyılda, Churchill’in iki ek boyutu daha üretildi. İlk olarak 2006 yılında bir robusto boyutu, daha sonra ise 2010 yılında 12. Festival del Habano'da sergilenen geniş boyutu piyasaya çıktı.

 

 

Marka, en ünlü ürünü olan Churcill’in yanı sıra yirmiden fazla farklı ürüne de sahiptir. Her boyuttan geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Romeo y Julieta, Vuelta Abajo bölgesinden özel olarak özenle seçilen dolgun ve bağlayıcı yaprakların dengeli ve aromatik karışımıyla klasik orta gövdeli bir purodur. Bu pürüzsüz ve lezzetli puro, son üçte birlik bölümüne gelindiğinde bile hafif bir varyasyonla puronun neredeyse tüm yanması sırasında sabit kalan bir lezzet profili sunar. Çok sık nefes almadan yaklaşık 30 dakika süresince sönmeden ve tükenmeden içilebilir. Romeo y Julieta puroları mükemmel bir şekilde sarılır. Ancak sarma tekniği çok değildir. Puro dünyasını yeni tanımaya başlayanlar veya bu zevkin tadını çıkarmak isteyen veya iyi bir yemekten sonra birkaç puro içmeyi seven puro severler için ideal bir purodur. Popülaritesinin bir sonucu olarak marka, kişiselleştirilmiş puro grupları talep eden zengin müşterilere özel ürün temin etme konusunda dünya çapında son derece talep gören hale geldi.

 

 

Rodriguez'in 1954'te 88 yaşında hayata veda etmesinin ardından gerçekleşen Küba devrimi ve deva eden süreçte tütün endüstrisinin kamulaştırılmasıyla marka Dominik Cumhuriyeti'ndeki La Romana'ya taşınmak zorunda kaldı ve burada Amerika pazarı için Romeo y Julieta puro üretimi başladı. Günümüzde hala Altadis yönetiminde hizmetlerine devam eden marka, Küba hükümeti tarafından kamulaştırdı ve en çok satan küresel puro markalarından biri olarak dünya çapında üretiliyor ve dağıtılıyor.

 

 

Romeo y Julieta Puro Sipariş

 

Romeo y Julieta puroları, Amerika’daki popüler birçok cigar page de bulabilirsiniz. Bu alışverişleriniz için ister siz satın alıp, bize gönderebilir, isterseniz de satın alma linkinizi bize ileterek sizin için satın almamızı isteyebilirsiniz. Her iki hizmetimizde de tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak sorunsuzca adresinize teslim ediyor olacağız. Her iki hizmetimiz ile ilgili detaylı açıklama aşağıdaki videolarımızda.

 

 


Bu blog 12/05/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp