Spermidine Life

Hücre takviyeleri için tercih edilen Spermidine Life satın almalarını, kargo, vergi ve gümrük işlemlerinin hazır hale getirildiği hizmetlerimizi kullanarak tamamlayabilirsiniz. Güvenli bir alışveriş deneyimi sunan Amerikanpaketim’le tanışmak ve Spermidine Life ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için makalemizin devamını takip edebilirsiniz. 

 

 

 

Spermidine Life Hakkında

 

Spermidine Life, 2019 yılında faaliyetlerine başlamış olan sağlık takviyeleri üreticisi bir firmadır. Amerika kökenli şirket, yaşlanma sürecinde insanların ihtiyacı olan hücre desteğini formülize ederek sunmaktadır. Spermidine Life ürünleri hücre yenilenmesi, hücre onarımı, hasarlı hücrelerin geri dönüştürülmesi gibi otofaji işlemleri ile yakından ilgilidir. 

 

 

 

 

Ortalama olarak 25-30 yaşlarından sonra vücutta bulunan hücreler eskisi kadar iyi çalışmıyor, onarımlarını gerçekleştiremiyor ve yeni hücrelerin oluşmasına elverişli ortamlar sunmamaya başlıyor. Spermidine Life takviyeleri de bu amaca hizmet eden hücre sağlığı odaklı takviyeleriyle şu konularda faydalı olmaktadır:

  • Hücrelerin büyümesi
  • DNA kararlılığının desteklenmesi
  • Hücre artışı 

Hücreleri doğal olan içeriği sayesinde besleyerek yeniden kazanan Spermidine takviyeleri reçetesiz olarak satılmaktadır. 

 

 

Spermidine Life

 

 

Spermidine Life ile hücrelerin ihtiyaç duydukları enerji ve sağlıklı yapıların düzenli olarak vücuda verilmesiyle, ilerleyen yaşa bağlı olarak ortaya çıkabilecek hastalıkların önlenmesi mümkün kılınmıştır.  Markaya ait kapsül formunda satılan 3 ana ürün bulunmaktadır.

  1. Spermidine Life diyet takviyeleri: Buğday tohumu özü bileşeninden yararlanılarak hazırlanmıştır. Çinko açısından zengin bir içeriğe sahiptir. Günlük olarak 2 kez tüketilmesi önerilmektedir. 
  2. Spermidine Life hafıza takviyeleri: Beyni canlandırmayı sağlayan besin desteği sunmaktadır. Buğday tohumu özü, brahmi tozu ve safran tozu bileşenlerinden yararlanılarak hazırlanmıştır. Günlük olarak 2 kez tüketilmesi önerilmektedir.
  3. Spermidine Life bağışıklık takviyeleri: C ve B1 vitamini, Çinko, mantar tozu ve buğday tohumu özü bileşeninden yararlanılarak hazırlanmıştır. Besin desteği sunmaktadır. Günlük olarak 2 kez tüketilmesi önerilmektedir.

 

 

Spermidine Life

 

 

Klinik ortamda test edilerek hazırlanan ürünlerin tamamı vegandır. GDO, yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermemektedir. Ürünler 60 kapsülden oluşan ambalajlarda satılmaktadır. 

 

 

Spermidine Life

 

 

Markanın sahip olduğu resmî web sitesinden yapılacak ilk alışverişte %10 indirim uygulanmaktadır. Bununla beraber 50$ üstündeki tüm alışverişlerde kargo ücreti bulunmamaktadır. 100’ den fazla ülkeye teslimat seçeneği mevcuttur. 

 

 

Spermidine Life

 

Spermidine Life Satın Al

 

İnsan bedeninin ihtiyaç duyduğu takviyelerden biri olan hücreler için gerekli desteği sunan Spermidine Life satın almalarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek için Amerikanpaketim servisleri sizlere yardımcı olmaktadır. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al olmak üzere iki tür hizmet alternatifi bulunan servislerde, gerekli tüm ödemelerin tamamlanmasının ardından gümrük işlemleri ve vergi uygulamaları Amerikanpaketim tarafından üstlenmektedir. Adresinize yapılan teslimat ile kapıda ekstra vergi ücreti faturası gibi problemlerle karşılaşılmaz. Aşağıdaki bilgilendirme videolarından servislerimizi daha ayrıntılı olarak keşfedebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 05-02-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...