Solgar Biotin

Solgar, dünyanın en eski vitamin markası olması yanı sıra, her yıl geliştirdiği destekleyici ürünlerle organik yapısı bozulan insan sağlığına destek olmaya devam ediyor. Amerika’nın en popüler destekleyici ürün markası olan Solgar, Solgar Biotin ürünü ile bugünkü yazımızın da başlığı konumunda.


Solgar Biotin 5000 mg ve 1000 mg olarak iki farklı kapsül boyutunda satılmakta. Solgar Biotin, bilindiği gibi tırnak ve saç sağlığı başta olmak üzere günlük olarak almak gereken destekleyici bir ürün. Su çözünürlü Solgar Biotin, metabolizmanıza yardımcı olarak daha sağlıklı deri, saç ve tırnaklara sahip olmanızı sağlıyor. Metabolizmanızı hızlandırarak, daha enerjik olmanızı ve yağ yakmanızı da sağlıyor. Amerikanpaketim takip edenlere değil buradan sonraki cümlelerimiz ancak, şu anda aklında `Ee nasıl gelecek peki Amerika’dan bu ürünler, gümrükte takılmayacak mı` cümleleri olanlara cevap verelim. Hayır, hiçbir sorun, takılma yaşamadan 5 iş gününde Türkiye adresinizden teslim alacaksınız. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Solgar Super High Potency Biotin 10,000 mcg, Non-GMO, 120 Vegetable Capsules

$22.49
SATIN AL

Solgar Super Potency Biotin 5000 mcg, Non-GMO, Supports Healthy Skin, Nails & Hair, 100 Vegetable Capsules

$16.11
SATIN AL

Gümrüğe Takılma Riski Yok!

Hemen her yazımızda belirttiğimiz gibi klişeleşmiş `gümrüğe takılır mı` sorusunun cevabını yeniden açıklayalım. Amerikapaketim’den satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. `Gümrüğe takılma` konusu bazı gümrük yasaklı ürünlerin bireysel gönderimlerinde söz konusudur. Amerikapaketim olarak tüm siparişlerinizi lisanslı ithalat firmamız ile resmi olarak ithal etmiş olduğumuzdan, aklınıza gelen kozmetikten, destek ürünlerine, endüstriyel ürünlerden, oto parçalarına aklınıza gelen hiçbir ürün takılmaz, işlemleri yapılır ve adresinize teslim edilir. Solgar Biotin ürünlerini de dilediğiniz adette satın alabilir ve getirtebilirsiniz.


5 İş Gününde Adresinize Teslim Etmeyi Garanti Ediyoruz!

Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 5 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.


Kullanıcılarımızın #SizdenGelenler Hashtagi İle Yaptığı Paylaşımlardan Bazıları

15 bini aşkın takipçilerimizden biri olarak siz de sipariş vereceğiniz ürün size ulaştığında instagram hesabınızda paylaşın, bir sonraki siparişinizde kullanmak üzere 3$ ParaPuan kazanın.İster Kredi Kartınıza Taksitle, İster Banka Havalesi İle Satın Alabilirsiniz

Siparişlerini isterseniz major kredi kartlarıyla 3 taksite kadar vade farksız, isterseniz de banka havalesi yaparak %3 indirimli satın alabilirsiniz. Amerikapaketim’e özel yazılımımız sayesinde Türkiye’de ilk defa birden fazla kredi kartı ile de ödeyebilirsiniz. Örneğin 1000 TL değerindeki ödemenizin, 100 TL sini Bonus kartınız ile, 500 TL sini Axess kartınız ile, 400 TL sini Finansbank kartınız ile ödeyebilirsiniz.


Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz 0850 840 0402 numaralı müşteri hizmetlerimizden, isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de destek@amerikapaketim.com mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.