Caw Cycloastragenol

Caw Cycloastragenol

Günümüzde bağışıklık sistemini kuvvetli tutmanın ne kadar önemli olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyoruz. Bu nedenle en uygun supplementi arayıp, tedarik etmeye çalışıyoruz. Caw Cycloastragenol da bunların başında geliyor. En çok gönderim yaptığımız ürünler arasında yer alıyor.

 

 

Caw Cycloastragenol Hakkında

 

Bağışıklık artırıcı ve yaşlılık karşıtı olarak bilinen sikloastragenol (CAG) faydalarını yakalamak için Caw Cycloastragenol tercihiniz olmalıdır. Sikloastragenol, bitki kökünden elde edilen saponindir. Astragalus bitkisinin saflaştırılmış halinden ortaya çıkarılan CAG, Çin tıbbında kullanılmasıyla bilinir ve son dönemlerde tüm dünyada popüler hale gelmiştir.

 

 

Caw Cycloastragenol, içeriğindeki %98 sikloastragenol ile yaşlılık karşıtı görev görür. Bitkisel olarak kullanımında bir sakınca görülmeyen astragalus bitkisinin aynı zamanda yaşlanma karşıtı olduğu da düşünülür. Caw Cycloastragenol kullanım şekli; 30-50 yaş arasındaki kişiler günde 5 mg 1 tablet, 50-60 yaş arasındakiler günde 10 mg 1 tablet, 70 yaş ve üzerindekiler ise 25 mg günde 1 tablet olarak kullanmaya başlayabilir.

 

 

Vücut tarafından salgılanan telomeraz, kromozomların bozulmamasında etkilidir. Yaş ilerledikçe kısalan telomerazların uzaması için sikloastragenol kullanılması önerilir. Bu nedenledir ki Caw Cycloastragenol içeriği telomeraz uzamasına destekte bulunur ve böylece yaşlanma geciktirilir. Antioksidan işlevi de olan sikloastragenol kanser ve kalp hastalıklarına bitkisel çözüm olarak sunulur.

 

 

Fazla güneşe maruz kalanların hücre yenilenmesi uzun sürebilir veya hücre yenilenmesi olmayabilir. Sikloastragenol, UV ışınlarının insanlar üzerinde yarattığı olumsuz etkilerden korur. Caw Cycloastragenol bağışıklığı güçlendirerek, UV ışınlarından koruma etkisi yaratır. Takviye edici gıdanın elde edildiği astragaluş bitkisi, kanser tedavisindeki kemoterapinin yan etkilerinden korunmak amaçlı kullanılır. Bu nedenle bazı hastalıklarda bağışıklığı güçlendirici etkisi olan ek gıda Caw Cycloastragenol tercih edilir.

 

 

Bağışıklığı güçlü olan kişilerin hastalıklara yakalanma ve hastalıklarla mücadele etme şansı çok daha yüksek olur. Takviye edici gıdalar, kişinin vücut direncine sağladığı etkiler sayesinde güçlenmeyi, aktif olmayı ve bağışıklık sisteminin artmasını sağlar. Caw Cycloastragenol kullanarak hem yaşlanmaktan kurtulabilir hem de her daim hastalıklarla savaşmaya hazır olan vücudunuzun bağışıklık sistemini güçlendirebilirsiniz.

 

Caw Cycloastragenol Satın Al

 

Caw Cycloastragenol için en doğru satın alma kanalı Amazon.com’dur. Amazon’dan Amerikanpaketim ile alışveriş yapmanız gerektiğinde bildiğiniz gibi her iki hizmetimizi de kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz Benim için satın al, dilerseniz ise Kendim Satın Alacağım. Her iki servisi de kolayca anlayabilmeniz için aşağıdaki videolarımızda size anlatmaya çalıştık. Eğer bu alışverişinizde aklınıza takılan bir soru olursa Whatsapp hattımızda bize ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 25/02/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp