Solgar Biotin

Solgar, dünyanın en eski vitamin markası olması yanı sıra, her yıl geliştirdiği destekleyici ürünlerle organik yapısı bozulan insan sağlığına destek olmaya devam ediyor. Amerika’nın en popüler destekleyici ürün markası olan Solgar, Solgar Biotin ürünü ile bugünkü yazımızın da başlığı konumunda.

 

Solgar Biotin 5000 mg ve 1000 mg olarak iki farklı kapsül boyutunda satılmakta. Solgar Biotin, bilindiği gibi tırnak ve saç sağlığı başta olmak üzere günlük olarak almak gereken destekleyici bir ürün. Su çözünürlü Solgar Biotin, metabolizmanıza yardımcı olarak daha sağlıklı deri, saç ve tırnaklara sahip olmanızı sağlıyor. Metabolizmanızı hızlandırarak, daha enerjik olmanızı ve yağ yakmanızı da sağlıyor. Amerikanpaketim takip edenlere değil buradan sonraki cümlelerimiz ancak, şu anda aklında `Ee nasıl gelecek peki Amerika’dan bu ürünler, gümrükte takılmayacak mı` cümleleri olanlara cevap verelim. Hayır, hiçbir sorun, takılma yaşamadan 5 iş gününde Türkiye adresinizden teslim alacaksınız. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 10-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...