Serge Lutens Beauty Ürünleri

Serge Lutens Beauty Ürünleri

Dünyaca ünlü markalardan olan Serge Lutens Beauty ürünlerini dilerseniz siz sipariş verin, dilerseniz sizin için biz satın alalım, tüm gümrük işlemleriniz ardından kapınıza kadar teslim olmasını sağlıyoruz. Detaylar sayfamızda.

 

 

 

Serge Lutens Beauty Ürünleri Hakkında

 

Serge Lutens Beauty 2000 yılında oluşmuş bir markadır. Kozmetik alanda ürettiği ürünler ile birlikte dünya genelinde tanınmaktadır. Parfümeriden makyaj malzemelerine, eşarptan ojeye kadar pek çok alanda geniş bir ürün skalasına sahiptir. Parfümeri ürünlerin üretim yeri Fransa, makyaj malzemelerinin üretim yeri ise Japonya’dır.

 

 

 

 

Ürünlerin alerjik reaksiyon göstermemeleri için laboratuvar ortamında geliştirilir ve uygun sertifikasyonlardan sonra satışa çıkarılır. Hiçbir Serge Lutens Beauty ürünü hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. 

 

 

Serge Lutens Beauty Ürünleri

 

 

Makyaj ürünlerinin arasında allık (katı ve sıvı formda olmak üzere çeşitliliği olan), göz farı, fondöten (sıvı ve krem formda olmak üzere çeşitliliği olan), aydınlatıcı, dudak paleti, rimel, kaş farı, ruj (likit, mat ve parlak olmak üzere hem form hem de renk çeşitliliği olan), dudak kalemi ve pudra bulunmaktadır. Tüm makyaj malzemelerinde her cilt rengine ve tipine uygun ton ve yapıda ürünler vardır. Parfümeri ürünlerinin arasında 8 × 4 ml'lik küçük boy set parfümler, 50 ml, 75 ml ve 100 ml boyutlarında farklı esans ve kokularda parfümler bulunmaktadır. Ayrıca özel seri ürünlere de rastlamak mümkündür. 

 

 

Serge Lutens Beauty Ürünleri

 

 

Bunlara ek makyaj temizleme mendilleri ve parfümleri çantada taşımak için 1 × 30 ml ölçülerinde boş parfüm şişesi de satılan diğer ürünler arasındadır. 

 

 

Serge Lutens Beauty Ürünleri

 

 

En çok satılan ürünlerden bazıları şunlardır: Kehribar Sultan Parfüm, Portakal Çiçekleri Parfüm, suya dayanıklı rimel, krem yapılı fondöten, kırmızı ve bordo tonlarındaki mat rujlar, siyah koleksiyon ürünü olan 8 × 4 ml’lik parfüm küçük boy parfüm seti. 

 

 

Serge Lutens Beauty Ürünleri

 

 

125 € üzeri tüm alışverişlerde ücretsiz kargo imkânı bulunmaktadır. Aynı zamanda her sipariş için herhangi bir ücretlendirmeye tabi tutmadan deneme amaçlı seçilen 4 adet örnek ürünün gönderimleri yapılmaktadır. Bu şekilde müşterilerin sevdiği ürünlerin tam boyutlarında satın almaları kolaylaşır ve çevrimiçi alışverişin faydalarından yararlanılmış olunur. 

 

 

Serge Lutens Beauty Ürünleri

 

 

Serge Lutens Beauty internet sitesinde bulunan mağazalar bölümünde, lokasyona göre en yakın mağaza ve satış yerleri gösterilmektedir. Ürünlerin 30 farklı ülkeye satışları da mevcuttur. Talebe göre ek bir ücret ödenerek hızlı teslimat özelliği de kullanılabilmektedir.

 

Serge Lutens Beauty Ürünleri Siparış

 

Tüm Cilt tiplerine uyumlu olarak tasarlanan Serge Lutens Beauty Ürünlerine sahip olmak artık çok kolay. Benim için satın Al veya Kendim satın alacağım seçeneği ile istediğiniz ürünleri kapınıza kadar gönderelim. Detayları aşağıdaki videolarımızda izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 


Bu blog 30/09/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp