Josh Rosebrook

Josh Rosebrook

Yurt dışında popüler olan Josh Rosebrook gibi bazı markalar ne yazık ki getiren bir ithalatçı ya da distribütör olmadığından temin edilemiyor. Ancak Amerikanpaketim olarak size kendinizin ithalatçısı, kendinizin distribütörü olma fırsatı sunuyoruz. Bu sayede Josh Rosebrook gibi kozmetik markalarını da kolaylıkla satın alabiliyor, getirtebiliyorsunuz.

 

 

Josh Rosebrook Hakkında

 

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde saç ve cilt bakımında ‘’temiz’’ güzellik beklentisi kişisel bir tercihten küresel bir endişe konusuna dönüştü. Kaliforniya merkezli cilt bakımı gurusu Josh Rosebrook, kendi ismini verdiği markasının, bitkilerin doğal güçlerine dayanan organik ürünleri ile şimdilerde bu küresel değişime hizmet eden en iyi örneklerden birisidir.

 

 

Seksenli yıllarda Portland, Oregon'da büyüyen Josh Rosebrook, yerel bir kuaför olarak ilk salonunu 10 yaşındayken açar. Mahallede yaşayan diğer çocukların saçlarını şekillendirerek edindiği ilgiyi 1999'da kozmetoloji okulundan mezun olduktan sonra Los Angeles'a taşınıp Beverly Hills salonlarında en iyi stilistlerden çıraklık eğitimi alarak sürdürür.

 

 

O yıllarda düşük ücret alarak çalışan bir asistan olarak çalıştığı için cildine bakmak için ihtiyaç duyduğu ürünleri almanın zor olduğunu görmesi onun yaratıcılığını kamçılayan bir fırsat haline dönüşür. Müşterilerin cildinin ne kadar harika göründüğünü söyleyip kullandığı ürünleri sorduğunda Rosebrook’un cevabı ‘’do it yourself’’ olarak da tabir edilen mutfak maskesinden başkası değildir. Böylece Rosebrook’un Kakao Antioksidan Maskesi, gerçek sonuçlar veren ilk yaptığım ürün olur.

 

 

Kendi botanik formüllerini geliştirerek ve bunları müşterileriyle paylaşarak insanların kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak onun ilham kaynağı olmuştur. Josh Rosebrook’un 2009 yılında ağızdan ağıza yayılarak talep gören doğal formülasyonları 2011 yılında kremler, serumlar ve saç bakımı ürünleriyle artmaya başlar ve bugün markanın kurucusu olarak sektör lideri doğal kozmetik kimyagerleri ve şifalı bitkilerin gücünden daha derinlemesine faydalanan bir ekiple çalışmaktadır.

 

 

Markanın yaklaşımı gerçekten güzel bir cilt, saç derisi ve saçın yalnızca sağlıklı işlev ve yapıyı destekleyen ve koruyan profesyonel, yüksek kaliteli, etkili ürünlerle değil, aynı zamanda tüm vücut-zihin dengesine derin bir odaklanma ile başladığı inancı üzerine kuruludur. Bu doğrultuda cilt ve saç koruması, egzersiz, alerjiler, stres ve diyet gibi faktörlerin ayrılmaz bir bütün olduğunu savunmaktadır. Bugün, serisi, insanlara değerleriyle uyumlu etkili seçimler sunan dünyaca ünlü bir marka haline gelmiştir.

 

 

Josh Rosebrook Sipariş

 

Josh Rosebrook ürünleri hem kendi sitesinde hem de Ulta Beauty’de satışa sunulmaktadır. Amerikanpaketim olarak eğer henüz bizimle alışveriş yapmadıysanız hızlıca iki servisimizden aşağıdaki videolarımızda bahsedelim. Kendiniz de Josh Rosebrook ürünlerini satın alıp, bize gönderebilir, bize satın aldırma işlemi de yaptırabilirsiniz. Dilerseniz farklı sitelerden vereceğiniz siparişlerin paketlerini de birleştirebilirsiniz. Kafanızı mı karıştırdık, endişelenmeyin. Her iki servisimizi de anlatan aşağıdaki kısa videolarımızı önce izleyin, sonra da aklınıza takılan tüm soruları Whatsapp hattımızdan bize sorun.

 

 


Bu blog 24/03/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp